
iAI
De afbeeldingen in deze sectie zijn gegenereerd met AI
Immuniteitsseizoen: vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst
— De basis voor dit seizoen —
Vitamine C, vitamine D3 (ook met K2), zink en selenium in capsules, tabletten en druppels. Vitamine C, vitamine D, zink en selenium dragen elk bij aan de normale werking van het immuunsysteem.
-
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamine D3+K2, druppels - 20 ml
15 reviewsReguliere prijs €19.19Eenheid prijs€95.95 /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine D3 4000 IE, Druppels - 30 ml
No reviewsVerkoopprijs €4.18 Reguliere prijs €5.59Eenheid prijs€1.39 /10ml -
Formeds
Formeds Bicaps Zink 25 mg - 60 Capsules
9 reviewsReguliere prijs €10.79Eenheid prijs€0.18 per stuk -
Aliness
Aliness Vitamine D3 FORTE olie 100 mcg - 120 Capsules
4 reviewsReguliere prijs €8.89Eenheid prijs€0.07 per stuk -
Dr. Jacob's
Dr. Jacob's Vitamine D3+K2 FORTE, druppels - 20 ml
36 reviewsReguliere prijs €25.89Eenheid prijs€129.45 /100ml -
Solgar
Solgar Vitamine D3 125 mcg (5000 IU) - 100 softgels
6 reviewsReguliere prijs €18.69Eenheid prijs€0.19 per stuk -
Osavi
Osavi Vitamine D3 + K2,4000 IE + 150 mcg - 120 Capsules
4 reviewsReguliere prijs €18.29Eenheid prijs€0.15 per stuk -
Aura Herbals
Aura Herbals Vitamine D3 4000 IU + K2, MCT, druppels - 50 ml
16 reviewsReguliere prijs €14.99Eenheid prijs€29.98 /100ml -
Solgar
Solgar Vitamin D3 55 mcg (2200 IU) - 50 Veg Capsules
No reviewsReguliere prijs €13.99Eenheid prijs€0.28 per stuk -
Healthy Origins
Healthy Origins Vitamine D3 10000 IU - 120 softgels
9 reviewsReguliere prijs €12.49Eenheid prijs€0.10 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine D3 16000 IE - 120 tabletten
No reviewsReguliere prijs €12.09Eenheid prijs€0.10 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Omega-3 Noorse levertraan 1250 mg, munt - 250 ml
10 reviewsVerkoopprijs €7.79 Reguliere prijs €10.39Eenheid prijs€31.16 /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine C 1000 mg - 120 Capsules
10 reviewsReguliere prijs €6.59Eenheid prijs€0.05 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Zinkpicolinaat 15 mg - 120 Capsules
2 reviewsReguliere prijs €4.09Eenheid prijs€0.03 per stuk -
Swanson
Swanson Vitamine D3 4000 IU (100 mcg) - 90 Capsules
1 reviewReguliere prijs €4.39Eenheid prijs€0.05 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine D3 4000 IE + K2 MK-7 100 mcg - 120 tabletten
3 reviewsReguliere prijs €7.29Eenheid prijs€0.06 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Organisch Selenium 200 mcg - 120 Capsules
8 reviewsReguliere prijs €5.59Eenheid prijs€0.05 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Zink 15 mg + Selenium 200 mcg - 120 Capsules
25 reviewsReguliere prijs €6.59Eenheid prijs€0.05 per stuk -
Swanson
Swanson Zinkpicolinaat 22 mg - 60 Capsules
10 reviewsReguliere prijs €3.69Eenheid prijs€0.06 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Calciumcitraat 1200 mg + vitamine D3 2000 IE - 60 capsules
2 reviewsReguliere prijs €6.79Eenheid prijs€0.11 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine C met Rozenbottel 1000 mg - 60 Capsules
7 reviewsReguliere prijs €4.59Eenheid prijs€0.08 per stuk -
Wellbear
Wellbear Vitamine D3 4000 IU - 120 softgels
2 reviewsReguliere prijs €4.49Eenheid prijs€0.04 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine D3 8000 IE - 120 tabletten
No reviewsVerkoopprijs €5.88 Reguliere prijs €6.59Eenheid prijs€0.05 per stuk -
Aliness
Aliness Vitamine C 1000 mg - 100 plantaardige capsules
15 reviewsVerkoopprijs €9.03 Reguliere prijs €11.29Eenheid prijs€0.09 per stuk -
Now Foods
Now Foods Vitamine D-3 & K-2 - 120 capsules
7 reviewsReguliere prijs €10.49Eenheid prijs€0.09 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine D3 Forte 2000 IU, druppels - 30 ml
No reviewsVerkoopprijs €4.57 Reguliere prijs €6.09Eenheid prijs€1.35 /ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine D3 2000 IU K2-MK7 75 mcg, druppels - 30 ml
1 reviewVerkoopprijs €7.03 Reguliere prijs €9.39Eenheid prijs€2.34 /10ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine D3 4000 IE - 240 tabletten
No reviewsReguliere prijs €7.09Eenheid prijs€0.12 per stuk -
Swanson
Swanson Vitamine D3 2000 IU (50 mcg) - 250 Capsules
11 reviewsReguliere prijs €7.09Eenheid prijs€0.03 per stuk -
Ostrovit
Ostrovit Vitamine D3 + K2 - 90 tabletten
34 reviewsVerkoopprijs €2.87 Reguliere prijs €3.19Eenheid prijs€0.03 per stuk

iAI
De afbeeldingen in deze sectie zijn gegenereerd met AI
— Huidverzorging voor koude dagen —
Gezichtscrèmes met ceramiden of centella, handcrèmes en bodylotions. Dagelijkse hydratatie en comfort voor de huid wanneer de lucht koud en droog wordt.
-
Esfolio
Esfolio Pure Skin Moisture Hand Cream met melkeiwitten - 100 ml
No reviewsReguliere prijs €3.59Eenheid prijs€35.90 /l -
Dear, Klairs
Dear, Klairs Midnight Blue Moisturizing Cream - 60 ml
No reviewsVerkoopprijs €20.29 Reguliere prijs €27.09Eenheid prijs€33.82 /100ml -
Enough
Enough Collageen Hydraterende Massagecrème - 300 ml
No reviewsVerkoopprijs €10.34 Reguliere prijs €13.89Eenheid prijs€34.47 /l -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - 15 ml
1 reviewReguliere prijs €8.79Eenheid prijs€58.60 /100ml -
Dr.Althea
Dr. Althea Melaclear gezichtscrème - 20 g
No reviewsReguliere prijs €29.19Eenheid prijs€145.95 /100g -
Medicube
Medicube Hypochloorzuur Dagelijkse Spray - 125 ml
1 reviewReguliere prijs €26.69Eenheid prijs€213.52 /l -
Orien
Orien Mugwort Zero Film Soothing Cream met niacinamide - 60 ml
No reviewsReguliere prijs €19.99Eenheid prijs€33.32 /100ml -
ILLIYOON
ILLIYOON Hydraterende emulsie met ceramiden voor gezicht en lichaam - 350 ml
6 reviewsReguliere prijs €19.69Eenheid prijs€56.26 /l -
Purito
Purito Seoul Luminous Ceramide Night Cream - 100 ml
No reviewsReguliere prijs €19.69Eenheid prijs€246.13 /l -
Medi-Peel
Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml
No reviewsReguliere prijs €18.59Eenheid prijs€37.18 /100g -
Centellian24
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse Zero, antirimpel gezichtscrème – 15 ml
No reviewsVerkoopprijs €7.52 Reguliere prijs €10.09Eenheid prijs€50.13 /100ml -
Dear, Klairs
Dear Klairs Freshly Juiced Vitamin E Mask - 90 ml
No reviewsReguliere prijs €27.69Eenheid prijs€153.83 /kg -
Etude
Etude SoonJung 2X Barrière Intensieve Crème - 60 ml
1 reviewReguliere prijs €15.29Eenheid prijs€25.48 /100ml -
COSRX
COSRX OLIEVRIJE Ultra Hydraterende Lotion (met Berkensap) - 100 ml
1 reviewReguliere prijs €14.49Eenheid prijs€14.49 /100ml -
-
COSRX
COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream Tube - 50 g
No reviewsReguliere prijs €8.39Eenheid prijs€16.78 /100g -
Celimax
Celimax Dual Barrier Huidverzorgingscrème - 50 ml
No reviewsVerkoopprijs €17.69 Reguliere prijs €19.69Eenheid prijs€35.38 /100ml -
Beauty of Joseon
Beauty of Joseon Red Bean Gel Hydraterende Crème - 100 ml
1 reviewReguliere prijs €14.69Eenheid prijs€146.90 /l -
Isntree
Isntree hyaluronzuur vochtinbrengende crème - 100 ml
1 reviewReguliere prijs €14.29Eenheid prijs€142.90 /l -
Medicube
Medicube PDRN Pink Hyaluronic Moisturizing Cream - 50 ml
1 reviewReguliere prijs €17.79Eenheid prijs€35.58 /100ml -
BioFresh
Rose of Bulgaria Handcrème met natuurlijk rozenwater - 75 ml
21 reviewsReguliere prijs €1.89Eenheid prijs€2.52 /100ml -
Palmer's
Palmer's Cocoa Butter Formula Hydraterende Lichaamsolie - 250 ml
No reviewsReguliere prijs €7.99Eenheid prijs€3.20 /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica vochtinbrengende crème - 75 ml
No reviewsReguliere prijs €19.69Eenheid prijs€26.25 /100ml -
SKIN1004
SKIN1004 Madagaskar Centella Probio-Cica Enrich Cream - 50 ml
2 reviewsVerkoopprijs €15.90 Reguliere prijs €16.79Eenheid prijs€31.80 /100ml -
COSRX
COSRX Balancium Comfort Ceramide - 80 g
2 reviewsReguliere prijs €16.29Eenheid prijs€20.36 /100g -
Astron
Astron levende beenderolie met gentiaan - 100 ml
10 reviewsReguliere prijs €3.99Eenheid prijs€3.99 /100ml -
Dr. Reju
Dr. Reju All Advanced PDRN Regenerating Cream - 20 ml
No reviewsVerkoopprijs €28.69 Reguliere prijs €35.89Eenheid prijs€143.45 /100ml -
Pyunkang Yul
Pyunkang Yul Vochtinbrengende crème - 100 ml
2 reviewsVerkoopprijs €20.42 Reguliere prijs €22.69Eenheid prijs€20.42 /100ml -
Purito
Purito Luminous Ceramide Hydraterende Gezichtscrème met Ceramiden – 100 ml
No reviewsReguliere prijs €17.49Eenheid prijs€174.90 /l -
Dr.Althea
Dr. Althea 345 Relief Cream Regenererende gezichtscrème - 50 ml
1 reviewReguliere prijs €23.19Eenheid prijs€46.38 /100ml
— Voor kinderen —
Vitamine D3-druppels, multivitaminen voor kinderen, levertraan en vitamine-lolly’s in fruitige smaken. Makkelijk in te passen in het ontbijt op schooldagen.
-
Nordic Naturals
Nordic Naturals DHA voor kinderen, st RAW bessensmaak - 119 ml
2 reviewsReguliere prijs €19.49Eenheid prijs€163.78 /l -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine ADEK Junior, druppels - 30 ml
No reviewsVerkoopprijs €7.26 Reguliere prijs €9.69Eenheid prijs€2.42 /10ml -
ChildLife
ChildLife Vitamine D3 500 IE voor kinderen, Bes - 30 ml
1 reviewVerkoopprijs €8.99 Reguliere prijs €9.99Eenheid prijs€29.97 /100ml -
Vitaler's
Vitaler's Vitamine D3 Junior 800 IE, druppels - 30 ml
No reviewsReguliere prijs €4.59Eenheid prijs€1.53 /10ml -
Activlab
Activlab Pharma ProFlora Baby - 5 ml
No reviewsReguliere prijs €4.69Eenheid prijs€93.80 /100ml -
Starpharma
Starpharma Gezonde Lolly met Vitamine C en D, St RAW bes - 6 g
No reviewsReguliere prijs €0.49Eenheid prijs€81.67 /kg -
Starpharma
Starpharma Gezonde Lolly Keel, Framboos - 6 g
No reviewsReguliere prijs €0.49Eenheid prijs€81.67 /kg -
Solgar
Solgar Kangavites Multivitamine & Mineralen Bouncin' Berry - 120 tabletten
No reviewsReguliere prijs €24.69Eenheid prijs€0.21 per stuk -
Biolit
2 reviewsVerkoopprijs €21.91 Reguliere prijs €25.79Eenheid prijs€0.22 per stuk -
Nordic Naturals
Nordic Naturals Baby's DHA 1050 mg Omega-3 + Vitamine D3 300 IE - 60 ml
2 reviewsReguliere prijs €18.19Eenheid prijs€30.32 /100ml -
Starpharma
Starpharma Mniaminki Vitamine C 250 mg, Sinaasappel - 60 zuigtabletten
No reviewsReguliere prijs €4.39Eenheid prijs€0.07 per stuk -
MyVita
MyVita Probioticumum - 120 Gummies
3 reviewsReguliere prijs €11.49Eenheid prijs€0.10 per stuk -
Starpharma
Starpharma Mniamki Vitamine D3-zuigtabletten, Ananas - 60 zuigtabletten
No reviewsReguliere prijs €4.39Eenheid prijs€0.07 per stuk -
-
Starpharma
Starpharma Gezonde Lolly met Vitamine D3 en K2, Cacao - 6 g
No reviewsReguliere prijs €0.49Eenheid prijs€81.67 /kg

— Probiotica, paddenstoelen en kruiden —
Probiotische culturen, variërend van formules met één stam tot formules met 28 stammen, plus reishi- en maitake-paddenstoelen, gemberwortel en andrographis.
-
Vitaler's
Vitaler's Lactobacillus Rhamnosus met FOS (Probiotic) - 60 capsules
1 reviewReguliere prijs €9.49Eenheid prijs€0.16 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Shiitake 400 mg - 60 Capsules
1 reviewVerkoopprijs €5.31 Reguliere prijs €7.09Eenheid prijs€0.09 per stuk -
Solgar
Solgar Reishi Shiitake Maitake Mushroom Extract - 50 plantaardige capsules
3 reviewsReguliere prijs €23.99Eenheid prijs€0.48 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Saccharomyces Boulardii met FOS (probioticum) - 60 capsules
No reviewsReguliere prijs €16.89Eenheid prijs€0.28 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Probiotic 28 stammen met FOS - 30 capsules
4 reviewsReguliere prijs €12.89Eenheid prijs€0.43 per stuk -
Swanson
Swanson L.Reuteri Plus - 30 Capsules
24 reviewsReguliere prijs €9.09Eenheid prijs€0.30 per stuk -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Stress - 20 Capsules
1 reviewReguliere prijs €5.89Eenheid prijs€0.29 per stuk -
Salvum
Proviterol Multi Probiotic met 9 stammen - 20 capsules
No reviewsReguliere prijs €6.39Eenheid prijs€0.32 per stuk -
Swanson
Swanson Probioticum L.Plantarum - 30 Capsules
7 reviewsReguliere prijs €5.79Eenheid prijs€0.19 per stuk -
Activlab
Activlab Pharma EnteroBiotix PLUS 250 mg - 20 capsules
No reviewsReguliere prijs €5.59Eenheid prijs€0.28 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Probiotic 18 Strains met FOS - 30 capsules
No reviewsReguliere prijs €7.39Eenheid prijs€0.25 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Reisprobioticum - 30 capsules
No reviewsReguliere prijs €12.09Eenheid prijs€0.40 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Gember 500 mg - 60 capsules
No reviewsReguliere prijs €6.79Eenheid prijs€0.11 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Andrographis 480 mg - 60 Capsules
1 reviewVerkoopprijs €4.78 Reguliere prijs €6.39Eenheid prijs€0.08 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Vitale Paddenstoelen - 60 Capsules
1 reviewReguliere prijs €12.49Eenheid prijs€0.21 per stuk -
Activlab
Activlab Pharma ProbiActiv Synbiotic - 20 capsules
4 reviewsReguliere prijs €1.19Eenheid prijs€0.06 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Maitake (Maitake bladworm) 500 mg - 60 Capsules
No reviewsVerkoopprijs €8.38 Reguliere prijs €11.19Eenheid prijs€0.14 per stuk -
Now Foods
Now Foods OralBiotic ® - 60 zuigtabletten
15 reviewsReguliere prijs €15.59Eenheid prijs€0.26 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Chaga 500 mg - 60 Capsules
2 reviewsReguliere prijs €10.09Eenheid prijs€0.17 per stuk -
Vitaler's
Vitaler's Reishi 400 mg - 60 Capsules
No reviewsVerkoopprijs €6.07 Reguliere prijs €8.09Eenheid prijs€0.10 per stuk -
Swanson
Swanson Lactobacillus Acidophilus - 100 Capsules
3 reviewsReguliere prijs €5.39Eenheid prijs€0.05 per stuk -
Swanson
Swanson Epic Pro 25-Strain Probioticum - 30 plantaardige capsules
20 reviewsReguliere prijs €14.59Eenheid prijs€0.49 per stuk -
Swanson
Swanson Orale probiotische formule , Aardbei - 30 zuigtabletten
No reviewsReguliere prijs €12.69Eenheid prijs€0.42 per stuk -
Activlab
Activlab Pharma SanBiotics Super Formula - 40 Capsules
2 reviewsReguliere prijs €6.99Eenheid prijs€0.17 per stuk -
Swanson
Swanson Cordyceps 600 mg - 120 Capsules
27 reviewsReguliere prijs €9.79Eenheid prijs€0.08 per stuk -
Wellbear
Wellbear Reishi 400 mg - 60 Capsules
1 reviewVerkoopprijs €8.05 Reguliere prijs €12.39Eenheid prijs€0.13 per stuk -
Wellbear
Wellbear Vitale Paddenstoelen - 60 Capsules
1 reviewReguliere prijs €9.99Eenheid prijs€0.17 per stuk