Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Thuis
  3. Huishoudelijke verzorging en reiniging
  4. Wasmiddelen

Wasmiddelen

(32 producten)
  • Badkamerreinigingsmiddelen
  • Eco Zone 🍃
  • Keukenreinigingsmiddelen
  • Wasmiddelen
  • Universele reinigingsmiddelen
  • Geurneutralisators
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Bio-D Nappy Fresh Antibacterial Powder Additive for Nappy Washing - 500 g Bio-D Nappy Fresh Antibacterial Powder Additive for Nappy Washing - 500 g

    Bio-D

    Bio-D Nappy Fresh Antibacterieel poeder additief voor het wassen van luiers - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€14.78 /kg
    Details weergeven
  • Swonco Fabric Bleach - 450 g Swonco Fabric Bleach - 450 g Swonco Fabric Bleach - 450 g

    Swonco

    Swonco Wasbleekmiddel - 450 g

    No reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€8.87 /kg
    Details weergeven
  • Ecover Sensitive Fabric Softener - Apple Blossom & Almond - 750 ml Ecover Sensitive Fabric Softener - Apple Blossom & Almond - 750 ml Ecover Sensitive Fabric Softener - Apple Blossom & Almond - 750 ml
    Uitverkocht

    Ecover

    Ecover Gevoelige Wasverzachter - Appelbloesem & Amandel - 750 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €3.09
    Eenheid prijs€4.12 /l
    Details weergeven
  • Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Fragrance Free - 1500 ml Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Fragrance Free - 1500 ml Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Fragrance Free - 1500 ml Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Fragrance Free - 1500 ml

    Swonco

    Swonco Wasmiddel Enzymatic, Geurvrij - 1500 ml

    1 review
    Reguliere prijs €20.39
    Eenheid prijs€13.59 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Laundry Bleach - 400 g Bio-D Laundry Bleach - 400 g Bio-D Laundry Bleach - 400 g Bio-D Laundry Bleach - 400 g

    Bio-D

    Bio-D Wasbleekmiddel - 400 g

    No reviews
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€10.73 /kg
    Details weergeven
  • Bio-D Hypoallergenic Washing Powder - 2 kg

    Bio-D

    Bio-D Hypoallergeen Waspoeder - 2 kg

    No reviews
    Reguliere prijs €17.49
    Eenheid prijs€8.75 /kg
    Details weergeven
  • Swonco Fragrance-free Fabric Stain Remover - 750 ml Swonco Fragrance-free Fabric Stain Remover - 750 ml

    Swonco

    Swonco Geurvrije vlekkenverwijderaar - 750 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €8.09
    Eenheid prijs€5.39 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Washing Powder Hypoallergenic - 1 kg

    Bio-D

    Bio-D Hypoallergeen waspoeder - 1 kg

    No reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€9.39 /kg
    Details weergeven
  • Swonco Fabric Softener, Sunny Italy - 2000 ml Swonco Fabric Softener, Sunny Italy - 2000 ml

    Swonco

    Swonco Wasverzachter, Zonnig Italië - 2000 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €10.29
    Eenheid prijs€5.15 /l
    Details weergeven
  • Ecover Delicate Detergent Wool & Silk Laundry Waterlily & Honeydew - 750 ml Ecover Delicate Detergent Wool & Silk Laundry Waterlily & Honeydew - 750 ml Ecover Delicate Detergent Wool & Silk Laundry Waterlily & Honeydew - 750 ml
    Uitverkocht

    Ecover

    Ecover Delicate Wasmiddel Wol & Zijde Waterlelie & Honingdauw - 750 ml

    1 review
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€9.85 /l
    Details weergeven
  • Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Sea Breeze - 1500 ml

    Swonco

    Swonco Wasmiddel Enzymatic, Sea Breeze - 1500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.89
    Eenheid prijs€13.26 /l
    Details weergeven
  • Swonco Fabric Softener Baby, Aloe - 2000 ml Swonco Fabric Softener Baby, Aloe - 2000 ml

    Swonco

    Swonco Wasverzachter Baby, Aloë - 2000 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€5.90 /l
    Details weergeven
  • Swonco Fabric Softener, Sea Breeze - 2000 ml

    Swonco

    Swonco Wasverzachter, Sea Breeze - 2000 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.99
    Eenheid prijs€6.00 /l
    Details weergeven
  • Swonco Fabric Softener, Magical Provence - 2000 ml Swonco Fabric Softener, Magical Provence - 2000 ml Swonco Fabric Softener, Magical Provence - 2000 ml
    Uitverkocht

    Swonco

    Swonco Wasverzachter, Magische Provence - 2000 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €14.09
    Eenheid prijs€7.05 /l
    Details weergeven
  • Pierpaoli Ekos Laundry Liquid with Lavender - 2000 ml Pierpaoli Ekos Laundry Liquid with Lavender - 2000 ml Pierpaoli Ekos Laundry Liquid with Lavender - 2000 ml Pierpaoli Ekos Laundry Liquid with Lavender - 2000 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Ekos Wasmiddel met Lavendel - 2000 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €14.49
    Eenheid prijs€7.25 /l
    Details weergeven
  • Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Lavender - 1500 ml Swonco Laundry Liquid Enzymatic, Lavender - 1500 ml

    Swonco

    Swonco Enzymatisch wasmiddel, Lavendel - 1500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €21.59
    Eenheid prijs€14.39 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L

    Bio-D

    Bio-D Wasverzachter Geurvrij - 1 L

    No reviews
    Reguliere prijs €6.39
    Eenheid prijs€6.39 /l
    Details weergeven
  • Swonco Fabric Softener, Fragrance-free - 2000 ml

    Swonco

    Swonco Wasverzachter, Geurvrij - 2000 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.69
    Eenheid prijs€3.85 /l
    Details weergeven
  • Swonco Baby Pure Hypoallergenic Washing Liquid - 1500 ml Swonco Baby Pure Hypoallergenic Washing Liquid - 1500 ml

    Swonco

    Swonco Baby Pure Hypoallergeen Wasmiddel - 1500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €18.59
    Eenheid prijs€12.39 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Laundry Liquid Fragrance Free Non Bio - 1 L Bio-D Laundry Liquid Fragrance Free Non Bio - 1 L

    Bio-D

    Bio-D Wasmiddel Geurvrij Non Bio - 1 L

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€11.79 /l
    Details weergeven
  • Swonco Ultra Sensitive Fragrance-Free Washing Liquid - 1500 ml Swonco Ultra Sensitive Fragrance-Free Washing Liquid - 1500 ml Swonco Ultra Sensitive Fragrance-Free Washing Liquid - 1500 ml

    Swonco

    Swonco Ultra Sensitive Geurvrij Wasmiddel - 1500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €16.39
    Eenheid prijs€10.93 /l
    Details weergeven
  • Swonco Laundry Liquid Baby, Aloe - 1500 ml Swonco Laundry Liquid Baby, Aloe - 1500 ml
    10% korting

    Swonco

    Swonco Wasmiddel Baby, Aloë - 1500 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €18.62 Reguliere prijs €20.79
    Eenheid prijs€12.41 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Fabric Conditioner Fresh Juniper - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fresh Juniper - 1 L
    6% korting

    Bio-D

    Bio-D Wasverzachter Verse jeneverbes - 1 L

    No reviews
    Verkoopprijs €6.70 Reguliere prijs €7.09
    Eenheid prijs€6.70 /l
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Wasmiddelen voor effectieve en milde wasverzorging

Transformeer uw wasroutine met de uitgebreide collectie wasverzorgende oplossingen van Medpak. Met onze decennialange ervaring in gezondheidsbewuste producten, bieden we zorgvuldig geselecteerde wasmiddelen die krachtige reinigingsprestaties combineren met zachtere formules. Van gespecialiseerde wasmiddelen tot wasverzachters en vlekverwijderaars, onze collectie biedt alles wat u nodig heeft voor een effectieve wasverzorging die zowel uw textiel als het welzijn van uw gezin respecteert.

Complete wasreinigingssystemen

Verschillende stoffen en wasuitdagingen vragen om speciale oplossingen. Onze diverse selectie richt zich op specifieke behoeften met formules die zijn ontworpen voor optimale resultaten bij elke toepassing. Van enzymatische vloeistoffen die hardnekkige vlekken aanpakken tot zachte wol- en zijdewasmiddelen die delicate vezels beschermen, onze collectie biedt gerichte oplossingen voor elke wasuitdaging met behoud van de integriteit en het uiterlijk van de stof gedurende meerdere wasbeurten.

Onze uitgebreide wasmiddelencollectie omvat:

  • Krachtige vloeibare en poedervormige wasmiddelen met effectieve reinigingsmiddelen voor verschillende weefseltypen en vuilniveaus
  • Gespecialiseerde wol- en zijdeformules die effectief reinigen en tegelijkertijd de natuurlijke vezels beschermen tegen beschadiging
  • Geconcentreerde vlekverwijderaars die specifieke vlekken verwijderen zonder de onderliggende stof te beschadigen

Opties voor gevoelige huid en hypoallergeen

Veel huishoudens hebben gezinsleden met huidgevoeligheden of allergieën voor conventionele wasmiddelen. Onze selectie bevat meerdere geurvrije en hypoallergene opties die speciaal zijn samengesteld om mogelijke irriterende stoffen te minimaliseren en tegelijkertijd uitstekende reinigingsprestaties te behouden. Met deze gespecialiseerde producten kan iedereen genieten van schone kleding zonder zich zorgen te hoeven maken over huidreacties of irritatie door wasresten.

Onze huidvriendelijke opties zijn vooral waardevol voor gezinnen met baby's en jonge kinderen voor wie de huid extra bescherming nodig heeft. De hypoallergene formules reinigen effectief en minimaliseren de blootstelling aan mogelijke irriterende, stoffen, wat een zachtere waservaring creëert voor mensen met een gevoelige huid. Veel van deze producten zijn Derma tologisch getest en gecertificeerd om hun huidvriendelijke eigenschappen te verifiëren.

Baby- en kinderspecifieke formules

Babykleding en -beddengoed vereisen speciale aandacht vanwege de tere huid van baby's en het feit dat ze vaak worden blootgesteld aan geknoei. Onze babyspecifieke wasmiddelen bieden een zachte maar grondige reinigingskracht en zijn speciaal ontwikkeld voor de unieke uitdagingen van babywasgoed. Deze gespecialiseerde wasmiddelen verwijderen effectief voedselvlekken, spuug, en doorlekkende luiers, terwijl ze volledig worden afgespoeld om te voorkomen dat er resten achterblijven die de gevoelige babyhuid kunnen irriteren.

Aanvullende producten zoals toevoegingen voor het wassen van luiers bieden een TiBactieve werking speciaal voor het wassen van stoffen luiers, en zorgen voor een grondige reiniging en ontsmetting zonder agressieve chemicaliën. Deze gespecialiseerde formules zorgen ervoor dat het absorptievermogen en de prestaties van stoffen luiers behouden blijven bij herhaalde wasbeurten, terwijl ze een hygiënisch resultaat creëren dat veilig is voor de gevoelige babyhuid.

Milieuvriendelijke wasoplossingen

Traditionele wasmiddelen bevatten vaak ingrediënten die zorgen baren voor het milieu. Onze collectie bevat tal van milieuvriendelijke alternatieven die een effectieve reinigingskracht bieden met minder impact op het milieu. Deze producten bevatten biologisch afbreekbare formules, reinigingsmiddelen op plantaardige basis, en verantwoorde verpakkingen die aansluiten bij Medpaks streven naar duurzaamheid zonder dat dit ten koste gaat van de reinigingsprestaties.

Onze wasmiddelen hebben de volgende milieuvoordelen:

  • Biologisch afbreekbare ingrediënten die na gebruik op natuurlijke wijze worden afgebroken, waardoor het watersysteem minder wordt belast
  • Geconcentreerde formules die minder verpakkingsmateriaal nodig hebben en minder transportemissies
  • Plantaardige tensioactieve stoffen uit

Wasverzachters en appreteermiddelen

Maak uw wasverzorging compleet met onze selectie wasverzachters en appreteermiddelen die zowel het gevoel als de draagbaarheid van uw kleding verbeteren. Deze producten zijn verkrijgbaar in verschillende natuurlijke geuren en geurvrije opties, en verminderen statische elektriciteit, verhogen de zachtheid, en maken strijken makkelijker terwijl ze de gevoelige huid respecteren. De zorgvuldig samengestelde opties bieden wasverzachtende voordelen zonder de zware coatings van conventionele wasverzachters.

Voor specifieke wasuitdagingen, bieden onze gespecialiseerde producten zoals wasbleekmiddelen en wasboosters gerichte oplossingen. Deze producten verbeteren de prestaties van uw gewone wasmiddel voor bijzonder hardnekkige vlekken of sterk vervuilde ladingen, verlengen de levensduur van uw kleding door op milde wijze hardnekkige vlekken te verwijderen zonder de vezels of kleuren te beschadigen.

Kwaliteits- en veiligheidsnormen

Bij Medpak, geven we prioriteit aan zowel kwaliteit als veiligheid in onze selectie wasproducten. Onze producten voldoen aan strenge normen voor de prestaties, veiligheid van ingrediënten, en betrouwbaarheid, met name belangrijk voor items die via kleding langdurig in contact komen met de huid. Deze toewijding aan kwaliteit heeft ons het vertrouwen opgeleverd van klanten in heel Europa, waaronder Duitsland, Litouwen, Nederland, Italië, Slowakije, en het Verenigd Koninkrijk die vertrouwen op onze wasproducten vanwege hun effectiviteit en veiligheidsprofiel.

Maak uw wasverzameling compleet

Creëer een uitgebreid wassysteem met aanvullende producten uit ons assortiment. Ontdek voor duurzaam afvalbeheer, onze biologisch afbreekbare afvalzakken voor pluizen en wasruimteorganisatie. Verbeter de waterkwaliteit met onze waterfiltersystemen die de wasresultaten in gebieden met hard water kunnen verbeteren. Ontdek onze complete thuisverzorgingscollectie om al uw schoonmaakroutines af te stemmen op uw waarden.

Ervaar effectieve, doordachte wasoplossingen die uitstekende resultaten leveren en tegelijkertijd uw inzet voor de gezondheid van uw gezin en uw verantwoordelijkheid voor het milieu ondersteunen. Ontdek het verschil tussen Medpak, waar krachtige reiniging en zachte verzorging samenkomen in elk wasproduct dat we aanbieden.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven