Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Make-up
  3. Make-up voor het gezicht
  4. Grondslagen

Grondslagen

(18 producten)
  • BB- en CC-crèmes
  • Foundations
  • Cushion foundations
  • Overige gezichts-make-up
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Enough Collagen Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml Enough Collagen Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml
    Uitverkocht

    Enough

    Enough Collagen Moisture Foundation, kleur 13 - 100 ml

    10 reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€68.90 /l
    Details weergeven
  • Enough Collagen Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Collagen Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml
    Uitverkocht

    Enough

    Enough Collagen Moisture Foundation, kleur 21 - 100 ml

    11 reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€6.89 /100ml
    Details weergeven
  • Enough Collagen Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml
    Uitverkocht

    Enough

    Enough Collagen Moisture Foundation, kleur 23 - 100 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€6.89 /100ml
    Details weergeven
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Medium - 13 g

    1 review
    Reguliere prijs €23.39
    Eenheid prijs€179.92 /100g
    Details weergeven
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Light - 13 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €23.49
    Eenheid prijs€180.69 /100g
    Details weergeven
  • Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15 Shade 21N - 100 ml
    Uitverkocht

    Enough

    Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15, kleur 21N – 100 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€7.89 /100ml
    Details weergeven
  • Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 13 - 100 ml

    Enough

    Enough Collagen 3-in-1 Whitening Moisture Foundation, kleur 13 - 100 ml

    1 review
    Reguliere prijs €7.49
    Eenheid prijs€7.49 /100ml
    Details weergeven
  • Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml
    Uitverkocht

    Enough

    Enough Collagen 3-in-1 Whitening Moisture Foundation, kleur 21 - 100 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €7.79
    Eenheid prijs€7.79 /100ml
    Details weergeven
  • Enough Collagen Moisture Foundation, Shade 13N - 100 ml
    Uitverkocht

    Enough

    Enough Collagen Moisture Foundation, kleur 13N - 100 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€7.89 /100ml
    Details weergeven
  • Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF 50+ PA+++ Shade 13 - 100 ml Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF 50+ PA+++ Shade 13 - 100 ml Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF 50+ PA+++ Shade 13 - 100 ml
    Uitverkocht

    Enough

    Enough 8 Peptide Full Cover Perfect Foundation SPF 50+ PA+++ Tint 13 - 100 ml

    1 review
    Reguliere prijs €13.79
    Eenheid prijs€13.79 /100ml
    Details weergeven
  • Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Deep - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Deep - 13 g Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Deep - 13 g

    Elroel

    Elroel Blanc Cover Cream Stick Foundation Stick Deep - 13 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €29.29
    Eenheid prijs€225.31 /100g
    Details weergeven
  • Enough Gold Snail Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Gold Snail Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml Enough Gold Snail Moisture Foundation Shade 21 - 100 ml

    Enough

    Enough Gold Snail Moisture Foundation Tint 21 - 100 ml

    1 review
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€7.89 /100ml
    Details weergeven
  • Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15 Shade 23N - 100 ml
    Uitverkocht

    Enough

    Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15, kleur 23N - 100 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€7.39 /100ml
    Details weergeven
  • Enough Collagen Moisture Foundation, Shade 13C - 100 ml

    Enough

    Enough Collagen Moisture Foundation, kleur 13C - 100 ml

    1 review
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€7.89 /100ml
    Details weergeven
  • Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml Enough Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation Shade 23 - 100 ml
    11% korting

    Enough

    Enough Collagen 3-in-1 Whitening Moisture Foundation, kleur 23 - 100 ml

    1 review
    Verkoopprijs €5.80 Reguliere prijs €6.49
    Eenheid prijs€5.80 /100ml
    Details weergeven
  • Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15 Shade 27N - 100 ml

    Enough

    Enough Collagen 3X Moisture Foundation SPF15, kleur 27N - 100 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€7.59 /100ml
    Details weergeven
  • Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g
    Uitverkocht

    Enough

    Enough 3X Moisture Stick Foundation #13N - 14 g

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€84.21 /100g
    Details weergeven
  • Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g

    Enough

    Enough 3X Moisture Stick Foundation #21N - 14 g

    No reviews
    Reguliere prijs €16.39
    Eenheid prijs€117.07 /100g
    Details weergeven

Foundations for Every Skin Type and Tone

Bouw je perfecte teint op met Medpak's uitgebreide collectie foundations, waar kwaliteit en innovatie elkaar ontmoeten in elke fles. Als een vertrouwde schoonheidsbestemming die al meer dan tien jaar klanten in heel Europa bedient, begrijpen we dat de juiste foundation de hoeksteen vormt van elke make-up routine. Onze zorgvuldig samengestelde selectie bevat formules van toonaangevende Koreaanse en internationale merken, elk gekozen vanwege hun vermogen om een vlekkeloze dekking te bieden met behoud van de gezondheid van de huid gedurende het dragen.

Vloeibare foundations voor naadloze dekking

Onze vloeibare foundations variëren van een pure, huidachtige finish tot volledig dekkende formules die zelfs de meest uitdagende teint perfectioneren. Moderne foundations gaan verder dan een eenvoudige dekking, met huidverzorgende ingrediënten zoals hyaluronzuur voor hydratatie, niacinamide voor verheldering, en SPF voor dagelijkse bescherming tegen de zon. Of je nu de voorkeur geeft aan een dauwachtige gloed of een langhoudende matte finish, onze collectie bevat opties die zich aanpassen aan de unieke behoeften van je huid en tegelijkertijd de dekking bieden die je wenst.

Toonaangevende merken in ons foundations assortiment begrijpen dat een gezonde huid het beste canvas vormt voor make-up. Daarom bevatten veel formules antioxidanten, vitamines, en botanische extracten die de conditie van de huid na verloop van tijd verbeteren, waardoor deze foundations een slimme investering zijn in zowel directe schoonheid als gezondheid van de huid op de lange termijn.

Crème en stick foundations voor veelzijdig gebruik

Voor iedereen die op zoek is naar gemak zonder concessies te doen aan kwaliteit, bieden onze crème en stick foundations draagbare perfectie. Deze geconcentreerde formules glijden soepel over de huid, waardoor je ze gericht kunt aanbrengen en gemakkelijk kunt bijwerken gedurende de dag. Veel crèmefoundations in ons assortiment bieden intense hydratatie, waardoor ze ideaal zijn voor droge of rijpere huidtypes die naast dekking ook extra voeding nodig hebben.

De veelzijdigheid van crèmefoundations strekt zich uit tot de manier van aanbrengen. Of je nu liever je vingers gebruikt voor een natuurlijke finish, een vochtig sponsje voor een opbouwende dekking, of een kwast voor een professioneel resultaat, deze aanpasbare formules reageren prachtig op de door jou gekozen techniek.

Poeder foundations voor oliecontrole

Poeder foundations bieden unieke voordelen voor mensen met een vette of gemengde huid, ze bieden dekking en houden het glimmen de hele dag onder controle. Onze selectie bevat zowel geperste als losse poederfoundations met olieabsorberende mineralen en huidverzachtende ingrediënten. Deze foundations werken uitzonderlijk goed in vochtige klimaten of voor diegenen die de voorkeur geven aan een lichtgewicht, ademend gevoel op hun huid en toch een gelijkmatige dekking willen.

Het vinden van de perfecte match voor je foundation

Bij het kiezen van de ideale foundation moet je rekening houden met meerdere factoren dan alleen de tint. Huidtype, gewenste finish, dekkingsgraad, en levensstijl spelen allemaal een cruciale rol bij het vinden van de perfecte formule. Onze foundationscollectie omvat opties voor elke, voorkeur, van langhoudende formules die bestand zijn tegen drukke dagen tot verzorgende foundations die ook dienst doen als huidverzorging.

Voor de beste resultaten, combineer je de door jou gekozen foundation met aanvullende producten uit onze gezichtscrèmes om een optimale basis te creëren, en ontdek onze gezichtsmaskers voor een wekelijkse huidpreparatie die het aanbrengen van foundation verbetert.

Expert Foundation Selection at Medpak

Bij Medpak, zijn we er trots op foundations aan te bieden die voldoen aan de hoogste kwaliteits- en prestatienormen. Elk product in onze collectie wordt zorgvuldig geëvalueerd om er zeker van te zijn dat het in lijn is met onze toewijding aan gezonde schoonheidskeuzes. We werken rechtstreeks samen met betrouwbare leveranciers om je authentieke producten te kunnen bieden van merken die bekend staan om hun innovatie en toewijding aan huidvriendelijke formuleringen.

Ons internationale klantenbestand in Duitsland, Litouwen, Nederland, Italië, Slowakije, en het Verenigd Koninkrijk vertrouwt erop dat we foundations leveren die prachtig presteren in verschillende klimaten en op verschillende huidtypes. Deze ervaring heeft ons selectieproces, gevormd, zodat we foundations bieden die hun beloften waarmaken.

Ontdek onze foundationscollectie Toda y en ervaar het verschil dat kwaliteit maakt in je dagelijkse make-uproutine. Met opties variërend van lichtgewicht tinten tot volledig dekkende formules, vind je de perfecte foundation om je natuurlijke schoonheid te versterken en tegelijkertijd de gezondheid van je huid te verzorgen. Maak je teintroutine compleet met onze doelgerichte oogcrèmes voor een echt gepolijste look.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven