Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Aminozuren
  4. L-Tryptofaan

L-Tryptofaan

(16 producten)
  • L-Arginine
  • L-Carnitine
  • L-Carnosine
  • L-Citrulline
  • L-Glutathion
  • L-Glutamine
  • L-Lysine
  • L-Proline
  • L-Theanine
  • L-Tryptofaan
  • L-Tyrosine
  • N-Acetyl cysteïne (NAC)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules Swanson L-Tryptophan 500 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson L-Tryptofaan 500 mg - 60 Capsules

    10 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness L-Tryptophan 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Tryptophan 500 mg - 100 Veg Capsules Aliness L-Tryptophan 500 mg - 100 Veg Capsules

    Aliness

    Aliness L-Tryptofaan 500 mg - 100 plantaardige capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €8.79
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Medverita Tryptophan 250 mg - 100 Capsules Medverita Tryptophan 250 mg - 100 Capsules Medverita Tryptophan 250 mg - 100 Capsules

    Medverita

    Medverita Tryptofaan 250 mg - 100 Capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €4.89
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Bicaps Vitamin C 1000+ - 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Bicaps Vitamine C 1000+ - 60 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €8.79
    Eenheid prijs€0.15 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods L-Tryptophan 500 mg - 60 Veg Capsules Now Foods L-Tryptophan 500 mg - 60 Veg Capsules Now Foods L-Tryptophan 500 mg - 60 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods L-Tryptofaan 500 mg - 60 plantaardige capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €14.49
    Eenheid prijs€0.24 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Bicaps Tryptophan 500 mg - 60 Capsules
    10% korting

    Formeds

    Formeds Bicaps Tryptofaan 500 mg - 60 Capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €13.57 Reguliere prijs €15.09
    Eenheid prijs€0.23 per stuk
    Details weergeven
  • Hepatica L-Tryptophan 500 mg - 90 Capsules

    Hepatica

    Hepatica L-tryptofaan 500 mg - 90 capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension Optimized Tryptophan Plus - 90 Veg Capsules Life Extension Optimized Tryptophan Plus - 90 Veg Capsules Life Extension Optimized Tryptophan Plus - 90 Veg Capsules
    5% korting

    Life Extension

    Life Extension Optimized Tryptophan Plus - 90 plantaardige capsules

    2 reviews
    Verkoopprijs €35.37 Reguliere prijs €37.29
    Eenheid prijs€0.39 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds F-Tryptophan, powder - 21 g Formeds F-Tryptophan, powder - 21 g Formeds F-Tryptophan, powder - 21 g
    16% korting

    Formeds

    Formeds F-Tryptofaan, poeder - 21 g

    No reviews
    Verkoopprijs €9.17 Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€43.67 /100g
    Details weergeven
  • Now Foods L-Tryptophan 500 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods L-tryptofaan 500 mg - 120 vegetarische capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €24.79
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Essential Amino Acid Complex - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson Essentiële aminozuurcomplex - 60 capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €16.89
    Eenheid prijs€0.28 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods L-Tryptophan 1000 mg - 60 Tablets

    Now Foods

    Now Foods L-tryptofaan 1000 mg - 60 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €23.39
    Eenheid prijs€0.39 per stuk
    Details weergeven
  • Naturtreu Aminokraft Amino Acid Complex - 180 Tablets

    Naturtreu

    Naturtreu Aminokraft Aminozuurcomplex - 180 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €34.19
    Eenheid prijs€0.19 per stuk
    Details weergeven
  • Life Extension L-Tryptophan 500 mg - 90 Capsules Life Extension L-Tryptophan 500 mg - 90 Capsules

    Life Extension

    Life Extension L-Tryptofaan 500 mg - 90 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €29.29
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Bicaps Lysine - 60 Capsules
    11% korting

    Formeds

    Formeds Bicaps Lysine - 60 capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €6.68 Reguliere prijs €7.49
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • NOW Foods Amino Complete - 360 Capsules

    Now Foods

    Now Foods Amino Complete - 360 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €36.59
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven

L-Tryptofaan: Het veelzijdige aminozuur voor geestelijke gezondheid en daarbuiten

L-Tryptofaan is een fascinerend en veelzijdig essentieel aminozuur dat een cruciale rol speelt in talloze lichaamsfuncties. Als een essentieel aminozuur, kan ons lichaam zelf geen L-tryptofaan produceren, waardoor het van vitaal belang is om voldoende hoeveelheden binnen te krijgen via voeding of supplementen. L-Tryptofaan komt voor in voedingsmiddelen zoals vlees, vis, zuivel, en peulvruchten, en kan een significante invloed hebben op zowel de lichamelijke als geestelijke gezondheid, zelfs bij stemmingsstoornissen die zijn uitgegroeid tot klinische symptomen.

Begrijpen van L-Tryptofaan: de bouwsteen van welzijn

L-Tryptofaan is één van de negen essentiële aminozuren die ons lichaam nodig heeft voor verschillende fysiologische processen. Dit is wat L-tryptofaan uniek maakt:

  • Serotonine Voorloper: L-tryptofaan is een directe voorloper van serotonine, ook wel het gelukshormoon genoemd.
  • Melatonine Productie: Het is ook betrokken bij de synthese van melatonine, het hormoon dat slaap-waak cycli reguleert.
  • Eiwitsynthese: L-tryptofaan is cruciaal voor de productie van verschillende eiwitten en enzymen in het lichaam.
  • Niacine Omzetting: Het lichaam kan L-tryptofaan omzetten in niacine (vitamine B3) wanneer dat nodig is.

L-tryptofaan: een natuurlijke ondersteuning voor geestelijke gezondheid

Een van de belangrijkste voordelen van L-tryptofaan is dat het de geestelijke gezondheid kan ondersteunen:

  • Stemmingsverbetering: Door bij te dragen aan de serotoninesynthese, kan L-tryptofaan helpen de stemming te verbeteren en symptomen van depressie te verlichten. Angstreductie:
  • L-Tryptofaan kan angst helpen verminderen door ontspanning en kalmte te bevorderen.
  • Stressbeheersing: Het kan hyperactiviteit en spanning helpen verminderen, bijdragen aan een betere stressbeheersing.
  • Energieregulatie: Verhoogde serotonineproductie kan leiden tot verbeterde energieniveaus en verminderde vermoeidheid.

De invloed van L-tryptofaan op het zenuwstelsel gaat verder dan serotonine. Het helpt ook andere neurotransmitters reguleren, zoals dopamine, noradrenaline, en β-endorfinen, wat bijdraagt aan de algehele stemmingsregulatie en het emotionele welzijn.

Voor degenen die hun geestelijke gezondheid op natuurlijke wijze willen ondersteunen, onze Brain & Cognitive Health collectie biedt een reeks supplementen, waaronder L-Tryptofaan, ontworpen om emotioneel evenwicht en cognitief functioneren te bevorderen.

L-tryptofaan en slaapkwaliteit

L-tryptofaan speelt een cruciale rol bij de slaapregulatie doordat het betrokken is bij de synthese van melatonine:

  • Regeling van het circadiane ritme: Melatonine, geproduceerd uit L-tryptofaan, helpt bij het reguleren van de slaap-waakcyclus van het lichaam.
  • Verbetering van de slaapkwaliteit: Voldoende L-tryptofaan kan bijdragen aan een betere slaapkwaliteit en -duur.
  • Vermindering van jetlag: Aanvulling met L-tryptofaan kan helpen om je sneller aan te passen aan nieuwe tijdzones.

Door een betere slaap te bevorderen, ondersteunt L-tryptofaan het vermogen van het lichaam om te herstellen, rusten, en optimaal te functioneren.

L-Tryptofaan: ondersteuning van het gezichtsvermogen en daarbuiten

De voordelen van L-Tryptofaan reiken veel verder dan geestelijke gezondheid en slaap:

  • ondersteuning van het gezichtsvermogen: L-Tryptofaan neemt deel aan de productie van kynurenine, een specifiek UV-filter in het oog. Het verhoogt ook de productie van rhodopsine, een lichtgevoelig pigment dat cruciaal is voor nachtzicht.
  • Reproductieve gezondheid: L-tryptofaan speelt een rol bij voortplantingsprocessen en kan de borstvoeding bij zogende moeders beïnvloeden. Gewichtsbeheersing:
  • Door het verlangen naar koolhydraten te helpen reguleren, kan L-tryptofaan gewichtsverlies ondersteunen.
  • Immuunfunctie: L-tryptofaan is betrokken bij het versterken van het immuunsysteem.
  • Synthese van niacine: Het lichaam kan L-tryptofaan omzetten in niacine (Vitamine B3), die cruciaal is voor veel lichaamsfuncties.

Voor degenen die geïnteresseerd zijn in het ondersteunen van hun algehele gezondheid, inclusief gezichtsvermogen en immuunfunctie, onze Vitaminen & Supplementen collectie biedt een breed scala aan producten om je L-tryptofaan inname aan te vullen.

Opnemen van L-tryptofaan in je voeding

Voor een adequate inname van L-tryptofaan, overweeg de volgende strategieën:

  1. Voedingsbronnen: Neem L-Tryptofaanrijke voedingsmiddelen op in je dieet, zoals:
    • Kalkoen, kip, en ander gevogelte
    • Vis (zalm, tonijn, heilbot)
    • Eieren
    • Kaas en melk
    • Zaden (pompoen, sesam, zonnebloem)
    • Noten (amandelen, pinda's, cashewnoten)
    • Peulvruchten (bonen, linzen, kikkererwten)
  2. Suppletie: L-Tryptofaan supplementen zijn verkrijgbaar in verschillende vormen, waaronder capsules en poeders. Raadpleeg altijd een arts voordat je met een nieuw supplement begint.
  3. Timing: Voor ondersteuning van de slaap, kun je overwegen L-Tryptofaan supplementen ongeveer een uur voor het slapen gaan in te nemen.
  4. Combinatie met koolhydraten: Het consumeren van L-Tryptofaan met koolhydraten kan de absorptie en effectiviteit verbeteren.

Conclusie: De kracht van L-tryptofaan benutten

L-tryptofaan is een veelzijdig en essentieel aminozuur dat een cruciale rol speelt in verschillende aspecten van onze gezondheid. Van het ondersteunen van mentaal welzijn en het verbeteren van de slaapkwaliteit tot het verbeteren van het gezichtsvermogen en het stimuleren van de immuunfunctie, biedt L-tryptofaan een breed scala aan voordelen die de algehele kwaliteit van leven aanzienlijk kunnen verbeteren.

Door te zorgen voor voldoende inname van L-tryptofaan via voeding en suppletie, kun je de productie van belangrijke neurotransmitters, hormonen, en eiwitten door je lichaam ondersteunen. Dit, kan op zijn beurt, leiden tot een verbeterde stemming, een betere slaap, en een verbeterde algehele gezondheid.

Onthoud, dat hoewel L-tryptofaan talloze voordelen biedt, het altijd het beste is om een arts of apotheker te raadplegen voordat je belangrijke veranderingen aanbrengt in je dieet of een nieuw supplementenkuur, begint, vooral als je reeds bestaande gezondheidsproblemen hebt of medicijnen gebruikt.

Omarm de kracht van L-Tryptofaan en zet een stap in de richting van het optimaliseren van je mentale en fysieke welzijn. Je lichaam en geest zullen je dankbaar zijn voor de aandacht voor dit vaak over het hoofd geziene essentiële aminozuur!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven