Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Thuis
  3. Insecten- en tekenbescherming

Insecten- en tekenbescherming

(27 producten)
  • Elektronische tekenwerend middelen
  • Insectenwerende middelen
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Mugga Spray 50% DEET, insect repellent - 75 ml Mugga Spray 50% DEET, insect repellent - 75 ml Mugga Spray 50% DEET, insect repellent - 75 ml Mugga Spray 50% DEET, insect repellent - 75 ml

    Mugga

    Mugga Spray 50% DEET, insectenwerend middel - 75 ml

    9 reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€13.19 /100ml
    Details weergeven
  • Mugga Electric Mosquito Repellent + Refill Mugga Electric Mosquito Repellent + Refill Mugga Electric Mosquito Repellent + Refill Mugga Electric Mosquito Repellent + Refill Mugga Electric Mosquito Repellent + Refill Mugga Electric Mosquito Repellent + Refill Mugga Electric Mosquito Repellent + Refill Mugga Electric Mosquito Repellent + Refill Mugga Electric Mosquito Repellent + Refill

    Mugga

    Mugga Elektrische muggenverjager + navulling

    3 reviews
    Reguliere prijs €8.89
    Eenheid prijs€2.54 /10ml
    Details weergeven
  • Mugga Electric Mosquito Refill, 45 Nights - 35 ml Mugga Electric Mosquito Refill, 45 Nights - 35 ml Mugga Electric Mosquito Refill, 45 Nights - 35 ml Mugga Electric Mosquito Refill, 45 Nights - 35 ml Mugga Electric Mosquito Refill, 45 Nights - 35 ml

    Mugga

    Mugga Elektrische navulling voor muggen,45 nachten - 35 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€1.43 /10ml
    Details weergeven
  • Mugga Roll-On 50% DEET, insect repellent - 50 ml Mugga Roll-On 50% DEET, insect repellent - 50 ml

    Mugga

    Mugga Roll-On 50% DEET, insectenwerend middel - 50 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €8.29
    Eenheid prijs€16.58 /100ml
    Details weergeven
  • Mugga Soothing balm for mosquito bites and burns - 50 ml Mugga Soothing balm for mosquito bites and burns - 50 ml

    Mugga

    Mugga Verzachtende balsem voor muggenbeten en brandwonden - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€13.18 /100ml
    Details weergeven
  • Mugga Spray 9,5% DEET, insect repellent - 75 ml Mugga Spray 9,5% DEET, insect repellent - 75 ml Mugga Spray 9,5% DEET, insect repellent - 75 ml Mugga Spray 9,5% DEET, insect repellent - 75 ml

    Mugga

    Mugga Spray 9, 5% DEET, insectenwerend middel - 75 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €6.79
    Eenheid prijs€90.53 /l
    Details weergeven
  • Mugga Roll-On 20% DEET, insect repellent - 50 ml Mugga Roll-On 20% DEET, insect repellent - 50 ml

    Mugga

    Mugga Roll-On 20% DEET, insectenwerend middel - 50 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €6.49
    Eenheid prijs€12.98 /100ml
    Details weergeven
  • Tickless Human Ultrasonic tick repellent - Green Tickless Human Ultrasonic tick repellent - Green Tickless Human Ultrasonic tick repellent - Green
    5% korting

    Tickless

    Tickless Menselijk Ultrasoon tekenafweermiddel - Groen

    No reviews
    Verkoopprijs €39.32 Reguliere prijs €41.39
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Active Ultrasonic Tick Repellent - Red Tickless Active Ultrasonic Tick Repellent - Red Tickless Active Ultrasonic Tick Repellent - Red Tickless Active Ultrasonic Tick Repellent - Red Tickless Active Ultrasonic Tick Repellent - Red Tickless Active Ultrasonic Tick Repellent - Red Tickless Active Ultrasonic Tick Repellent - Red

    Tickless

    Tickless Actieve Ultrasone Tekenverjager - Rood

    1 review
    Reguliere prijs €49.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Military Ultrasonic Tick Repellent - Brown Tickless Military Ultrasonic Tick Repellent - Brown

    Tickless

    Tickless Militaire Ultrasone Tick Repellent - Bruin

    No reviews
    Reguliere prijs €41.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Kid PRO with Charging Option Ultrasonic Tick Protection - Greek Blue Tickless Kid PRO with Charging Option Ultrasonic Tick Protection - Greek Blue Tickless Kid PRO with Charging Option Ultrasonic Tick Protection - Greek Blue

    Tickless

    Tickless Kid PRO met oplaadoptie Ultrasone tekenbescherming - Grieks Blauw

    No reviews
    Reguliere prijs €49.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Hunter Ultrasonic - Green Tickless Hunter Ultrasonic - Green

    Tickless

    Tickless Hunter Ultrasoon - Groen

    No reviews
    Reguliere prijs €33.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Human Ultrasonic tick repellent - Orange Tickless Human Ultrasonic tick repellent - Orange Tickless Human Ultrasonic tick repellent - Orange Tickless Human Ultrasonic tick repellent - Orange Tickless Human Ultrasonic tick repellent - Orange Tickless Human Ultrasonic tick repellent - Orange

    Tickless

    Tickless Menselijk Ultrasoon tekenafweermiddel - Oranje

    No reviews
    Reguliere prijs €41.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Home Ultrasonic Tick and Flea Repeller for Home - Grey Tickless Home Ultrasonic Tick and Flea Repeller for Home - Grey Tickless Home Ultrasonic Tick and Flea Repeller for Home - Grey Tickless Home Ultrasonic Tick and Flea Repeller for Home - Grey

    Tickless

    Tickless Home Ultrasonic Tick and Flea Repeller for Home - Grey

    1 review
    Reguliere prijs €58.09
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Kid Ultrasonic tick repellent - Orange Tickless Kid Ultrasonic tick repellent - Orange Tickless Kid Ultrasonic tick repellent - Orange

    Tickless

    Tickless Ultrasoon tekenwerend middel voor kinderen - Oranje

    No reviews
    Reguliere prijs €34.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Green Idea Natural Insect Repellent Face and Body Spray - 100 ml
    5% korting

    Green Idea

    Green Idea Natuurlijke Insectenwerende Spray voor Gezicht en Lichaam - 100 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €14.10 Reguliere prijs €14.89
    Eenheid prijs€14.10 /100ml
    Details weergeven
  • Tickless Kid PRO with Charging Option Ultrasonic Tick Protection - Hot Peach Tickless Kid PRO with Charging Option Ultrasonic Tick Protection - Hot Peach Tickless Kid PRO with Charging Option Ultrasonic Tick Protection - Hot Peach
    5% korting

    Tickless

    Tickless Kid PRO met oplaadoptie Ultrasone tekenbescherming - Hot Peach

    No reviews
    Verkoopprijs €52.44 Reguliere prijs €55.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Run Ultrasonic Tick Repellent - Yellow Tickless Run Ultrasonic Tick Repellent - Yellow Tickless Run Ultrasonic Tick Repellent - Yellow Tickless Run Ultrasonic Tick Repellent - Yellow Tickless Run Ultrasonic Tick Repellent - Yellow
    5% korting

    Tickless

    Tickless Run Ultrasone Tekenverjager - Geel

    No reviews
    Verkoopprijs €52.44 Reguliere prijs €55.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Baby Ultrasonic tick repellent - Pink Tickless Baby Ultrasonic tick repellent - Pink
    5% korting

    Tickless

    Tickless Baby Ultrasoon tekenwerend middel - Roze

    No reviews
    Verkoopprijs €32.72 Reguliere prijs €34.49
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Baby Ultrasonic tick repellent - Beige Tickless Baby Ultrasonic tick repellent - Beige Tickless Baby Ultrasonic tick repellent - Beige

    Tickless

    Tickless Baby Ultrasoon tekenwerend middel - Beige

    No reviews
    Reguliere prijs €36.39
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Miteless Home Ultrasonic Mite Protection for Your Home - Grey Miteless Home Ultrasonic Mite Protection for Your Home - Grey Miteless Home Ultrasonic Mite Protection for Your Home - Grey
    Uitverkocht

    Tickless

    Miteless Home Ultrasone mijtbescherming voor uw huis - Grijs

    No reviews
    Reguliere prijs €58.09
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Kid PRO with Charging Option Ultrasonic Tick Protection - Mentha Green Tickless Kid PRO with Charging Option Ultrasonic Tick Protection - Mentha Green
    5% korting

    Tickless

    Tickless Kid PRO met oplaadmogelijkheid Ultrasone teekbescherming - Mentha Green

    No reviews
    Verkoopprijs €50.53 Reguliere prijs €53.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Tickless Eco Human Ultrasonic Tick Repellent - Brown Tickless Eco Human Ultrasonic Tick Repellent - Brown

    Tickless

    Tickless Eco Human Ultrasone Tekenverjager - Bruin

    No reviews
    Reguliere prijs €39.39
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Insecten- en tekenbescherming voor effectieve veiligheid buitenshuis

Geniet vol vertrouwen van het buitenleven met behulp van de uitgebreide collectie insecten- en tekenbeschermingsoplossingen van Medpak. Met onze tien jaar ervaring in gezondheidsproducten, bieden we zorgvuldig geselecteerde afweermiddelen, elektronische apparaten, en nazorg die betrouwbare bescherming bieden tegen muggen, teken, en andere bijtende insecten. Ons assortiment combineert effectieve technologieën met gebruiksvriendelijke toepassingen om jou en je gezin beschermd te houden tijdens activiteiten buitenshuis.

Advanced Repellent Formulations

Effectieve bescherming tegen insecten begint met krachtige repellent formules ontworpen om muggen, teken, en andere bijtende insecten af te schrikken. Onze selectie bevat producten met verschillende DEET-concentraties voor verschillende activiteitenniveaus en blootstellingsrisico's. Opties met een hogere concentratie bieden uitgebreide bescherming in veeleisende omgevingen zoals dichte bossen of tropische gebieden, terwijl formuleringen met een lagere concentratie uitstekende dagelijkse bescherming bieden met een mildere toepassing.

Verkrijgbaar in meerdere handige formaten, deze insectwerende middelen passen zich aan uw specifieke behoeften aan:

  • Sprayapplicaties voor een snelle, uitgebreide dekking van blootgestelde huid en kleding
  • Rol-opties voor precieze toepassing en gemakkelijke draagbaarheid.
  • Elektrische diffusorsystemen die beschermde zones creëren in binnen- of beschutte buitenruimten

Innovatieve elektronische teekwerende technologie

Onze ultrasone tekenwerende apparaten vertegenwoordigen de nieuwste technologie op het gebied van insectenbescherming. Deze compacte elektronische apparaten zenden ultrasone pulsen uit die teken effectief verjagen zonder chemicaliën, waardoor ze ideaal zijn voor wie op zoek is naar een niet-operatieve bescherming. De innovatieve technologie verstoort het vermogen van teken om gastheren te vinden, en creëert een onzichtbare beschermende barrière rond de drager tijdens buitenactiviteiten.

Gespecialiseerde versies komen tegemoet aan verschillende gebruikers en activiteiten, met modellen die speciaal ontworpen zijn voor kinderen, actieve volwassenen, jagers, en outdoor enthousiastelingen. Oplaadbare opties bieden uitgebreide bescherming voor frequente buitenactiviteiten, terwijl modellen met een langere batterijlevensduur zorgen voor betrouwbare bescherming tijdens langere excursies. Het draagbare ontwerp zorgt voor continue bescherming zonder problemen met opnieuw aanbrengen of chemische blootstelling.

Gespecialiseerde bescherming voor elk gezinslid

Verschillende gezinsleden hebben unieke beschermingsbehoeften op basis van leeftijd, activiteitenniveau, en gevoeligheid. Onze collectie bevat speciaal ontworpen producten voor verschillende leeftijdsgroepen, van baby's en kinderen tot actieve volwassenen en outdoor professionals. Kinderspecifieke ultrasone apparaten hebben kleurrijke, aantrekkelijke ontwerpen die consistent gebruik, aanmoedigen, terwijl babyveilige opties zachte bescherming bieden voor de jongste gezinsleden.

Voor mensen met een actieve levensstijl, zijn gespecialiseerde modellen bestand tegen water en beweging terwijl ze continue bescherming bieden tijdens het hardlopen, wandelen, of sporten. Militaire en jagersspecifieke opties bieden verbeterde duurzaamheid en camouflageontwerpen voor wie langere tijd in veeleisende buitenomgevingen doorbrengt. Deze gespecialiseerde benadering zorgt ervoor dat iedereen de juiste bescherming kan vinden die past bij zijn of haar specifieke activiteiten en behoeften.

Effectieve verzorging na een beet

Ondanks de beste preventieve maatregelen, komen insectenbeten soms voor. Onze verzorgingsproducten voor na het bijten bieden verzachtende verlichting bij jeuk, zwelling, en ongemak als gevolg van insectenbeten en kleine huidirritaties. De kalmerende formules helpen ontstekingsreacties te verminderen en ondersteunen het natuurlijke genezingsproces van de huid, waardoor ongemakkelijke beetervaringen worden omgezet in kleine, beheersbare incidenten.

Deze verzachtende balsems dienen meerdere doelen dan alleen insectenbeten, en bieden verlichting bij kleine brandwonden, huidirritaties, en huidongemakken die verband houden met het buitenleven. Door hun compacte verpakking zijn ze perfect toe te voegen aan eerstehulpkoffers, reistassen, en benodigdheden voor buitenactiviteiten, zodat je altijd snel verlichting bij de hand hebt wanneer dat nodig is.

Milieu- en gezondheidsoverwegingen

Onze selectie insectenbeschermers combineert effectieve bescherming met milieu- en gezondheidsbewustzijn. De elektronische ultrasone opties bieden volledig chemisch-vrije alternatieven voor diegenen die zich zorgen maken over het gebruik van plaatselijke afweermiddelen. Voor situaties waarin chemische afweermiddelen, nodig zijn, bieden onze producten verschillende concentratie-opties, zodat je de minimale effectieve sterkte voor jouw specifieke situatie kunt kiezen.

De milieuvriendelijke opties in onze collectie zijn:

  • Duurzame materialen en constructie in elektronische apparaten met minimale impact op het milieu
  • Oplaadbare modellen die batterijafval verminderen en toch consistente bescherming bieden
  • Gerichte toepassingsformaten die het totale gebruik van chemische stoffen minimaliseren met behoud van effectiviteit

Kwaliteits- en veiligheidsnormen

Bij Medpak, geven we prioriteit aan zowel effectiviteit als veiligheid in onze insectenbeschermingscollectie. Onze producten voldoen aan strenge Europese normen voor prestaties en veiligheid, die zorgen voor betrouwbare bescherming zonder onnodige risico's. Deze toewijding aan kwaliteit heeft ons het vertrouwen opgeleverd van klanten in heel Europa, waaronder Duitsland, Litouwen, Nederland, Italië, Slowakije, en het Verenigd Koninkrijk die vertrouwen op onze producten voor outdoor veiligheid.

Maak je outdoor beschermingsstrategie compleet

Creëer een allesomvattende aanpak voor outdoor veiligheid met aanvullende producten uit ons assortiment. Ondersteun de gezondheid van je huid met onze zonbeschermingsproducten voor een complete bescherming buitenshuis. Pak kleine outdoorverwondingen aan met onze eerste hulp benodigdheden . Voor natuurlijke ondersteuning van je welzijn tijdens buitenactiviteiten, ontdek onze immuunsysteem collectie om je algehele gezondheid op peil te houden terwijl je geniet van de natuur.

Ontdek effectieve, doordachte oplossingen tegen insecten en teken die betrouwbare resultaten leveren en tegelijkertijd je actieve levensstijl ondersteunen. Ervaar het verschil tussen Medpak, waar geavanceerde technologie en praktische toepassing elkaar ontmoeten in elk product dat we aanbieden.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven