Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid
  3. Mondverzorging
  4. Tandpasta's

Tandpasta's

(52 producten)
  • Mondwaters
  • Tandenborstels
  • Tandpasta's
  • Vervangende opzetborstels
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Clove - 100 ml

    Dabur

    Dabur Kruidentandpasta Kruidnagel - 100 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €4.59
    Eenheid prijs€4.59 /100ml
    Details weergeven
  • Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g Dabur RED Toothpaste - 100 g

    Dabur

    Dabur RED Tandpasta - 100 g

    15 reviews
    Reguliere prijs €4.59
    Eenheid prijs€45.90 /kg
    Details weergeven
  • Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml Dabur Active Charcoal Whitening Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Actieve Houtskool Whitening Tandpasta - 100 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€4.49 /100ml
    Details weergeven
  • Apeiron Toothpaste with 24 Ayurvedic Herbs - 75 ml
    Uitverkocht
    10% korting

    Apeiron

    Apeiron Tandpasta met 24 Ayurvedische Kruiden - 75 ml

    6 reviews
    Verkoopprijs €7.10 Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€9.47 /100ml
    Details weergeven
  • Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Basil - 100 ml

    Dabur

    Dabur Kruidentandpasta Basilicum - 100 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €4.59
    Eenheid prijs€4.59 /100ml
    Details weergeven
  • Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste Neem - 100 ml

    Dabur

    Dabur Kruidentandpasta Neem - 100 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €4.09
    Eenheid prijs€4.09 /100ml
    Details weergeven
  • Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g Dabur Red Toothbrush + Herbal Toothpaste - 200 g

    Dabur

    Dabur Rode Tandenborstel + Kruidentandpasta - 200g

    8 reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs€3.15 /100g
    Details weergeven
  • Dabur Promise Clove Toothpaste - 100 ml

    Dabur

    Dabur Promise Kruidnagel Tandpasta - 100 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €2.39
    Eenheid prijs€23.90 /l
    Details weergeven
  • Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Gum Expert Vlekkenverwijderaar - 75 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €3.29
    Eenheid prijs€4.39 /100ml
    Details weergeven
  • Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml Dabur Herbal Toothpaste, Aloe Vera - 100 ml

    Dabur

    Dabur Kruidentandpasta, Aloë Vera - 100 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€4.49 /100ml
    Details weergeven
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Eucalyptus - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Tandpasta zonder fluoride Eucalyptus - 75 ml

    1 review
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€7.32 /100ml
    Details weergeven
  • Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g Cannaderm Cannadent Toothpaste - 75 g

    Cannaderm

    Cannaderm Cannadent Tandpasta - 75 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €8.89
    Eenheid prijs€11.85 /100g
    Details weergeven
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite Whitening Tandpasta - 113 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €8.79
    Eenheid prijs€77.79 /kg
    Details weergeven
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Mint and Green Tea - 75 ml Urtekram Toothpaste without Fluoride Mint and Green Tea - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Tandpasta zonder fluoride Munt en groene thee - 75 ml

    1 review
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€59.87 /l
    Details weergeven
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Tea Tree - 75 ml

    Urtekram

    Urtekram Tandpasta zonder fluoride Tea Tree - 75 ml

    1 review
    Reguliere prijs €5.39
    Eenheid prijs€7.19 /100ml
    Details weergeven
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste with Hydroxyapatite - 53 g
    Uitverkocht

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type Whitening Tandpasta met Hydroxyapatiet - 53 g

    1 review
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€24.13 /100g
    Details weergeven
  • Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml Anthyllis Fluoride-free Children's Toothpaste with Strawberry - 75 ml
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Anthyllis Fluoridevrije Kindertandpasta met St RAW bes - 75 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.69
    Eenheid prijs€7.59 /100ml
    Details weergeven
  • Urtekram Toothpaste without Fluoride Aloe Vera - 75 ml
    Uitverkocht

    Urtekram

    Urtekram Tandpasta zonder fluoride Aloë Vera - 75 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€6.65 /100ml
    Details weergeven
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g
    Uitverkocht
    10% korting

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type Whitening Tandpasta - 105 g

    No reviews
    Verkoopprijs €21.42 Reguliere prijs €23.89
    Eenheid prijs€204.00 /kg
    Details weergeven
  • Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml Dabur Toothpaste with Black Seed - 100 ml

    Dabur

    Dabur Tandpasta met zwarte komijn - 100 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€44.90 /l
    Details weergeven
  • APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g APAGARD M Plus Standard Type Hydroxyapatite Toothpaste - 130 g
    Uitverkocht

    APAGARD

    APAGARD M Plus Standaard Hydroxyapatiet Tandpasta - 130 g

    1 review
    Reguliere prijs €20.69
    Eenheid prijs€159.15 /kg
    Details weergeven
  • Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml

    Himalaya

    Himalaya Tandpasta met Neem en Granaatappel - 75 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €5.09
    Eenheid prijs€6.79 /100ml
    Details weergeven
  • Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Tandpasta met munt - 75 ml

    1 review
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€6.65 /100ml
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Volgende

Kies de juiste tandpasta voor een gezonde, stralende lach

Het kiezen van de juiste tandpasta is cruciaal voor het behouden van een optimale mondgezondheid. Een tandpasta van goede kwaliteit gaat verder dan een aantrekkelijke verpakking en sterke muntsmaken; het moet ingrediënten bevatten die schadelijke bacteriën effectief bestrijden, tandziekten voorkomen, en het algehele mondwelzijn bevorderen.

Belangrijkste ingrediënten in effectieve tandpasta's

  • Fluoride: Essentieel voor remineralisatie van het tandglazuur en het voorkomen van gaatjes
  • Schurende middelen: Zoals calciumcarbonaat of silica, om tandplak en vlekken te verwijderen
  • Antimineraliserende middelen: Zoals pyrofosfaten, om tandsteenvorming te voorkomen
  • Een TiB acteriële bestanddelen: Om tandvleesaandoeningen veroorzakende bacteriën te bestrijden

Tandpasta's voor specifieke mondverzorgingsbehoeften

Ons uitgebreide assortiment tandpasta's voorziet in verschillende tandheelkundige behoeften:

  • Tandpasta's tegen gaatjes: Bevatten fluoride en xylitol om het tandglazuur te versterken en bacteriën te verminderen
  • Tandpasta's tegen gevoeligheid: Bevatten verzachtende ingrediënten voor mensen met gevoelige tanden
  • Tandpasta's om tanden te bleken: Helpen oppervlakkige vlekken te verwijderen voor een stralende lach
  • Tandpasta's voor gezond tandvlees: Bevatten een TiB acterieel middel om tandvleesaandoeningen te bestrijden
  • Natuurlijke tandpasta's: Gemaakt met ingrediënten zoals pepermuntolie, geactiveerde houtskool, en zeezout

Natuurlijk vs. Chemische tandpasta's. Chemische tandpasta: De juiste keuze maken

Houd bij het kiezen van een tandpasta, rekening met je prioriteiten:

  • Natuurlijke tandpasta's: Vrij van kunstmatige toevoegingen, Ideaal voor mensen die de voorkeur geven aan biologische ingrediënten
  • Chemische tandpasta's: Vaak effectiever in het bestrijden van tandbederf en het voorkomen van plakopbouw

Onthoud dat, ongeacht je keuze, het handhaven van een goede mondhygiëne essentieel is voor een optimale gezondheid van je gebit.

Tips voor een optimale mondverzorging

  1. Gebruik een tandenborstel met zachteborstel met zachte haren en een kleine kop voor een zachte, effectieve reiniging
  2. Poets minstens twee minuten, met ronddraaiende bewegingen om alle oppervlakken te reinigen
  3. Vervang uw tandenborstel om de drie maanden of wanneer de haren beginnen te rafelen
  4. Overweeg om een alcoholvrije mondwater in uw routine op te nemen voor extra bescherming
  5. Plan regelmatige tandartscontroles om uw mond gezond te houden

Ontdek ons uitgebreide assortiment tandpasta's om de perfecte match voor uw mondverzorging te vinden. Van bescherming tegen gaatjes tot whitening en verlichting van gevoeligheid, wij bieden oplossingen om u te helpen een gezonde, mooie glimlach te krijgen en te behouden.

Voor een complete mondverzorgingsroutine, vergeet niet om onze selectie mondverzorgingsproducten , te bekijken, inclusief floss, mondspoelingen, en gespecialiseerde tandheelkundige hulpmiddelen.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven