Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Spenen

Spenen

(36 producten)
  • Zwangerschap en moederschap
  • Kinderen voeden
  • Gezondheid van kinderen
  • Kinderhygiëne
  • Kindervoeding
  • Fopspenen
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Fopspeen,6-18 Maanden, Meisje - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Fopspeen,0-6 Maanden, Jongen - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Boy - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Air-fopspeen, 0-6 maanden, jongen - 2 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €7.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 m, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 m, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 m, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 m, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 m, Girl - 2 Pieces
    Uitverkocht
    5% korting

    Philips

    Philips Avent Ultra Air-fopspeen, 6-18 m, meisje - 2 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €5.87 Reguliere prijs €6.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Air-fopspeen, 0-6 maanden, meisje - 2 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €7.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Fopspeen,6-18 Maanden, Jongen - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Boy - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Fopspeen,6-18 Maanden, Jongen - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Fopspeen,0-6 Maanden, Meisje - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Fopspeen,0-6 Maanden, Meisje - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Start Night, Glow-in-The-Dark fopspeen,0-2 Maanden - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Start Fopspeen,0-2 Maanden - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Start Fopspeen,0-2 Maanden - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 0-6 Months, Girl - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Air-fopspeen, 0-6 maanden, meisje - 2 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €7.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Orthodontic Soother 6-18 m - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Orthodontische fopspeen 6-18 m – 2 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.19
    Eenheid prijs€3.10 per stuk
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, Very Firm, 18+ Months - 2 Pieces

    Philips

    Philips Avent Ultra Zachte Fopspeen, Zeer Stevig,18+ Maanden - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Soft Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Soft-fopspeen, 6-18 maanden, meisje - 2 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months, Girl - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Fopspeen,6-18 Maanden, Meisje - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Start Fopspeen,0-2 Maanden - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Start Pacifier, 0-2 Months - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Start Fopspeen,0-2 Maanden - 2 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Fopspeen,6-18 maanden - 2 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Pacifier, 6-18 Months - 2 Pieces
    11% korting

    Philips

    Philips Avent Ultra Air-nachtfopspeen, 6-18 maanden - 2 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €8.55 Reguliere prijs €9.59
    Eenheid prijs€4.28 per stuk
    Details weergeven
  • Philips Avent Ultra Air Nighttime Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Soother 6-18 m - 2 Pieces Philips Avent Ultra Air Nighttime Soother 6-18 m - 2 Pieces
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Ultra Air Nachtfopspeen 6-18 m – 2 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€3.30 per stuk
    Details weergeven
  • Philips AVENT Soother 0m+ - 2 Pack Philips AVENT Soother 0m+ - 2 Pack Philips AVENT Soother 0m+ - 2 Pack Philips AVENT Soother 0m+ - 2 Pack Philips AVENT Soother 0m+ - 2 Pack
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Fopspeen 0m+ - 2-pack

    No reviews
    Reguliere prijs €7.69
    Eenheid prijs€3.85 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Fopspenen: Kalmerende fopspenen voor de ontwikkeling van je baby

Bij Medpak, bieden we een zorgvuldig geselecteerd assortiment fopspenen van betrouwbare fabrikanten wereldwijd. Deze essentiële fopspenen zijn ontworpen met het oog op het comfort en de gezondheid van het gebit van je baby, en bieden zachte verlichting terwijl ze een goede mondontwikkeling ondersteunen. Onze collectie bestaat uit verschillende stijlen, maten, en ontwerpen die passen bij verschillende leeftijden en voorkeuren.

De voordelen van moderne fopspenen

Toda y's fopspenen zijn ontworpen met het oog op de ontwikkeling en om eerdere zorgen over de impact op het gebit weg te nemen. De merken die wij voeren, maken fopspenen die zowel baby's als ouders waardevolle voordelen kunnen bieden, zoals het kalmeren van moeilijke baby's, het ondersteunen van het zelfkalmerende vermogen, het verminderen van de huiltijd, en mogelijk het verlagen van het risico op SIDS tijdens de slaap. Veel ouders vinden dat een goed ontworpen fopspeen een essentieel hulpmiddel wordt tijdens de uitdagende eerste maanden. Voor extra ondersteuning tijdens het doorkomen van tandjes, is er onze Children's Health collectie voor milde orale verlichting.

Leeftijdsgeschikte ontwerpen

Fopspenen moeten passen bij de ontwikkelingsfase van je baby voor optimale veiligheid en comfort. Onze selectie omvat:

  • Fopspenen voor pasgeborenen/peuters met kleinere schildjes, perfect voor kleine gezichtjes
  • Opties voor 0-6 maanden met speentjes en schildjes van de juiste maat
  • Ontwerpen voor 6-18 maanden die geschikt zijn voor groeiende mondjes.18 maanden ontwerpen die geschikt zijn voor groeiende monden en zich ontwikkelende tanden
  • 18+ maanden fopspenen gebouwd om peutergebruik te weerstaan terwijl het aanmoedigen van uiteindelijk spenen

Elke maat heeft schildafmetingen en speenvormen die speciaal ontworpen zijn voor die fase van mondontwikkeling, zorgen voor een goede pasvorm en functie gedurende de maanden dat je baby fopspenen gebruikt.

Orthodontische vs. Traditionele Vormen

De vorm van een fopspeen is van grote invloed op de ontwikkeling van het gebit. Onze collectie bevat zowel orthodontische als traditionele fopspenen van gerenommeerde fabrikanten. Orthodontische fopspenen hebben een asymmetrisch fopspeenontwerp dat platter wordt tijdens het zuigen, waardoor de druk op het ontwikkelende gehemelte en de tanden vermindert, terwijl de natuurlijke zuigbeweging wordt ondersteund. Traditionele ronde of kersvormige spenen bieden het vertrouwde comfort waar sommige baby's de voorkeur aan geven. Beide stijlen in onze selectie zijn gemaakt met het oog op een gezond gebit, door gebruik te maken van de juiste materialen en vormen die de ontwikkelingsproblemen minimaliseren.

Kwaliteitsmaterialen voor veiligheid

De merken die wij voeren geven prioriteit aan veiligheid door zorgvuldige selectie van materialen. Onze collectie fopspenen bevat opties gemaakt van medische siliconen, natuurlatexrubber, en BPA-vrije kunststoffenâ€"allemaal vrij van schadelijke chemicaliÃ"n, potentiÃ"le irriterende, of allergene stoffen. Siliconen fopspenen zijn duurzaam en makkelijk schoon te, maken, terwijl natuurrubber zachter, flexibeler is waar sommige baby’s de voorkeur aan geven. Ontwerpen uit één stuk minimaliseren het risico op verstikking, terwijl geventileerde schilden zorgen voor luchtcirculatie rond de gevoelige huid. Deze zorgvuldig ontworpen producten voldoen aan of overtreffen de veiligheidsnormen, waardoor ouders vertrouwen hebben in hun keuzes.

Gespecialiseerde fopspenen voor unieke behoeften

Sommige baby's hebben specifieke behoeften waar standaard fopspenen niet aan voldoen. Onze selectie omvat gespecialiseerde opties zoals:

  • Fopspenen die oplichten en 's nachts gemakkelijk te vinden zijn
  • Ultralichte ontwerpen voor baby's die moeite hebben om traditionele fopspenen op hun plaats te houden
  • Extra kleine te vroeg geboren fopspenen, speciaal ontworpen voor premature baby's
  • Clip-systemen die voorkomen dat fopspenen vallen en verontreinigd raken

Deze innovatieve oplossingen van vooruitstrevende fabrikanten helpen om veelvoorkomende problemen aan te pakken met behoud van comfort en veiligheid. Voor aanvullende babyverzorgingsproducten, bekijk onze Child Health & Hygiene collectie met zachte huidverzorging en hygiëne benodigdheden.

Doctor and Dentist Approved

De fopspenen in onze collectie zijn afkomstig van fabrikanten die hun producten ontwikkelen in overleg met kindertandartsen en medische professionals. Deze deskundige input zorgt ervoor dat elk ontwerp een goede mondontwikkeling ondersteunt en tegelijkertijd effectief kalmeert. Veel opties hebben ontwerpelementen die speciaal zijn gemaakt om het ontwikkelende gehemelte, ontluikende tanden, en de uitlijning van de kaak te beschermen. Met deze doordachte functies kunnen ouders hun baby geruststellen en erop vertrouwen dat ze de gezondheid van zijn gebit op lange termijn ondersteunen.

Reiniging en onderhoud

Een goede hygiëne van de fopspeen is essentieel voor de gezondheid van je baby. De merken die wij verkopen ontwerpen hun fopspenen met het oog op eenvoudig schoonmaken., Ze gebruiken materialen die bestand zijn tegen veelvuldig steriliseren zonder dat ze bederven. Veel fopspenen worden geleverd met beschermhoesjes om ze schoon op te bergen tussen gebruik, door, terwijl andere geschikt zijn voor de vaatwasser om ze gemakkelijk schoon te maken. De meeste fabrikanten raden aan om fopspenen elke 1-2 maanden te vervangen, of meteen als er tekenen van slijtage zijn. Dit regelmatige vervangingsschema zorgt voor blijvende veiligheid en hygiëne voor dit veelgebruikte artikel.

Fopspeen Overwegingen bij het spenen

Hoewel fopspenen waardevol comfort bieden, raden de meeste tandheelkundige experts aan om te beginnen met het spenen tussen de 2-4 jaar om mogelijke gebitsschade op de lange termijn te voorkomen. Sommige merken in onze selectie bieden progressieve fopspeensystemen die ontworpen zijn om het spenen te ondersteunen wanneer het moment daar is. Deze zorgvuldig ontworpen producten helpen de overgang van fopspenen naar spenen te vergemakkelijken als je kind er klaar voor is, en verminderen de stress voor zowel ouders als kinderen tijdens deze ontwikkelingsfase.

Complete Comfortoplossingen

Fopspenen werken het beste als onderdeel van een complete benadering van het comfort en de verzorging van je baby. Voor voedingshulpmiddelen die een aanvulling zijn op de kalmerende oplossingen, zie onze Zuigelingen en peuters voeden collectie met flessen, drinkbekers, en andere benodigdheden. Veel fabrikanten ontwerpen hun fopspenen en flessen als op elkaar afgestemde systemen die een consistente orale ervaring tussen het voeden en kalmeren ondersteunen.

De perfecte fopspeen vinden bij Medpak

Met onze diverse selectie van vertrouwde wereldmerken, maakt Medpak het gemakkelijk om fopspenen te vinden die voldoen aan de specifieke behoeften van je baby. We beoordelen elk product op kwaliteit, veiligheid, en waarde voordat we het toevoegen aan onze catalogus. Of je nu op zoek bent naar orthodontische ontwerpen, gespecialiseerde oplossingen, of gewoon een betrouwbare basis fopspeen, onze collectie biedt opties van fabrikanten die bekend staan om innovatie en veiligheid. Verken onze selectie fopspenen Toda y om kalmerende hulpmiddelen te ontdekken die het comfort van je baby ondersteunen en tegelijkertijd rekening houden met zijn ontwikkelingsbehoeften.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven