Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Helpa

Helpa

(19 producten)
  • Helpa
  • IODICA WORLD
  • L'Oréal Paris
  • ROM&ND
  • The Face Shop
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Helpa BIO Porridge 5 Cereals - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO pap 5 granen - 200 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€27.45 /kg
    Details weergeven
  • Helpa BIO Buckwheat Porridge - 200 g Helpa BIO Buckwheat Porridge - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Boekweitpap - 200 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€27.45 /kg
    Details weergeven
  • Helpa BIO Millet and Oat Porridge - 200 g Helpa BIO Millet and Oat Porridge - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Gierst- en haverpap - 200 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€27.45 /kg
    Details weergeven
  • Helpa BIO Buckwheat Porridge with Amaranth - 200 g Helpa BIO Buckwheat Porridge with Amaranth - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Boekweitpap met Amarant - 200 g

    1 review
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€2.75 /100g
    Details weergeven
  • Helpa BIO Oat Porridge - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Haverpap - 200 g

    1 review
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€27.45 /kg
    Details weergeven
  • Helpa BIO Manna of Old Cereals - 200 g Helpa BIO Manna of Old Cereals - 200 g Helpa BIO Manna of Old Cereals - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Manna van oude granen - 200 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€2.60 /100g
    Details weergeven
  • Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g) Helpa BIO Fruit Flavor Wands - 20 g (10x2 g)
    Uitverkocht

    Helpa

    Helpa BIO Vruchten smaakstaafjes - 20 g (10x2 g)

    3 reviews
    Reguliere prijs €6.49
    Eenheid prijs€0.65 per stuk
    Details weergeven
  • Helpa BIO Spelt Porridge with Chickpeas - 200 g Helpa BIO Spelt Porridge with Chickpeas - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Speltpap met Kikkererwten - 200 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.39
    Eenheid prijs€2.70 /100g
    Details weergeven
  • Helpa BIO Grits Freeze-Dried Raspberry Doodles - 20 g Helpa BIO Grits Freeze-Dried Raspberry Doodles - 20 g Helpa BIO Grits Freeze-Dried Raspberry Doodles - 20 g

    Helpa

    Helpa BIO Grits Gevriesdroogde Frambozen Doodles - 20 g

    1 review
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€24.95 /100g
    Details weergeven
  • Helpa BIO Spelt and Oat Porridge with Cocoa and Dates - 200 g Helpa BIO Spelt and Oat Porridge with Cocoa and Dates - 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Spelt- en haverpap met cacao en dadels - 200 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€2.75 /100g
    Details weergeven
  • Helpa BIO Buckwheat and Spelt Balls with Cocoa - 160 g
    Uitverkocht

    Helpa

    Helpa BIO Boekweit- en Speltbolletjes met Cacao - 160 g

    No reviews
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€24.95 /kg
    Details weergeven
  • Helpa Date Bar, Cocoa - 20 g

    Helpa

    Helpa Datumreep, Cacao - 20 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.19
    Eenheid prijs€59.50 /kg
    Details weergeven
  • Helpa Date Bar, Strawberry - 20 g

    Helpa

    Helpa Datumreep, St RAW bes - 20 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.09
    Eenheid prijs€54.50 /kg
    Details weergeven
  • Helpa Bio Millet and Spelt Balls - 160 g Helpa Bio Millet and Spelt Balls - 160 g
    Uitverkocht

    Helpa

    Helpa Bio Gierst- en Speltbollen - 160 g

    No reviews
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€249.50 /kg
    Details weergeven
  • Helpa BIO Grits Freeze-Dried Strawberry Chips - 20 g Helpa BIO Grits Freeze-Dried Strawberry Chips - 20 g
    5% korting

    Helpa

    Helpa BIO Grits Gevriesdroogde aardbeienchips - 20 g

    No reviews
    Verkoopprijs €5.77 Reguliere prijs €6.09
    Eenheid prijs€28.85 /100g
    Details weergeven
  • Helpa Date Bar, Blackcurrant - 20 g Helpa Date Bar, Blackcurrant - 20 g

    Helpa

    Helpa Datumreep, Zwarte bes - 20 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.19
    Eenheid prijs€59.50 /kg
    Details weergeven
  • Helpa Taste Wands, Plum Berry - 20 g

    Helpa

    Helpa Taste Wands , Plum Berry - 20 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€28.95 /100g
    Details weergeven
  • Helpa Dry Food, Strawberry - 9 g Helpa Dry Food, Strawberry - 9 g

    Helpa

    Helpa Droogvoer, Aardbei - 9 g

    No reviews
    Reguliere prijs €3.19
    Eenheid prijs€35.44 /100g
    Details weergeven
  • Helpa BIO Carob Powder – 200 g Helpa BIO Carob Powder – 200 g

    Helpa

    Helpa BIO Johannesbroodpoeder – 200 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€25.95 /kg
    Details weergeven

Helpa is een Pools merk dat gezonde, biologische voeding voor gezinnen en kinderen maakt. Met de nadruk op eenvoudige, voedzame ingrediënten zoals dadels, oude granen, en gevriesdroogd fruit, biedt Helpa gezonde alternatieven voor bewerkte snacks en kant-en-klaarmaaltijden.

Poolse biologische gezinsvoeding

Helpa ontwikkelt producten die gezond eten gemakkelijk maken voor drukke gezinnen. Het merk maakt gebruik van biologische, herkenbare ingrediënten: dadels voor natuurlijke zoetheid, oude granen voor voeding en gevriesdroogd fruit voor pure smaak. Door deze eenvoudige benadering van voeding kunnen ouders erop vertrouwen dat ze hun kinderen gezond eten geven, terwijl kinderen genieten van voedsel dat echt lekker smaakt.

Helpa-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we het biologische assortiment van Helpa aan. Dadelrepen zijn verkrijgbaar in de smaken zwarte bes, aardbei, en cacao (elk 20 g) —natuurlijk zoet, makkelijk mee te nemen snacks perfect voor in de lunchbox. BIO Grits Freeze-Dried Raspberry Doodles bieden pure fruitige crunch. Het assortiment BIO Porridge omvat Boekweit, Gierst en Haver, Spelt en Haver met Cacao en Dadels, Boekweit met Amarant, Spelt met Kikkererwten, en Manna van Oude Granen — allemaal in verpakkingen van 200 g voor een gezonde ontbijt opties gemaakt van hoogwaardige biologische granen.

Waarom kiezen voor Helpa

Helpa biedt Poolse biologische voedingsmiddelen die echte voeding en smaak voorop stellen. De gezinsvriendelijke producten van het merk maken gezond eten praktisch en plezierig. Voor ouders die op zoek zijn naar voedzame biologische opties die hun kinderen ook echt zullen eten, biedt Helpa gezonde alternatieven op basis van eenvoudige, hoogwaardige ingrediënten.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven