Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Wierookstokjes

Wierookstokjes

(42 producten)
  • Diffusers en vernevelaars
  • Etherische olie sets
  • Individuele etherische oliën
  • Geurvolle oliën
  • Wierookstokjes
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Bilovit Natural Frankincense - Sage White Bilovit Natural Frankincense - Sage White Bilovit Natural Frankincense - Sage White
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Wierook - Salie Wit

    2 reviews
    Reguliere prijs €2.59
    Eenheid prijs€7.40 /100g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Frankincense - Dragon's Blood Bilovit Natural Frankincense - Dragon's Blood Bilovit Natural Frankincense - Dragon's Blood Bilovit Natural Frankincense - Dragon's Blood

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Wierook - Drakenbloed

    No reviews
    Reguliere prijs €2.99
    Eenheid prijs€99.67 /kg
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Frankincense - Californian Cedarwood Bilovit Natural Frankincense - Californian Cedarwood Bilovit Natural Frankincense - Californian Cedarwood Bilovit Natural Frankincense - Californian Cedarwood

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Wierook - Californisch Cederhout

    No reviews
    Reguliere prijs €2.99
    Eenheid prijs€85.43 /kg
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 1000 g Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 1000 g Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 1000 g Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 1000 g

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Palo Santo Wierook - 1000 g

    1 review
    Reguliere prijs €39.39
    Eenheid prijs€39.39 /kg
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Incense Palo Santo - 100 g Bilovit Natural Incense Palo Santo - 100 g Bilovit Natural Incense Palo Santo - 100 g Bilovit Natural Incense Palo Santo - 100 g

    Bilovit

    Bilovit Wierook Palo Santo - 100 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.69
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Incense - White Sage with Flowers 7 Chakras Bilovit Natural Incense - White Sage with Flowers 7 Chakras Bilovit Natural Incense - White Sage with Flowers 7 Chakras Bilovit Natural Incense - White Sage with Flowers 7 Chakras Bilovit Natural Incense - White Sage with Flowers 7 Chakras

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Wierook - Witte Salie met Bloemen 7 Chakra's

    No reviews
    Reguliere prijs €2.99
    Eenheid prijs€119.60 /kg
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Sandalwood - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Sandalwood - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Sandalwood - 40 g
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Sandelhout - 40 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.92 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Lotos - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Lotos - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Lotos - 40 g
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Lotos - 40 g

    1 review
    Verkoopprijs €2.76 Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.69 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Frankincense - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Frankincense - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Frankincense - 40 g
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Wierook - 40 g

    No reviews
    Verkoopprijs €2.76 Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.69 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Set of Natural Incense - White Sage + Palo Santo Bilovit Set of Natural Incense - White Sage + Palo Santo Bilovit Set of Natural Incense - White Sage + Palo Santo

    Bilovit

    Bilovit Set van Natuurlijke Wierook - Witte Salie + Palo Santo

    1 review
    Reguliere prijs €4.09
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Lavender - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Lavender - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Lavender - 40 g
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Lavendel - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.92 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Incense - Yerba Santa

    Bilovit

    Bilovit wierook - Yerba Santa

    No reviews
    Reguliere prijs €2.99
    Eenheid prijs€119.60 /kg
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Resins - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Resins - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Resins - 40 g
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookharsen - 40 g

    No reviews
    Verkoopprijs €2.76 Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.69 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Opium - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Opium - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Opium - 40 g
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Opium - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.92 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Incense - Eucalyptus

    Bilovit

    Bilovit wierook - Eucalyptus

    No reviews
    Reguliere prijs €2.99
    Eenheid prijs€119.60 /kg
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Patchouli - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Patchouli - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Patchouli - 40 g
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Patchouli - 40 g

    No reviews
    Verkoopprijs €2.76 Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.69 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Nag Champa - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Nag Champa - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Nag Champa - 40 g
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Nag Champa - 40 g

    1 review
    Verkoopprijs €2.76 Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.69 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Jasmine - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Jasmine - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Jasmine - 40 g
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Jasmijn - 40 g

    No reviews
    Verkoopprijs €2.76 Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.69 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Balm - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Balm - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Balm - 40 g
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Balsem - 40 g

    No reviews
    Verkoopprijs €2.76 Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.69 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 200 g Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 200 g Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 200 g Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 200 g Bilovit Natural Palo Santo Frankincense - 200 g

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Palo Santo Wierook - 200 g

    1 review
    Reguliere prijs €9.09
    Eenheid prijs€4.55 /100g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Fruit Mix - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Fruit Mix - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Fruit Mix - 40 g
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Fruit Mix - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.92 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Night Jasmine - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Night Jasmine - 40 g Bilovit Natural Aromatic Incense Sticks Night Jasmine - 40 g
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Nacht Jasmijn - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.92 /10g
    Details weergeven
  • Bilovit Natural Incense - Lavender
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Natuurlijke Wierook - Lavendel

    No reviews
    Reguliere prijs €2.99
    Eenheid prijs€119.60 /kg
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Wierookstokjes voor Aromatische Huiselijke Ambiance

Transformeer je leefruimte met Medpak's collectie van natuurlijke wierookstokjes en aromatherapie producten. Met onze tien jaar ervaring in wellness-oplossingen, bieden wij zorgvuldig geselecteerde wierookproducten die traditionele aromatische praktijken combineren met moderne kwaliteitsnormen. Van klassieke geuren tot gespecialiseerde mengsels, onze wierook collectie biedt een toegankelijke manier om rustgevende sferen te creëren die ontspanning, focus, of spirituele praktijken verbeteren.

Natuurlijke wierookvariëteiten en tradities

Onze wierook collectie omvat diverse aromatische tradities uit de hele wereld, waaronder klassieke Indiase stijlen zoals Nag Champa, zuiverende kruiden zoals witte salie en palo santo, en harsachtige variëteiten zoals wierook en drakenbloed. Deze natuurlijke aroma's worden al eeuwenlang gebruikt in verschillende culturele tradities vanwege hun kenmerkende geuren en heilzame eigenschappen. Elke variëteit in onze selectie bevat authentieke aromatische profielen en voldoet aan onze normen voor natuurlijke ingrediënten.

Ervaar de diversiteit van natuurlijke wierook met opties zoals:

  • Traditionele stokjes wierook in klassieke geuren zoals sandelhout, jasmijn, en lavendel voor dagelijks gebruik
  • Heilige kruiden zoals witte salie, palo santo, en yerba santa gebruikt in zuiverings- en reinigingsrituelen
  • Harsachtige wierookvariëteiten die bij verhitting complexe aromatische noten vrijgeven

Aromatische voordelen voor welzijn

Naast hun aangename geuren, bieden verschillende wierookvariëteiten specifieke voordelen die verschillende aspecten van welzijn verbeteren. Lavendel wierook creëert een kalmerende sfeer, ideaal voor ontspanning en ondersteuning van de slaap. Sandelhout biedt aardende eigenschappen die meditatie praktijken aanvullen. Wierook biedt verhelderende geuren die traditioneel worden gebruikt om focus en spiritueel bewustzijn te verbeteren. Deze aromatische effecten werken via onze reukzin om de stemming te beïnvloeden en ondersteunende omgevingen te creëren voor verschillende activiteiten.

Veel van onze klanten in heel Europa, waaronder Duitsland, Litouwen, Nederland, Italië, Slowakije, en het Verenigd Koninkrijk, nemen wierook op in hun dagelijkse rituelen als onderdeel van een holistische benadering van huiselijke sfeer en persoonlijk welzijn. De eenvoudige handeling van het aansteken van wierook kan een overgang tussen activiteiten signaleren, consistente omgevings signalen creëren voor ontspanning of focus, en de sfeer van elke leefruimte verbeteren.

Natuurlijke ingrediënten en kwaliteit

Bij Medpak, geven we prioriteit aan natuurlijke ingrediënten in onze wierook selectie. Onze natuurlijke aromatische wierookstokjes bevatten echte botanische ingrediënten in plaats van synthetische geurstoffen, die zorgen voor authentieke geurprofielen en schonere brandeigenschappen. Traditionele soorten zoals palo santo bestaan uit echt heilig hout in plaats van kunstmatige benaderingen, met behoud van de complexe aromatische kwaliteiten die deze materialen al eeuwenlang waarderen.

De kwaliteitsverschillen in natuurlijke wierook zijn onder andere:

  • Complexe, evoluerende geuren die zich geleidelijk ontvouwen in plaats van enkelvoudigesynthetische geuren
  • Schonere brandeigenschappen met minder rook en residu wanneer ze op de juiste manier zijn gemaakt van kwaliteitsmaterialen
  • Authentieke aromatische ervaringen die aansluiten bij traditionele wellness en spirituele praktijken

Aromatische ervaringen creëren

Door wierook in je huis te gebruiken, creëer je onderscheidende zintuiglijke ervaringen die verschillende activiteiten en ruimtes verbeteren. Het zachte ritueel van het aansteken van wierook kan dienen als een mindfulness oefening op zich, het creëren van een moment van pauze en intentie in drukke dagen. De aanhoudende aroma's creëren gedenkwaardige omgevingskenmerken die worden geassocieerd met ontspanning, creativiteit, of focus, het opbouwen van consistente zintuiglijke signalen die welzijn routines ondersteunen.

Verschillende ruimtes profiteren van specifieke wierook soorten lavendel of jasmijn creëert rustgevende slaapkameromgevingen die bevorderlijk zijn voor rust, terwijl citrus of citroengras soorten frisheid brengen in woonruimtes. Sandelhout of wierook ondersteunen gefocuste werk- of studieruimtes met hun verhelderende eigenschappen. Deze veelzijdigheid stelt je in staat om aangepaste aromatische omgevingen te creëren in je hele huis.

Aanvullende accessoires

Maak je wierookervaring compleet met de juiste houders en accessoires die zowel de functionaliteit als de veiligheid verbeteren. Onze houten wierook houders bieden een stabiele, veilige basis die de as opvangt en tegelijkertijd een decoratief element toevoegt aan je ruimte. Deze praktische accessoires zorgen ervoor dat je wierook goed brandt, terwijl ze oppervlakken beschermen en brandgevaar minimaliseren, zodat je vol vertrouwen kunt genieten van aromatische voordelen.

Voor degenen die geïnteresseerd zijn in harsachtige wierookvariëteiten, gespecialiseerde accessoires stellen je in staat om deze traditionele materialen te ervaren met modern gemak. Juiste houders en houtskool schijven stellen je in staat om te genieten van de complexe geuren van wierook, mirre, en andere natuurlijke harsen die al duizenden jaren gewaardeerd worden in aromatische tradities.

Verbeter je Aromatische Collectie

Creëer een compleet aromatherapie systeem voor thuis met aanvullende producten uit ons assortiment. Combineer je wierook collectie met onze essentiële oliën voor veelzijdige aromatische opties. Ontdek onze diffusers en vernevelaars voor alternatieve methoden om te genieten van natuurlijke geuren. Maak je zintuiglijke omgeving compleet met onze natuurlijke geurkaarsen voor gelaagde aromatische ervaringen.

Ontdek de transformerende kracht van natuurlijke aroma's met de zorgvuldig geselecteerde wierookcollectie van Medpak. Ervaar traditionele aromatische praktijken aangepast voor moderne huizen een eenvoudige maar krachtige manier om je leefomgeving te verbeteren en welzijn te ondersteunen door middel van het gevoel van geur.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven