Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid
  3. Lichaamskosmetica

Lichaamskosmetica

(253 producten)
  • Deodorants en antiperspiranten
  • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka EXTRA Verwarmende Gel voor Spier- en Gewrichtspijn - 150 ml

    59 reviews
    Reguliere prijs €11.19
    Eenheid prijs€7.46 /100ml
    Details weergeven
  • LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter Alpine Groene emulsie - 200 ml

    33 reviews
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€21.45 /l
    Details weergeven
  • Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Mentholka EXTRA verkoelende gel voor spier- en gewrichtspijn - 150 ml

    24 reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€65.93 /l
    Details weergeven
  • Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml

    Astron

    Astron levende beenderolie met gentiaan - 100 ml

    10 reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€3.99 /100ml
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Natural Rose Water - 230 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Natuurlijk rozenwater - 230 ml

    11 reviews
    Reguliere prijs €4.09
    Eenheid prijs€1.78 /100ml
    Details weergeven
  • Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml
    Uitverkocht

    Herbamedicus

    Herbamedicus Calendula Balsem - 250 ml

    9 reviews
    Reguliere prijs €2.29
    Eenheid prijs€9.16 /l
    Details weergeven
  • Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Aloë Vera Gel 50% voor droge huid - 250 ml

    7 reviews
    Reguliere prijs €2.29
    Eenheid prijs€9.16 /l
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Hand Cream with Co-enzyme Q10 - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Handcrème met Co-enzym Q10 - 50 ml

    12 reviews
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs€3.98 /100ml
    Details weergeven
  • Najel Prickly Pear Seed Oil - 80 ml
    Uitverkocht

    Najel

    Najel cactusvijgzaadolie - 80 ml

    7 reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€23.36 /100ml
    Details weergeven
  • LLoyd Alpenkrauter Chestnut and Red Grape Leaf Ointment - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter Kastanje en Rode Druivenblad Zalf - 200 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€21.45 /l
    Details weergeven
  • Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml

    LLoyd

    Lacure Alpenkrauter Alpine Witte Zalf - 200 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€19.95 /l
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Bulgarian Rose Cosmetic Kit

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Bulgaarse roos cosmeticaset

    9 reviews
    Reguliere prijs €6.39
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Rose Body Balm - 330 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Rozenbalsem - 330 ml

    9 reviews
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€13.00 /l
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Natural Rose Water - 100 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Natuurlijk rozenwater - 100 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €3.89
    Eenheid prijs€3.89 /100ml
    Details weergeven
  • LLoyd Alpenkrauter Black Claw & Hemp Oil Cream - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter Zwarte Klauw & Hennep Olie Crème - 200 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €4.89
    Eenheid prijs€24.45 /l
    Details weergeven
  • The Face Shop 95% Jeju Aloe Fresh Soothing Gel - 300 ml

    The Face Shop

    The Face Shop 95% Jeju Aloë Fresh Kalmerende Gel - 300 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€13.30 /l
    Details weergeven
  • Cannaderm Thermolka Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 250 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka Verwarmende gel voor spier- en gewrichtspijn - 250 ml

    7 reviews
    Reguliere prijs €10.59
    Eenheid prijs€42.36 /l
    Details weergeven
  • Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g
    5% korting

    Hermz

    Hermz Healpsorin Bio Zeep - 100 g

    2 reviews
    Verkoopprijs €5.10 Reguliere prijs €5.39
    Eenheid prijs€5.10 /100g
    Details weergeven
  • Herbamedicus Balm with Devil's Claw Extract - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Balsem met Duivelsklauwextract - 250 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €2.49
    Eenheid prijs€9.96 /l
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Bulgarian Rose Soap + Perfume Cosmetic Kit

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Bulgaarse Rozenzeep + Parfum Cosmetica Kit

    6 reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml

    BioFresh

    BioFresh Organic Lavendel Vloeibare Zeep - 300 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €3.29
    Eenheid prijs€10.97 /l
    Details weergeven
  • Invex Remedies Antibacterial face and body lotion Ag124 - 200 ml Invex Remedies Antibacterial face and body lotion Ag124 - 200 ml Invex Remedies Antibacterial face and body lotion Ag124 - 200 ml

    Invex Remedies

    Invex Remedies Antibacteriële gezichts- en lichaamslotion Ag124 - 200 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €21.19
    Eenheid prijs€105.95 /l
    Details weergeven
  • ILLIYOON Moisturising Emulsion with Ceramides for Face and Body - 350 ml ILLIYOON Moisturising Emulsion with Ceramides for Face and Body - 350 ml ILLIYOON Moisturising Emulsion with Ceramides for Face and Body - 350 ml

    ILLIYOON

    ILLIYOON Hydraterende emulsie met ceramiden voor gezicht en lichaam - 350 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€56.26 /l
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 11
  • Volgende

Omarm complete lichaamsverzorging met eersteklas lichaamscosmetica

Bij Medpak, geloven we dat echte zelfzorg verder gaat dan gezichtsbehandelingen. Onze selectie lichaamscosmetica is ontworpen om je huid van top tot teen te voeden, beschermen, en verbeteren. Ontdek de transformerende kracht van uitgebreide lichaamsverzorging en ervaar het verschil in hoe je eruitziet en je voelt.

Het belang van lichaamscosmetica in je huidverzorgingsroutine

Hoewel gezichtsverzorging cruciaal is, kan verwaarlozing van de rest van je lichaam leiden tot een droge, slappe, en glansloze huid. Onze lichaamscosmetica pakken deze problemen aan, zodat je:

  • Verbeterde elasticiteit en stevigheid van de huid
  • Verbeterde bescherming tegen invloeden van buitenaf
  • Een stralende, gezond- uitziendeer overal gezond uitziende teint
  • Verhoogde veerkracht van vaak verwaarloosde gebieden zoals de dĂ©colleté en buste

Essentiële lichaamscosmetica voor een complete huidverzorgingsroutine

1. Voedende zepen en reinigers

Begin je lichaamsverzorgingsroutine met onze selectie vochtinbrengende zepen en reinigers. Kies uit:

  • Vloeibare bodywash voor een luxe reinigingservaring
  • Traditionele zeep verrijkt met voedende ingrediënten
  • Aromatherapeutische formules voor een spa-achtige ervaring
  • Marseilles en Aleppo zepen met laurierolie voor een diepe reiniging en voeding

2. Exfoliërende lichaamsscrubs

Onthul een gladdere, meer stralende huid met ons assortiment lichaamsscrubs:

  • Suikerscrubs voor een milde exfoliatie en hydratatie
  • Zoute scrubs voor een diepere exfoliatie en ontgifting
  • Enzym scrubs voor de gevoelige huid

Gebruik deze 1-2 keer per week om dode huidcellen te verwijderen, oneffenheden te verminderen, en de absorptie van andere lichaamscosmetica te verbeteren.

3. Hydraterende Body Lotions, Crèmes, en Oliën

Maak je lichaamsverzorgingsroutine compleet met onze hydraterende formules:

  • Lichtgewicht bodylotions voor dagelijks gebruik
  • Rijke bodycrèmes voor intense hydratatie
  • Voedende lichaamsoliën voor diepe hydratatie
  • Gespecialiseerde behandelingen voor extreem droge huid
  • Verhelderende crèmes voor een gezonde zomerse gloed

Deze producten creëren een beschermende, barrière die vocht vasthoudt, en specifieke huidproblemen aanpakt, zoals een strakkere en heldere huid.

Je lichaamsverzorgingsroutine op maat

Bij Medpak, begrijpen we dat ieders huid uniek is. Met ons uitgebreide assortiment lichaamscosmetica kun je een persoonlijke routine creëren die is afgestemd op jouw specifieke behoeften en voorkeuren. Of je nu op zoek bent naar intense hydratatie, verstevigende effecten, of een stralende gloed, onze collectie heeft de perfecte producten voor jou.

Waarom Medpak kiezen voor je lichaamscosmetica?

Als je bij Medpak, koopt, kies je voor:

  • Hoogwaardige, zorgvuldig geselecteerde lichaamsverzorgingsproducten
  • Een reeks opties voor alle huidtypen en -zorgen
  • Producten die effectieve huidverzorging combineren met luxe ervaringen
  • Expertcuratie op basis van de nieuwste huidverzorgingsinnovaties

Ontdek onze uitgebreide Body Cosmetics collectie en ontdek de perfecte producten om je lichaamsverzorgingsroutine te verbeteren. Van reinigen tot scrubben en hydrateren, Medpak heeft alles wat je nodig hebt voor een gezonde, stralende huid van top tot teen.

Investeer in de gezondheid en het uiterlijk van je huid met Medpak's eersteklas assortiment lichaamscosmetica. Maak van je dagelijkse lichaamsverzorging een luxueus ritueel dat zowel je huid als je zintuigen voedt. Begin uw reis naar een totaal welzijn voor uw lichaam Toda y!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven