Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Thuis
  3. Huishoudelijke verzorging en reiniging
  4. Keukenreinigingsmiddelen

Keukenreinigingsmiddelen

(15 producten)
  • Badkamerreinigingsmiddelen
  • Eco Zone 🍃
  • Keukenreinigingsmiddelen
  • Wasmiddelen
  • Universele reinigingsmiddelen
  • Geurneutralisators
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Swonco Dishwashing Liquid, Citrus and Aloe Vera - 750 ml Swonco Dishwashing Liquid, Citrus and Aloe Vera - 750 ml

    Swonco

    Swonco Afwasmiddel, Citrus en Aloë Vera - 750 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€7.32 /l
    Details weergeven
  • Ecover Dish Soap Lemon & Aloe Vera - 450 ml
    Uitverkocht

    Ecover

    Ecover Vaatzeep Citroen & Aloë Vera - 450 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €2.59
    Eenheid prijs€5.76 /l
    Details weergeven
  • Swonco Dishwashing Liquid Mint - 750 ml Swonco Dishwashing Liquid Mint - 750 ml

    Swonco

    Swonco Afwasmiddel Mint - 750 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.39
    Eenheid prijs€7.19 /l
    Details weergeven
  • Swonco Fragrance-free Dishwasher Rinse Aid - 750 ml Swonco Fragrance-free Dishwasher Rinse Aid - 750 ml

    Swonco

    Swonco Geurvrij Vaatwasspoelmiddel - 750 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €5.99
    Eenheid prijs€7.99 /l
    Details weergeven
  • Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg Swonco Dishwasher Salt - 1.5 kg

    Swonco

    Swonco Vaatwasmachinezout - 1,5 kg

    1 review
    Reguliere prijs €3.39
    Eenheid prijs€2.26 /kg
    Details weergeven
  • Pierpaoli Organic Dishwasher Tablets - 25 Pieces Pierpaoli Organic Dishwasher Tablets - 25 Pieces
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Pierpaoli Biologische Vaatwastabletten - 25 Stuks

    1 review
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.30 per stuk
    Details weergeven
  • Swonco Dishwashing Liquid, Fragrance-Free - 750 ml Swonco Dishwashing Liquid, Fragrance-Free - 750 ml

    Swonco

    Swonco Afwasmiddel, Geurvrij - 750 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€7.32 /l
    Details weergeven
  • Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets Ecover Dishwasher Tablets Classic - Lemon & Lime - 25 Tablets

    Ecover

    Ecover Vaatwastabletten Classic - Citroen & Limoen - 25 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €11.29
    Eenheid prijs€0.45 per stuk
    Details weergeven
  • Swonco Dishwasher Gel, Fragrance-Free - 750 ml Swonco Dishwasher Gel, Fragrance-Free - 750 ml

    Swonco

    Swonco Vaatwasgel, Geurvrij - 750 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.99
    Eenheid prijs€13.32 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L

    Bio-D

    Bio-D Geurvrij Afwasmiddel - 5 L

    No reviews
    Reguliere prijs €23.39
    Eenheid prijs€4.68 /l
    Details weergeven
  • Swonco Dishwasher Gel, Fragrance-Free - 600 ml

    Swonco

    Swonco Vaatwasgel, Geurvrij - 600 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.99
    Eenheid prijs€13.32 /l
    Details weergeven
  • Swonco Dishwasher Gel, Lemon - 750 ml

    Swonco

    Swonco Vaatwasgel, Citroen - 750 ml

    1 review
    Reguliere prijs €13.59
    Eenheid prijs€18.12 /l
    Details weergeven
  • Pierpaoli Ekos Dishwashing Liquid, Orange - 500 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Ekos Afwasmiddel, Oranje - 500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €3.49
    Eenheid prijs€6.98 /l
    Details weergeven
  • Ecozone Dishwasher Tablets - 72 Pieces

    Ecozone

    Ecozone Vaatwastabletten - 72 Stuks

    1 review
    Reguliere prijs €21.69
    Eenheid prijs€0.30 per stuk
    Details weergeven
  • Pierpaoli Dishwasher Rinse Aid – 500 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Vaatwasglansmiddel – 500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€15.78 /l
    Details weergeven

Keukenreinigers voor veilige en effectieve voedselbereidingsruimten

Zorg voor een schone, hygiënische keuken met de gespecialiseerde collectie keukenreinigers van Medpak. Met onze decennialange ervaring in gezondheidsbewuste producten, bieden we zorgvuldig geselecteerde reinigingsoplossingen die speciaal zijn ontworpen voor ruimtes waar voedsel wordt bereid. Onze keukenreinigers combineren een krachtige reinigingswerking met veiligere formules die ervoor zorgen dat uw kookruimtes brandschoon blijven zonder de voedselveiligheid of de gezondheid van uw gezin in gevaar te brengen.

Complete Afwas Oplossingen

Effectief afwassen vereist speciale formules die door etensresten en vet snijden en tegelijkertijd zacht zijn voor handen en serviesgoed. Ons uitgebreide assortiment omvat handmatige afwasmiddelen in verschillende natuurlijke geuren en geurvrije opties, krachtige vaatwastabletten, gespecialiseerde vaatwasgels, en ondersteunende producten zoals spoelglansmiddelen en vaatwaszout. Dit complete systeem zorgt voor sprankelende resultaten, of je nu met de hand afwast of een vaatwasser gebruikt.

Onze handmatige afwasmiddelen hebben:

  • Geconcentreerde formules met plantaardige oppervlakteactieve stoffen die effectief vet en etensresten verwijderen
  • Handvriendelijke formules met natuurlijke extracten zoals aloë vera die de huid beschermen tijdens langdurig afwassen
  • Opties in verfrissende geuren zoals citrus en munt of geurloze versies voor gevoelige personen.

Vaatwasmiddelen voor gevorderden

Moderne vaatwassers vereisen speciale reinigingsmiddelen die effectief werken met hun mechanische werking. Onze vaatwastabletten en -gels zijn samengesteld om hardnekkige etensresten op te lossen en kalkaanslag, die apparaten na verloop van tijd kan beschadigen, te voorkomen. De krachtige enzymen en reinigingsmiddelen in deze producten zorgen voor vlekkeloze resultaten, zelfs bij sterk vervuilde vaat of bij hard water.

Vul uw vaatwassysteem aan met gespecialiseerde producten zoals glansspoelmiddelen die watervlekken voorkomen en de droogprestaties verbeteren, en vaatwasserzout dat helpt om het water optimaal te ontharden. Deze aanvullende producten verlengen de levensduur van uw apparaat en zorgen voor consistente, uitstekende schoonmaakresultaten met een minimale impact op het milieu in vergelijking met conventionele alternatieven.

Milieuvriendelijke keukenreiniging

Veel traditionele keukenreinigers bevatten agressieve chemicaliën die resten achter kunnen laten op oppervlakken waar voedsel wordt bereid of die huidirritatie kunnen veroorzaken. Onze collectie bevat tal van milieuvriendelijke alternatieven die een krachtige reiniging bieden zonder schadelijke ingrediënten. Deze producten hebben biologisch afbreekbare formules, reinigingsmiddelen op plantaardige basis, en verantwoorde verpakkingen die aansluiten bij Medpaks streven naar duurzaamheid en welzijn.

De milieuvoordelen van onze keukenreinigers zijn onder andere:

  • Minder chemische belasting van watersystemen dankzij biologisch afbreekbare ingrediënten die op natuurlijke wijze worden afgebroken
  • Minder milieubelastende verpakkingsopties, waaronder geconcentreerde formules die minder plastic per gebruik vereisen
  • Plantaardige ingrediënten uit hernieuwbare bronnen in plaats van petroleum.plantaardige ingrediënten uit hernieuwbare bronnen in plaats van verbindingen op basis van aardolie

Opties voor gevoelige personen

Veel huishoudens hebben gezinsleden met huidgevoeligheden of allergieën voor conventionele schoonmaakproducten. Onze selectie bevat meerdere geurvrije opties die speciaal zijn samengesteld om mogelijke irriterende stoffen te minimaliseren en tegelijkertijd uitstekende reinigingsprestaties te behouden. Met deze speciaal ontwikkelde producten kan iedereen deelnemen aan keukenschoonmaaktaken zonder zich zorgen te maken over huidreacties of irritatie van de luchtwegen door sterke geuren.

Ons assortiment geurvrije producten omvat handmatige afwasmiddelen, vaatwasgels, en spoelglansmiddelen die dezelfde krachtige schoonmaakprestaties leveren als hun geparfumeerde tegenhangers. De hypoallergene formules maken deze producten bijzonder waardevol voor huishoudens met jonge kinderen, mensen met een allergie, of mensen met een gevoelige huid die toch effectieve oplossingen willen voor het schoonmaken van de keuken.

Kwaliteits- en veiligheidsnormen

Bij Medpak, geven we prioriteit aan zowel kwaliteit als veiligheid in onze collectie keukenreinigers. Onze producten voldoen aan strenge normen voor, de veiligheid van ingrediënten, en betrouwbaarheid, met name belangrijk voor producten die gebruikt worden in de buurt van ruimtes waar voedsel wordt bereid. Deze toewijding aan kwaliteit heeft ons het vertrouwen opgeleverd van klanten in heel Europa, waaronder Duitsland, Litouwen, Nederland, Italië, Slowakije, en het Verenigd Koninkrijk die vertrouwen op onze keukenreinigers voor hun effectiviteit en veiligheid.

Veel van onze keukenreinigers hebben biologische of natuurlijke certificeringen die de kwaliteit van de ingrediënten en de productienormen controleren. Deze aandacht voor kwaliteit zorgt ervoor dat je producten ontvangt die effectief presteren en tegelijkertijd de veiligheidsnormen handhaven die essentieel zijn voor keukenomgevingen waar netheid een directe invloed heeft op de gezondheid van het gezin.

Maak je keukenreinigingscollectie compleet

Creëer een uitgebreid keukenschoonmaaksysteem met aanvullende producten uit ons assortiment. Combineer je vaatwasproducten met allesreinigers voor aanrechtbladen en andere oppervlakken. Zorg voor voedselveiligheid met onze groente- en fruitwasproducten. Ontdek voor een volledig duurzame aanpak, onze milieuvriendelijke oplossingen voor voedselopslag om je gezonde keukenomgeving compleet te maken.

Ontdek effectieve, doordachte reinigingsoplossingen voor de keuken die uitstekende resultaten leveren en tegelijkertijd je streven naar een gezond huis ondersteunen. Ervaar het verschil tussen Medpak, waar krachtige reiniging en voedselveilige formules samenkomen in elk product dat we aanbieden.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven