Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Himalaya
Himalaya

Himalaya

(40 producten)
  • Himalaya
  • Life Extension
  • Missha
  • Now Foods
  • OstroVit
  • Solgar
  • Swanson
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Himalaya Liv 52 - 100 Tablets Himalaya Liv 52 - 100 Tablets Himalaya Liv 52 - 100 Tablets Himalaya Liv 52 - 100 Tablets Himalaya Liv 52 - 100 Tablets Himalaya Liv 52 - 100 Tablets Himalaya Liv 52 - 100 Tablets Himalaya Liv 52 - 100 Tablets
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Liv 52 - 100 tabletten

    124 reviews
    Reguliere prijs €7.29
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Cystone - 100 Tablets

    Himalaya

    Himalaya Cystone - 100 tabletten

    41 reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya AyurSlim - 60 Capsules Himalaya AyurSlim - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya AyurSlim - 60 Capsules

    8 reviews
    Reguliere prijs €7.79
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Gasex - 100 Tablets

    Himalaya

    Himalaya Gasex - 100 tabletten

    10 reviews
    Reguliere prijs €8.59
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Multipurpose Cream - 20 ml Himalaya Multipurpose Cream - 20 ml

    Himalaya

    Himalaya multifunctionele crème - 20 ml

    10 reviews
    Reguliere prijs €3.39
    Eenheid prijs€1.70 /10ml
    Details weergeven
  • Himalaya Rumalaya Forte - 60 Tablets

    Himalaya

    Himalaya Rumalaya Forte - 60 tabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €7.19
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Septilin - 100 Tablets Himalaya Septilin - 100 Tablets Himalaya Septilin - 100 Tablets Himalaya Septilin - 100 Tablets Himalaya Septilin - 100 Tablets Himalaya Septilin - 100 Tablets Himalaya Septilin - 100 Tablets Himalaya Septilin - 100 Tablets Himalaya Septilin - 100 Tablets
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Septilin - 100 tabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Speman - 120 Tablets Himalaya Speman - 120 Tablets Himalaya Speman - 120 Tablets
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Speman - 120 tabletten

    9 reviews
    Reguliere prijs €6.79
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Ashwagandha - 60 Capsules
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Ashwagandha - 60 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Tentex Royal - 60 Capsules

    Himalaya

    Himalaya Tentex Royal - 60 Capsules

    6 reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Koflet-H Ginger - 12 Lozenges
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Koflet-H Gember - 12 zuigtabletten

    2 reviews
    Reguliere prijs €2.49
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Gum Expert Stain Away - 75 ml
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Gum Expert Vlekkenverwijderaar - 75 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €3.29
    Eenheid prijs€4.39 /100ml
    Details weergeven
  • Himalaya Koflet-H Lemon - 12 Lozenges Himalaya Koflet-H Lemon - 12 Lozenges Himalaya Koflet-H Lemon - 12 Lozenges
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Koflet-H Citroen - 12 zuigtabletten

    3 reviews
    Reguliere prijs €2.49
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Menosan - 60 Tablets

    Himalaya

    Himalaya Menosan - 60 tabletten

    5 reviews
    Reguliere prijs €9.69
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya PartySmart - 1 Capsules

    Himalaya

    Himalaya PartySmart - 1 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €1.09
    Eenheid prijs€1.09 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Koflet-H Orange - 12 Lozenges Himalaya Koflet-H Orange - 12 Lozenges Himalaya Koflet-H Orange - 12 Lozenges

    Himalaya

    Himalaya Koflet-H Sinaasappel - 12 zuigtabletten

    2 reviews
    Reguliere prijs €2.49
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Olive Extra Nourishing Cream - 150 ml
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Olijf Extra Voedende Crème - 150 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €4.19
    Eenheid prijs€27.93 /l
    Details weergeven
  • Himlaya Rumalaya Soothing Gel - 50 g Himlaya Rumalaya Soothing Gel - 50 g
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himlaya Rumalaya Kalmerende Gel - 50 g

    5 reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€13.18 /100g
    Details weergeven
  • Himalaya Organic Ashwagandha - 60 Tablets
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Organische Ashwagandha - 60 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €11.59
    Eenheid prijs€0.19 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Chyavanaprash Paste with Honey for Immunity - 500 g
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Chyavanaprash Pasta met Honing voor Immuniteit - 500 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €7.49
    Eenheid prijs€14.98 /kg
    Details weergeven
  • Himalaya Organic Bacopa - 60 Capsules

    Himalaya

    Himalaya Biologische Bacopa - 60 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €15.19
    Eenheid prijs€0.25 per stuk
    Details weergeven
  • Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml Himalaya Toothpaste with Neem and Pomegranate - 75 ml

    Himalaya

    Himalaya Tandpasta met Neem en Granaatappel - 75 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €5.09
    Eenheid prijs€6.79 /100ml
    Details weergeven
  • Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml Himalaya Toothpaste with Mint - 75 ml
    Uitverkocht

    Himalaya

    Himalaya Tandpasta met munt - 75 ml

    1 review
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€6.65 /100ml
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Himalaya is een wereldwijd vertrouwd merk dat Ayurvedische traditie combineert met moderne wetenschap. Al meer dan 90 jaar, Himalaya creëert, Himalaya kruidenproducten voor gezondheidszorg en persoonlijke verzorging, ondersteund door onderzoek, waarmee de wijsheid van de traditionele Indiase geneeskunde naar de wereld wordt gebracht.

Ayurveda ontmoet moderne wetenschap

Opgericht in 1930 was, Himalaya een pionier in de wetenschappelijke validatie van ayurvedische kruiden. Het merk beschikt over uitgebreide onderzoeksfaciliteiten en heeft talrijke klinische studies over hun formuleringen gepubliceerd. Deze unieke aanpak – respect voor traditionele kennis en tegelijkertijd moderne bewijzen eisen – heeft Himalaya tot een van 's werelds meest vertrouwde kruidenmerken gemaakt, met producten die in meer dan 100 landen worden verkocht.

Himalaya Producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we de ayurvedische supplementen van Himalaya aan. Septilin (100 tabletten) is een gerenommeerde immuunondersteunende formule die meerdere ayurvedische kruiden combineert die traditioneel worden gebruikt om de natuurlijke afweer van het lichaam te ondersteunen. Turmeric (60 capsules) bevat gestandaardiseerde curcumine uit dit gouden kruid dat centraal staat in de Ayurvedische geneeskunde, en dat het comfort van de gewrichten en het algehele welzijn ondersteunt. Beide producten weerspiegelen de aanpak van Himalaya om traditionele kruiden te leveren in gestandaardiseerde, door onderzoek ondersteunde formuleringen.

Waarom kiezen voor Himalaya

Himalaya biedt ayurvedische producten met echte wetenschappelijke geloofwaardigheid. Dankzij meer dan 90 jaar onderzoek en ontwikkeling garandeert het merk producten die de traditie in ere houden en tegelijkertijd voldoen aan moderne kwaliteitsnormen. Voor wie op zoek is naar kruidensupplementen die zijn gebaseerd op Ayurveda maar worden ondersteund door klinisch onderzoek, Himalaya biedt een betrouwbare brug tussen oude wijsheid en hedendaagse wetenschap.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven