Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid
  3. Intimhygiëne

Intimhygiëne

(33 producten)
  • Gels en zepen
  • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Bioturm Intimate Hygiene Gel with Lactic Acid for men - 250 ml Bioturm Intimate Hygiene Gel with Lactic Acid for men - 250 ml Bioturm Intimate Hygiene Gel with Lactic Acid for men - 250 ml

    Bioturm

    Bioturm Intieme Hygiëne Gel met Melkzuur voor mannen - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€47.16 /l
    Details weergeven
  • Lovely Lovers Aloe Vera Soothing Intimate Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Aloë Vera Kalmerende Intieme Gel - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€62.60 /l
    Details weergeven
  • Bioturm Intimate Hygiene Hel with Lactic Acid for women - 250 ml

    Bioturm

    Bioturm Intieme Hygiëne Hel met Melkzuur voor vrouwen - 250 ml

    1 review
    Reguliere prijs €11.29
    Eenheid prijs€45.16 /l
    Details weergeven
  • Pierpaoli Intimate Hygiene Lotion with Organic Thyme Extract - 350 ml Pierpaoli Intimate Hygiene Lotion with Organic Thyme Extract - 350 ml
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Pierpaoli Lotion voor intieme hygiëne met organisch tijm-extract - 350 ml

    1 review
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€14.26 /l
    Details weergeven
  • Bioturm Intimate Cleansing Gel No. 26 - 250 ml

    Bioturm

    Bioturm Intieme Reinigingsgel Nr. 26 - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.49
    Eenheid prijs€45.96 /l
    Details weergeven
  • Natracare Eco-Friendly Curved Sanitary Pads - 30 pieces Natracare Eco-Friendly Curved Sanitary Pads - 30 pieces

    Natracare

    Natracare Milieuvriendelijke gebogen maandverbandjes - 30 stuks

    1 review
    Reguliere prijs €3.79
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Pierpaoli Bioconte Gentle Intimate Hygiene Lotion with Rose Hydrolate - 300 ml
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Lotion voor milde intieme hygiëne met rozenhydrolaat - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €4.79
    Eenheid prijs€15.97 /l
    Details weergeven
  • Vivicot Organic Cotton Pads - 20 pieces Vivicot Organic Cotton Pads - 20 pieces Vivicot Organic Cotton Pads - 20 pieces

    Vivicot

    Vivicot Pads van biologisch katoen - 20 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €2.69
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Cannaderm Intime Emulsion for intimate hygiene - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Intime Emulsie voor intieme hygiëne - 150 ml

    1 review
    Reguliere prijs €12.49
    Eenheid prijs€8.33 /100ml
    Details weergeven
  • Anthyllis Intimate Hygiene Liquid with Blueberry Extract - 300 ml
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Anthyllis Intimate Hygiene Liquid met bosbessenextract - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €6.39
    Eenheid prijs€21.30 /l
    Details weergeven
  • Pierpaoli Bioconte Baby Face, Hand, and Intimate Hygiene Wash for Children - 300 ml
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Baby Face, Hand, en Intimate Hygiene Wash voor kinderen - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €4.79
    Eenheid prijs€15.97 /100ml
    Details weergeven
  • Vivicot Biodegradable Night Pads with Wings - 10 pieces
    Uitverkocht

    Vivicot

    Vivicot Biologisch afbreekbare nachtpads met vleugels - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €3.59
    Eenheid prijs€0.36 per stuk
    Details weergeven
  • Vivicot Night Pads with Wings Be natural - 10 pieces
    10% korting

    Vivicot

    Vivicot Nachtpads met vleugels Be natural - 10 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €3.32 Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€0.33 per stuk
    Details weergeven
  • Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces Vivicot Biodegradable Ultra-Thin Sanitary Towels - 14 pieces

    Vivicot

    Vivicot Biologisch afbreekbare ultradunne maandverband - 14 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €2.89
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Natracare Super Tampons - 20 pieces

    Natracare

    Natracare Super Tampons - 20 stuks

    1 review
    Reguliere prijs €6.99
    Eenheid prijs€0.35 per stuk
    Details weergeven
  • Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces Vivicot Incontinence Pads Large - 10 pieces
    Uitverkocht

    Vivicot

    Vivicot Incontinentiepads Large - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €4.19
    Eenheid prijs€0.42 per stuk
    Details weergeven
  • Vivicot Bio Tampons with Applicator - 16 Pieces

    Vivicot

    Vivicot Bio Tampons met Applicator - 16 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€0.36 per stuk
    Details weergeven
  • Vivicot Organic Cotton Dualform Sanitary Pads - 35 Pieces Vivicot Organic Cotton Dualform Sanitary Pads - 35 Pieces Vivicot Organic Cotton Dualform Sanitary Pads - 35 Pieces Vivicot Organic Cotton Dualform Sanitary Pads - 35 Pieces

    Vivicot

    Vivicot Organic Cotton Dualform Maandverband - 35 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €3.89
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Vivicot Biodegradable Daytime Sanitary Towels with Wings - 14 Pieces
    Uitverkocht

    Vivicot

    Vivicot Biologisch afbreekbare daghemden met vleugels - 14 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €4.69
    Eenheid prijs€0.34 per stuk
    Details weergeven
  • Vivicot Be Natural DaytimeSanitary Towels - 12 Pieces

    Vivicot

    Vivicot Be Natural Dagelijkse Maandverband - 12 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €3.19
    Eenheid prijs€0.27 per stuk
    Details weergeven
  • Vivivot Be Natural Sanitary Pads - 20 Pieces

    Vivicot

    Vi Vivo t Be Natural maandverband - 20 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €3.39
    Eenheid prijs€0.17 per stuk
    Details weergeven
  • Vivicot Puro Cotone Daytime Sanitary Towels - 14 Pieces

    Vivicot

    Vivicot Puro Cotone Maandverband - 14 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €2.89
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Natracare Sanitary Pads Long - 16 pieces Natracare Sanitary Pads Long - 16 pieces
    6% korting

    Natracare

    Natracare Maandverband Lang - 16 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €3.38 Reguliere prijs €3.59
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Intieme hygiëne: De sleutel tot persoonlijk comfort en gezondheid

Intieme hygiëne speelt een cruciale rol bij het behouden van de algehele gezondheid en het welzijn van zowel vrouwen als mannen. Een goede verzorging van intieme delen vereist speciale aandacht en het gebruik van hoogwaardige, zachte producten die speciaal voor dit doel ontworpen zijn.

Het belang van gespecialiseerde intieme verzorging

Gewone zepen, die gewoonlijk gebruikt worden voor het wassen van de handen, hebben een alkalische pH-waarde die de delicate balans van intieme delen kan verstoren. Het gebruik van dergelijke producten voor het wassen van intieme delen kan leiden tot pijnlijke irritatie, allergieën, en ongemak tijdens het plassen. Daarom is het essentieel om producten te kiezen die speciaal ontwikkeld zijn voor intieme hygiëne.

Vloeistoffen en gels voor intieme hygiëne: Zachte reinigingsoplossingen

Ons assortiment vloeistoffen, emulsies, en gels voor intieme hygiëne biedt aanzienlijke ondersteuning voor de intieme verzorging van vrouwen. Deze producten zijn zorgvuldig samengesteld met:

  • Een licht zure pH-waarde die geschikt is voor gevoelige intieme zones
  • Zachte reinigingsmiddelen die de natuurlijke balans
  • handhaven Zorgvuldig geselecteerde ingrediënten om infecties te voorkomen en ontstekingen te verlichten

Onze selectie is geschikt voor verschillende leeftijden en gebruikersbehoeften, en zorgt voor comfort en frisheid voor alle vrouwen. Deze producten ondersteunen effectief de dagelijkse intieme hygiëneroutines, en bevorderen de algehele gezondheid en het zelfvertrouwen.

Uitgebreide verzorging tijdens de menstruatie

Een goede intieme hygiëne tijdens de menstruatie is cruciaal voor het algehele welzijn. Ons assortiment bevat verschillende producten om je maandelijkse cyclus comfortabeler te maken:

1. Pads van organisch katoen

Onze ademende pads van, organisch katoen hechten goed aan ondergoed, en voorkomen verschuivingen tijdens de dagelijkse activiteiten. Vrij van schadelijke stoffen en allergenen, zijn ze ideaal voor de gevoelige huid.

2. Tampons

Bieden uitzonderlijke bescherming tijdens lichamelijke activiteiten, tampons zorgen voor comfort en bewegingsvrijheid. Ze absorberen effectief onaangename geurtjes en zijn TiB ondoordringbaar wanneer ze gedragen worden.

3. Menstruatiecups

Gemaakt van medische siliconen, zijn menstruatiecups een milieuvriendelijke, herbruikbare oplossing die geschikt is voor vrouwen van alle leeftijden. Ze zijn allergeenvrij en produceren geen afval, waardoor ze een steeds populairdere keuze worden.

Gezondheid en comfort bevorderen door goede hygiëne

Een goede intieme hygiëne helpt ongemakkelijke infecties voorkomen en bevordert de algehele gezondheid. Ons uitgebreide assortiment producten omvat:

  • Zachte intieme emulsies voor dagelijkse reiniging
  • Biologisch afbreekbare maandverbanden voor milieubewuste zorg
  • Comfortabele tampons voor een actieve levensstijl
  • Innovatieve menstruatiecupoplossingen voor een duurzame menstruatie

Vul je routine voor intieme hygiëne aan met onze gespecialiseerde gels en zepen en ontdek ons assortiment maandverband, inlegkruisjes, en tampons voor een complete verzorging tijdens je menstruatiecyclus.

Ontdek de perfecte producten voor intieme hygiëne die passen bij jouw behoeften en levensstijl. Ervaar het comfort, vertrouwen, en de gemoedsrust die horen bij een goede intieme verzorging. Shop onze collectie Toda y en geef je persoonlijke gezondheid en welzijn prioriteit.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven