Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid
  3. Intimhygiëne
  4. Gels en zepen

Gels en zepen

(11 producten)
  • Gels en zepen
  • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Bioturm Intimate Hygiene Gel with Lactic Acid for men - 250 ml Bioturm Intimate Hygiene Gel with Lactic Acid for men - 250 ml Bioturm Intimate Hygiene Gel with Lactic Acid for men - 250 ml

    Bioturm

    Bioturm Intieme Hygiëne Gel met Melkzuur voor mannen - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€47.16 /l
    Details weergeven
  • Lovely Lovers Aloe Vera Soothing Intimate Gel - 150 ml

    Lovely Lovers

    Lovely Lovers Aloë Vera Kalmerende Intieme Gel - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€62.60 /l
    Details weergeven
  • Bioturm Intimate Hygiene Hel with Lactic Acid for women - 250 ml

    Bioturm

    Bioturm Intieme Hygiëne Hel met Melkzuur voor vrouwen - 250 ml

    1 review
    Reguliere prijs €11.29
    Eenheid prijs€45.16 /l
    Details weergeven
  • Pierpaoli Intimate Hygiene Lotion with Organic Thyme Extract - 350 ml Pierpaoli Intimate Hygiene Lotion with Organic Thyme Extract - 350 ml
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Pierpaoli Lotion voor intieme hygiëne met organisch tijm-extract - 350 ml

    1 review
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€14.26 /l
    Details weergeven
  • Bioturm Intimate Cleansing Gel No. 26 - 250 ml

    Bioturm

    Bioturm Intieme Reinigingsgel Nr. 26 - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.49
    Eenheid prijs€45.96 /l
    Details weergeven
  • Pierpaoli Bioconte Gentle Intimate Hygiene Lotion with Rose Hydrolate - 300 ml
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Lotion voor milde intieme hygiëne met rozenhydrolaat - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €4.79
    Eenheid prijs€15.97 /l
    Details weergeven
  • Cannaderm Intime Emulsion for intimate hygiene - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Intime Emulsie voor intieme hygiëne - 150 ml

    1 review
    Reguliere prijs €12.49
    Eenheid prijs€8.33 /100ml
    Details weergeven
  • Anthyllis Intimate Hygiene Liquid with Blueberry Extract - 300 ml
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Anthyllis Intimate Hygiene Liquid met bosbessenextract - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €6.39
    Eenheid prijs€21.30 /l
    Details weergeven
  • Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Lily of the Day - 345 ml Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Lily of the Day - 345 ml
    Uitverkocht

    Nature Republic

    Nature Republic Body Oil Wash Douchegel , Lily of the Day - 345 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€28.67 /l
    Details weergeven
  • Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Evening Lavender - 345 ml Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Evening Lavender - 345 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Body Oil Wash Douchegel , Avondlavendel - 345 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€28.67 /l
    Details weergeven
  • Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Sunny Berry - 345 ml Nature Republic Body Oil Wash Shower Gel, Sunny Berry - 345 ml

    Nature Republic

    Nature Republic Body Oil Wash Douchegel , Sunny Berry - 345 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€30.12 /l
    Details weergeven

Elevate Your Personal Care with Our Intimate Gels & Soaps

Experience the pinnacle of personal hygiene with our premium Intimate Care gels and soaps. Ontworpen om je de hele dag door een ongeëvenaarde frisheid en comfort te bieden., Onze producten geven prioriteit aan je welzijn en vertrouwen. Ontdek de perfecte balans tussen wetenschap en natuur in ons zorgvuldig samengestelde assortiment.

Behoud het delicate evenwicht met pH-geoptimaliseerde formules

Onze intieme verzorgingsgels en -zepen zijn zorgvuldig samengesteld om de delicate pH-balans van je gevoelige zones te behouden. In tegenstelling tot gewone zepen die je natuurlijke evenwicht kunnen verstoren, bieden onze producten een zachte reiniging terwijl de beschermende barrière van je huid behouden blijft. Ervaar comfort en vertrouwen in je dagelijkse routine met onze huidvriendelijke formules die geschikt zijn voor alle huidtypes.

Natuurlijke ingrediënten voor een zachte, effectieve reiniging

We hebben de kracht van de natuur gebruikt om intieme verzorgingsproducten te creëren die echt voor je huid zorgen. Onze gels en zepen zijn voorzien van:

  • Verzachtende botanische extracten om de gevoelige huid te kalmeren en te voeden
  • Zachte reinigingsmiddelen die onzuiverheden effectief verwijderen zonder irritatie
  • Hydraterende ingrediënten om je huid zacht en comfortabel te houden
  • Natuurlijke geuren voor een subtiele, frisse geur

Oplossingen op maat voor elke levensstijl

We begrijpen dat ieders behoeften uniek zijn. Daarom is ons assortiment intieme verzorgingsgels en zepen afgestemd op verschillende voorkeuren en levensstijlen:

  • Reisvriendelijke formaten voor frisheid onderweg
  • Geurvrije opties voor de gevoelige huid
  • Extra vochtinbrengende formules voor de droge huid.hydraterende formules voor droge of gevoelige zones
  • Verfrissende gels voor een verkoelende, verkwikkende reiniging

Vertrouwen en comfort gedurende de hele dag

Met onze intieme verzorgingsgels en, kun je elke dag met hernieuwd vertrouwen tegemoet zien. Onze producten zijn ontworpen voor langdurige frisheid en comfort, zodat je je van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat op je best voelt. Zeg vaarwel tegen zorgen over geur of ongemak, en omarm de vrijheid die hoort bij een goede intieme verzorging.

Een toewijding aan je welzijn

Wij geloven dat intieme verzorging een essentieel onderdeel is van je algehele gezondheid en welzijn. Daarom hebben we geïnvesteerd in het creëren van producten die niet alleen reinigen, maar ook verzorgen en beschermen. Kies voor onze intieme verzorgingsgels en -zepen voor een holistische benadering van persoonlijke hygiëne.

Vul je intieme verzorgingsroutine aan met ons assortiment maandverband, inlegkruisjes, en tampons voor een complete persoonlijke verzorging. Voor wie op zoek is naar natuurlijke oplossingen, ontdek onze kruidensupplementen ter ondersteuning van de algehele reproductieve gezondheid.

Ervaar het verschil dat eersteklas intieme verzorging kan maken in je dagelijks leven. Shop onze collectie gels en zepen Toda y, en ontdek het perfecte product om je elke dag fris, zelfverzekerd, en comfortabel te voelen. Je lichaam verdient de beste verzorging †kies onze Intimate Care gels en zepen voor echte verlichting en ongeÃ"venaard comfort.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven