Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vaseline

Vaseline

(10 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Lotion - 600 ml
    Uitverkocht

    Vaseline

    Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Lotion - 600 ml

    1 review
    Reguliere prijs €7.19
    Eenheid prijs€11.98 /l
    Details weergeven
  • Vaseline Advanced Repair Regenerating Body Lotion - 400 ml

    Vaseline

    Vaseline Advanced Repair Regenererende Body Lotion - 400 ml

    1 review
    Reguliere prijs €5.29
    Eenheid prijs€13.23 /l
    Details weergeven
  • Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Oil - 200 ml
    Uitverkocht

    Vaseline

    Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Oil - 200 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€63.95 /l
    Details weergeven
  • Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Lotion - 400 ml

    Vaseline

    Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Lotion - 400 ml

    1 review
    Reguliere prijs €5.29
    Eenheid prijs€13.23 /l
    Details weergeven
  • Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Lotion - 200 ml Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Lotion - 200 ml

    Vaseline

    Vaseline Cocoa Radiant Illuminating Body Lotion - 200 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €3.49
    Eenheid prijs€17.45 /l
    Details weergeven
  • Vaseline Pure Petroleum Jelly, Cosmetic Vaseline - 50 ml

    Vaseline

    Vaseline Pure Petroleum Jelly, Cosmetische vaseline - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €2.09
    Eenheid prijs€4.18 /100ml
    Details weergeven
  • Vaseline Soothing Hydration Moisturizing Body Lotion - 600 ml

    Vaseline

    Vaseline Kalmerende Hydratatie Hydraterende Body Lotion - 600 ml

    1 review
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€11.48 /l
    Details weergeven
  • Vaseline Essential Healing Nourishing Body Lotion - 600 ml
    Uitverkocht

    Vaseline

    Vaseline Essentiële helende voedende bodylotion - 600 ml

    1 review
    Reguliere prijs €6.99
    Eenheid prijs€11.65 /l
    Details weergeven
  • Vaseline Essential Healing Nourishing Body Lotion - 400 ml

    Vaseline

    Vaseline Essentiële Helende Voedende Body Lotion - 400 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.29
    Eenheid prijs€13.23 /l
    Details weergeven
  • Vaseline Advanced Repair Regenerating Body Lotion - 600 ml
    Nieuw binnen

    Vaseline

    Vaseline Advanced Repair Regenererende Bodylotion - 600 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.79
    Eenheid prijs€12.98 /l
    Details weergeven

Vaseline is het iconische Amerikaanse huidverzorgingsmerk dat bekend staat om zijn vaseline en intensieve moisturizers. Met meer dan 150 jaar ervaring biedt, Vaseline betrouwbare lichaamsverzorging voor de droge huid die de tand des tijds heeft doorstaan.

Amerikaanse huidverzorgingstraditie

Vaseline beschermt en hydrateert de huid al sinds 1870, en is daarmee een van 's werelds oudste huidverzorgingsmerken. De diepgaande kennis van het merk op het gebied van de verzorging van de droge huid heeft geresulteerd in formules die intensieve hydratatie en genezing bieden. Vaseline-producten worden vertrouwd door zowel dermatologen als gezinnen.

Vaseline-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we Vaseline intensive lichaamsverzorging . Advanced Repair Regenerating Body Lotion biedt intensieve hydratatie voor de zeer droge huid met een formule die snel wordt opgenomen en toch langdurige hydratatie biedt. Cocoa Radiant Illuminating Body Lotion combineert cacaoboter met verhelderende deeltjes voor een gehydrateerde, stralende huid. Beide formules zijn voorzien van Vaseline's kenmerkende microdruppeltechnologie voor diepe penetratie.

Waarom kiezen voor Vaseline

Vaseline levert meer dan 150 jaar Amerikaanse expertise op het gebied van droge huid in vertrouwde formules. Het erfgoed van het merk spreekt voor zijn effectiviteit. Voor mensen met een droge, zeer droge, of beschadigde huid die op zoek zijn naar intensieve hydratatie , biedt Vaseline een bewezen Amerikaans erfgoed.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven