Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Unimil
Unimil

Unimil

(18 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Skyn Original Condoms - 40 pieces
    Uitverkocht

    Unimil

    Skyn Originele Condooms - 40 stuks

    1 review
    Reguliere prijs €29.19
    Eenheid prijs€0.73 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Close Feel - 10 pieces

    Unimil

    Skyn Close Feel - 10 stuks

    2 reviews
    Reguliere prijs €8.59
    Eenheid prijs€0.86 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Elite Condoms - 10 pieces Skyn Elite Condoms - 10 pieces Skyn Elite Condoms - 10 pieces Skyn Elite Condoms - 10 pieces

    Unimil

    Skyn Elite Condooms - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €10.49
    Eenheid prijs€1.05 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Excite Orgasm Enhancing Gel - 15 ml Skyn Excite Orgasm Enhancing Gel - 15 ml

    Unimil

    Skyn Excite Orgasme Bevorderende Gel - 15 ml

    1 review
    Reguliere prijs €12.29
    Eenheid prijs€8.19 /10ml
    Details weergeven
  • Skyn Unknown Pleasures+ - 42 pieces

    Unimil

    Skyn Onbekend Genot+ - 42 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €25.89
    Eenheid prijs€0.62 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Large Condoms - 10 pieces

    Unimil

    Skyn Grote condooms - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €8.99
    Eenheid prijs€0.90 per stuk
    Details weergeven
  • Unimil Pure Intensive Moisturizing Intimate Gel - 80 ml

    Unimil

    Unimil Pure Intensive Moisturizing Intimate Gel - 80 ml

    1 review
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€7.98 /100ml
    Details weergeven
  • Skyn Elite Condoms - 3 pieces Skyn Elite Condoms - 3 pieces Skyn Elite Condoms - 3 pieces
    Uitverkocht

    Unimil

    Skyn Elite Condooms - 3 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €3.59
    Eenheid prijs€1.20 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Selection Condoms - 9 pieces
    Uitverkocht

    Unimil

    Skyn Selectie Condooms - 9 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.99
    Eenheid prijs€0.78 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Original Condoms - 20 pieces

    Unimil

    Skyn Originele Condooms - 20 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €15.19
    Eenheid prijs€0.76 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Cocktail Club - 3 pieces

    Unimil

    Skyn Cocktail Club - 3 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €3.59
    Eenheid prijs€1.20 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Thrill Mini Vibromasseur - Rose Gold Skyn Thrill Mini Vibromasseur - Rose Gold Skyn Thrill Mini Vibromasseur - Rose Gold

    Unimil

    Skyn Thrill Mini Vibromasseur - Roségoud

    No reviews
    Reguliere prijs €23.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Skyn Original Condoms - 3 pieces

    Unimil

    Skyn Originele Condooms - 3 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €2.59
    Eenheid prijs€0.86 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Original Condoms - 10 pieces

    Unimil

    Skyn Originele Condooms - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €8.19
    Eenheid prijs€0.82 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Intense Feel - 3 pieces
    12% korting

    Unimil

    Skyn Intense Feel - 3 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €2.98 Reguliere prijs €3.39
    Eenheid prijs€0.99 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Intense Feel - 10 pieces

    Unimil

    Skyn Intense Feel - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €9.59
    Eenheid prijs€0.96 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Extra Moisture - 3 pieces

    Unimil

    Skyn Extra Vocht - 3 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €2.79
    Eenheid prijs€0.93 per stuk
    Details weergeven
  • Skyn Large Condoms - 3 pieces

    Unimil

    Skyn Grote condooms - 3 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €2.99
    Eenheid prijs€1.00 per stuk
    Details weergeven

Unimil distribueert Skyn — 's werelds eerste latexvrije polyisopreen condooms. Met een uitgebreid assortiment, van ultradunne Elite tot grote maten en speciale varianten, biedt, Skyn intieme bescherming die natuurlijker aanvoelt en geschikt is voor mensen met een latexallergie.

Niet-latex innovatie

Skyn heeft een revolutie teweeggebracht in de condoommarkt met polyisopreentechnologie — een materiaal dat betrouwbare bescherming biedt en tegelijkertijd warmte en gevoel beter overbrengt dan traditioneel latex. Deze innovatie is geschikt voor zowel mensen met een latexallergie als iedereen die op zoek is naar een natuurlijkere intieme ervaring. Door de zachtheid en flexibiliteit van het materiaal is Skyn wereldwijd een populaire keuze geworden.

Skyn Producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we het complete assortiment van Skyn aan. De kernproducten zijn onder andere Original in verschillende verpakkingsgroottes, Elite ultradun voor maximale gevoeligheid, en Large voor een comfortabele pasvorm. Speciale varianten zijn Close Feel, Intense Feel met textuur, Extra Moisture met extra glijmiddel, en Cocktail Club met verschillende smaken. Selectieverpakkingen bieden variatie voor wie graag wil experimenteren. Het Unknown Pleasures+ megapakket biedt een uitgebreide variëteit. Intieme accessoires zijn onder andere versterkende gel en persoonlijke massagetoestellen.

Waarom kiezen voor Skyn

Skyn biedt een innovatief, latexvrij alternatief met condooms die natuurlijker aanvoelen en tegelijkertijd betrouwbare bescherming bieden. Het polyisopreenmateriaal is geschikt voor gebruikers die gevoelig zijn voor latex en verbetert het gevoel voor iedereen. Voor wie op zoek is naar moderne intieme bescherming die verder gaat dan traditioneel latex, Skyn biedt het vertrouwde alternatief.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven