Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Thuis
  3. Sauna-accessoires

Sauna-accessoires

(40 producten)
  • Sauna etherische olie
  • Sauna gereedschap en uitrusting
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Bilovit Sauna Emulsion Birch - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Birch - 250 ml
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Sauna-emulsie Berken - 250 ml

    2 reviews
    Verkoopprijs €5.92 Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€23.68 /l
    Details weergeven
  • Bilovit Aluminium Sauna Spoon - Black Bilovit Aluminium Sauna Spoon - Black Bilovit Aluminium Sauna Spoon - Black Bilovit Aluminium Sauna Spoon - Black
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Aluminium Saunalepel - Zwart

    1 review
    Reguliere prijs €13.79
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Bilovit Sauna Emulsion Melissa - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Melissa - 250 ml
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsie Melisse - 250 ml

    1 review
    Verkoopprijs €7.11 Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs€28.44 /l
    Details weergeven
  • Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece Bilovit Sauna Headrest, Pine - 1 piece
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Sauna Hoofdsteun, Den - 1 stuk

    No reviews
    Reguliere prijs €24.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Bilovit Sauna Emulsion Orange - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Orange - 250 ml

    Bilovit

    Bilovit Sauna-emulsie Oranje - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€31.56 /l
    Details weergeven
  • Bilovit Pine Bolt for Sauna Bilovit Pine Bolt for Sauna Bilovit Pine Bolt for Sauna

    Bilovit

    Bilovit-dennenhouten schroef voor sauna

    1 review
    Reguliere prijs €10.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Bilovit Sauna Emulsion Spruce - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Spruce - 250 ml
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Sauna-emulsie Vuren - 250 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €5.92 Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€23.68 /l
    Details weergeven
  • Bilovit Sauna Emulsion Tea Tree - 250 ml Bilovit Sauna Emulsion Tea Tree - 250 ml
    25% korting

    Bilovit

    Bilovit Sauna Emulsie Tea Tree - 250 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €5.92 Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€23.68 /l
    Details weergeven
  • Bilovit Pine Ventilation Grille for Sauna Bilovit Pine Ventilation Grille for Sauna Bilovit Pine Ventilation Grille for Sauna Bilovit Pine Ventilation Grille for Sauna

    Bilovit

    Bilovit-ventilatierooster van grenenhout voor sauna's

    1 review
    Reguliere prijs €12.89
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Naturalne Aromaty Essential Oil Mint - 10 ml Naturalne Aromaty Essential Oil Mint - 10 ml
    5% korting

    Naturalne Aromaty

    Naturalne Aromaty Etherische olie munt - 10 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €3.59 Reguliere prijs €3.79
    Eenheid prijs€3.59 /10ml
    Details weergeven
  • Bilovit Pine Anemostat for Sauna Bilovit Pine Anemostat for Sauna Bilovit Pine Anemostat for Sauna Bilovit Pine Anemostat for Sauna Bilovit Pine Anemostat for Sauna
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Pine Anemostat voor sauna

    No reviews
    Reguliere prijs €15.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Bilovit Lemon Eucalyptus Essential Oil - 1000 ml
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Citroen eucalyptus etherische olie - 1000 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €153.59
    Eenheid prijs€153.59 /l
    Details weergeven
  • Bilovit Sauna Accessories Set - 4 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 4 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 4 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 4 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 4 Items
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Sauna Accessoires Set - 4 Artikelen

    1 review
    Reguliere prijs €51.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Bilovit Pine Sauna Thermometer - up to 120 degrees Celsius Bilovit Pine Sauna Thermometer - up to 120 degrees Celsius Bilovit Pine Sauna Thermometer - up to 120 degrees Celsius Bilovit Pine Sauna Thermometer - up to 120 degrees Celsius Bilovit Pine Sauna Thermometer - up to 120 degrees Celsius
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Pine Sauna Thermometer - tot 120 graden Celsius

    No reviews
    Reguliere prijs €11.89
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Bilovit Sauna Accessories Set - 2 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 2 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 2 Items
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Sauna Accessoires Set - 2 Artikelen

    No reviews
    Reguliere prijs €28.39
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items Bilovit Sauna Accessories Set - 5 Items
    Uitverkocht

    Bilovit

    Bilovit Sauna Accessoires Set - 5 Artikelen

    3 reviews
    Reguliere prijs €79.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 2 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Sauna-accessoires voor meer welzijn en ontspanning

Transformeer uw sauna-ervaring met de uitgebreide collectie hoogwaardige sauna-accessoires van Medpak. Met onze decennialange ervaring in wellnessproducten, bieden wij zorgvuldig geselecteerde artikelen die zowel de functionaliteit als de therapeutische voordelen van uw saunasessies verbeteren. Van aromatische emulsies tot traditionele houten accessoires, onze collectie biedt alles wat nodig is om een authentieke en verjongende sauna-omgeving te creëren.

Therapeutische Sauna Emulsies en Aromatherapie

Verhoog uw saunasessies met ons uitgebreide assortiment natuurlijke sauna-emulsies die aromatherapeutische voordelen combineren met traditionele saunapraktijken. Deze zorgvuldig samengestelde emulsies lossen gemakkelijk op in saunawater, waarbij therapeutische dampen vrijkomen die het ademhalingswelzijn verbeteren en een meeslepende zintuiglijke ervaring creëren. Elke geur biedt specifieke voordelen, van de kalmerende eigenschappen van lavendel tot de luchtwegverwijdende effecten van eucalyptus.

Onze diverse emulsiecollectie bevat geuren voor elke voorkeur en elk welzijnsdoel:

  • Bos-geïnspireerde opties zoals ceder, den, en spar die de verjongende essentie van de natuur binnenshuis brengen
  • Verfrissende citrus- en kruidenmengsels waaronder bergamot, mandarijn, en melisse voor opbeurende ervaringen
  • Therapeutische selecties zoals tea tree, pepermunt, en eucalyptus die het welzijn van de luchtwegen ondersteunen

Traditionele houten sauna-apparatuur

Authentieke sauna-ervaringen vereisen de juiste traditionele accessoires gemaakt van natuurlijke materialen. Onze collectie omvat handgemaakte grenen accessoires die de eeuwenoude Scandinavische saunatraditie belichamen en tegelijkertijd functionele voordelen bieden voor moderne saunagebruikers. Deze natuurlijke houten voorwerpen zijn bestand tegen vocht en hitte en ontwikkelen prachtige patina's die hun uiterlijk na verloop van tijd verfraaien.

Essentiële houten accessoires vormen de basis voor een goede saunabeoefening. Traditionele emmers in verschillende maten zorgen voor optimale wateropslag en opgietmogelijkheden, terwijl gespecialiseerde pollepels ervoor zorgen dat het water nauwkeurig op de saunastenen wordt aangebracht. Ergonomische hoofdsteunen van aromatisch dennenhout verbeteren het comfort tijdens lange saunasessies en zijn van nature bestand tegen vocht en bacteriegroei.

Instrumenten voor nauwkeurige controle en timing

Optimale saunabeleving vereist zorgvuldige aandacht voor temperatuur, vochtigheid, en duur van de sessie. Onze controle-instrumenten combineren traditioneel vakmanschap met nauwkeurige meetmogelijkheden, voor veilige en effectieve saunasessies. Deze precisie-instrumenten helpen u de ideale omstandigheden te handhaven terwijl u de voortgang van de sessies bijhoudt voor consistente wellnessvoordelen.

Professionele controleapparatuur omvat:

  • Gecombineerde thermometer en hygrometer die zowel de temperatuur als de vochtigheidsgraad nauwkeurig bijhouden
  • Traditionele zandlopers en moderne aluminium zandlopers voor een nauwkeurige timing van de sessie zonder elektronische apparaten
  • Gespecialiseerde aromatherapiebakjes ontworpen voor een veilige verstuiving van etherische oliën in omgevingen met hoge

Duurzame moderne materialen

Met respect voor de saunatradities, bevat onze collectie ook accessoires van moderne materialen die duurzamer en onderhoudsvriendelijker zijn. Aluminium emmers en zandlopers bieden corrosiebestendige alternatieven voor traditionele materialen met behoud van de esthetische en functionele kwaliteiten die essentieel zijn voor een authentieke saunabeleving.

Deze moderne opties bieden praktische voordelen voor frequente saunagebruikers, zoals verbeterde duurzaamheid in vochtige omgevingen en vereenvoudigde reinigingsprocedures. De strakke designs passen bij zowel traditionele als moderne sauna-installaties en leveren betrouwbare prestaties tijdens talloze saunasessies.

Complete Sauna Opzet Oplossingen

Het creëren van de perfecte saunaomgeving vereist het coördineren van meerdere accessoires die harmonieus samenwerken. Onze collectie biedt alle essentiële onderdelen die nodig zijn voor een complete saunainrichting, van hulpmiddelen voor het aanbrengen van water tot aromatherapiesystemen. Deze uitgebreide aanpak zorgt ervoor dat elk aspect van uw saunabeleving bijdraagt aan maximale ontspanning en welzijn.

Gecoördineerde accessoiresets maken giswerk overbodig bij het creëren van een optimale sauna-omgeving en zorgen ervoor dat alle componenten effectief samenwerken. De zorgvuldig geselecteerde accessoires vullen elkaar esthetisch en functioneel aan, en zorgen voor een samenhangende ervaring die zowel de visuele aantrekkingskracht als de therapeutische effectiviteit van uw saunasessies verbetert.

Wellness-georiënteerde aromatherapie integratie

Moderne saunabeoefenaars erkennen steeds meer de therapeutische voordelen van het combineren van warmtetherapie met aromatherapie. Met onze gespecialiseerde aromatherapieaccessoires kunnen essentiële oliën en natuurlijke geuren veilig worden geïntegreerd in omgevingen met hoge temperaturen. Deze speciaal ontworpen accessoires zorgen ervoor dat de aromatische voordelen de traditionele sauna-ervaring versterken in plaats van in gevaar te brengen.

De therapeutische voordelen van door aromatherapie versterkte saunasessies zijn onder andere een verbeterde ademhalingsfunctie, verbeterde ontspanningsreacties, en diepere geest-lichaam-wellnessverbindingen. Onze accessoires maken het eenvoudig om deze voordelen veilig en effectief te integreren in uw reguliere saunaroutine.

Kwaliteits- en vakmanschapsnormen

Bij Medpak, hanteren we strenge normen voor alle sauna-accessoires, zodat ze voldoen aan de hoge eisen van omgevingen met hoge, warmte en hoge vochtigheid. Onze producten worden geselecteerd op hun duurzaamheid, veiligheid, en authenticiteit, en weerspiegelen onze toewijding aan kwaliteit die het vertrouwen heeft verdiend van wellness-liefhebbers in heel Europa, waaronder Duitsland, Litouwen, Nederland, Italië, Slowakije, en het Verenigd Koninkrijk.

Elk accessoire ondergaat een zorgvuldige evaluatie op materiaalkwaliteit, vakmanschap, en prestaties op lange termijn in saunacondities. Deze allesomvattende aanpak zorgt ervoor dat uw investering in sauna-accessoires jarenlang betrouwbaar blijft, met behoud van de esthetische en functionele kwaliteiten die een uitstekende sauna-ervaring definiëren.

Maak uw wellness-heiligdom compleet

Creëer een allesomvattende benadering van wellness thuis met aanvullende producten uit ons assortiment. Verbeter je verzorging na de sauna met onze natuurlijke verzorgingsproducten ontworpen voor de huid die warmtetherapie heeft ondergaan. Ondersteun je wellness routine met onze pure essentiële oliën voor aromatherapie toepassingen. Ontdek voor volledige ontspanning, onze slaapondersteuningscollectie om de kalmerende voordelen van saunabezoeken uit te breiden.

Ontdek authentieke sauna-accessoires die traditionele gebruiken in ere houden en tegelijkertijd moderne wellnessdoelen ondersteunen. Ervaar het Medpak-verschil waar vakmanschap en therapeutische innovatie samenkomen in elk accessoire dat we aanbieden voor uw persoonlijke wellness-heiligdom.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven