Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Pullach Hof

Pullach Hof

(9 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Pullach Hof Aloe Vera Cream with Snake Venom - 100 ml Pullach Hof Aloe Vera Cream with Snake Venom - 100 ml Pullach Hof Aloe Vera Cream with Snake Venom - 100 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Aloë Vera Crème met Slangengif - 100 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs€6.59 /100ml
    Details weergeven
  • Pullach Hof Collagen Cream - 100 ml Pullach Hof Collagen Cream - 100 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Collageencrème - 100 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €4.99
    Eenheid prijs€4.99 /100ml
    Details weergeven
  • Pullach Hof Green-Lipped Mussel Massage Cream - 250 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Massagecrème met groenlipmossel - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €4.69
    Eenheid prijs€18.76 /l
    Details weergeven
  • Pullach Hof Hornhaut Urea Balm - 250 ml Pullach Hof Hornhaut Urea Balm - 250 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Hornhaut Ureum Balsem - 250 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€1.60 /100ml
    Details weergeven
  • Pullach Hof Hyaluron Hyaluronic Acid Cream - 100 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Hyaluron Hyaluronzuur Crème - 100 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €5.89
    Eenheid prijs€5.89 /100ml
    Details weergeven
  • Pullach Hof Magnesium Oil Spray - 150 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Magnesiumolie-spray - 150 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €4.59
    Eenheid prijs€3.06 /100ml
    Details weergeven
  • Pullach Hof Moisturising Potato Flesh Cream - 250 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Hydraterende Aardappelvlescrème - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €4.19
    Eenheid prijs€1.68 /100ml
    Details weergeven
  • Pullach Hof Resinbone Cream - 250 ml Pullach Hof Resinbone Cream - 250 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Harsbeen Crème - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €4.19
    Eenheid prijs€1.68 /100ml
    Details weergeven
  • Pullach Hof Snail Mucus Cream - 150 ml Pullach Hof Snail Mucus Cream - 150 ml

    Pullach Hof

    Pullach Hof Slakkenslijmcrème - 150 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €3.69
    Eenheid prijs€2.46 /100ml
    Details weergeven

Pullach Hof is een Duits merk dat therapeutische bodycrèmes en balsems met actieve natuurlijke ingrediënten aanbiedt. Met formules op basis van slakkenslijm, hyaluronzuur, groenlipmossel, en traditionele kruidenextracten, Pullach Hof levert Duitse kwaliteit in plaatselijke verzorging voor huid en lichaamswelzijn.

Duitse therapeutische huidverzorging

Pullach Hof bouwt voort op de Duitse traditie van het gebruik van natuurlijke actieve ingrediënten in plaatselijke preparaten. Het merk maakt crèmes in royale verpakkingen die beproefde ingrediënten zoals bergden en smeerwortel combineren met moderne actieve stoffen zoals hyaluronzuur en collageen. Deze mix van traditionele wijsheid en hedendaagse huidverzorgingswetenschap weerspiegelt de praktische Duitse benadering van lichaamsverzorging.

Pullach Hof Producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we het therapeutische assortiment van Pullach Hof aan. Speciale crèmes zijn onder andere Snail Mucus Cream voor huidregeneratie, Hyaluron Hyaluronic Acid Cream voor hydratatie en anti-aging, Collagen Cream voor een stevige huid, en Aloe Vera Cream met slangengif voor een ongebruikelijke maar effectieve combinatie. Lichaamsverzorging omvat Green-Lipped Mussel Massage Cream voor gewrichts- en spiercomfort, Resinbone Cream met smeerwortelextract, en Cream with Hogweed and Mountain Pine Extract voor traditionele kruidenverlichting. Hornhaut Urea Balm pakt ruwe, eeltige huid op voeten en handen aan. Moisturising Potato Flesh Cream biedt zachte voeding. Magnesium Oil Spray biedt trans-minerale ondersteuning.

Waarom kiezen voor Pullach Hof

Pullach Hof biedt Duitse therapeutische lichaamsverzorging met hoogwaardige actieve ingrediënten in royale verpakkingen. De crèmes van het merk bieden praktische oplossingen voor veelvoorkomende huid- en lichaamsproblemen. Voor wie op zoek is naar effectieve plaatselijke behandelingen die zijn gebaseerd op Duitse kwaliteitstradities, Pullach Hof biedt betrouwbare natuurlijke verzorging.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven