Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Porcja Dobra
Porcja Dobra

Porcja Dobra

(17 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Porcja Dobra Snack, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Snack, Apple Strawberry - 16 g
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra snack, appel St RAW bes - 16 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.69
    Eenheid prijs€0.43 /10g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Snack, Apple Blackberry - 16 g Porcja Dobra Snack, Apple Blackberry - 16 g
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Snack, Apple Blackberry - 16 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.59
    Eenheid prijs€0.37 /10g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Snack, Apple Orange - 16 g
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Snack, Appel Sinaasappel - 16 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.59
    Eenheid prijs€0.37 /10g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Snack, Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Snack, Apple Plum - 16 g
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Snack, Appel Pruim - 16 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.59
    Eenheid prijs€0.37 /10g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Balls, Fruit and Nut - 144 g Porcja Dobra Balls, Fruit and Nut - 144 g Porcja Dobra Balls, Fruit and Nut - 144 g
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Ballen, Vruchten en noten - 144 g

    No reviews
    Reguliere prijs €2.89
    Eenheid prijs€2.01 /100g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Strawberry - 16 g
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Surprise Cube, Apple St RAW berry - 16 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.59
    Eenheid prijs€0.99 /10g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.59
    Eenheid prijs€0.99 /10g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Fruit Snack Mix Set - 24 pieces
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Fruit Snack Mix Set - 24 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €13.29
    Eenheid prijs€0.55 per stuk
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Carob, Walnuts - 25 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Carob, Walnuts - 25 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Carob, Walnuts - 25 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Carob, Walnuts - 25 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Carob, Walnuts - 25 g
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Surprise Cube, Dadels, Johannesbrood, Walnoten - 25 g

    1 review
    Reguliere prijs €1.59
    Eenheid prijs€0.64 /10g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Snack, Apple Cherries - 16 g

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Snack, Appel-kersen - 16 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.69
    Eenheid prijs€4.31 /100g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Snack, Apple Peach - 16 g

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Snack, Appel-perzik - 16 g

    No reviews
    Reguliere prijs €0.69
    Eenheid prijs€4.31 /100g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Surprise Cube, Apple Blackberry - 16 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.59
    Eenheid prijs€0.99 /10g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g Porcja Dobra Surprise Cube, Dates, Apple, Hazelnuts and Cinnamon - 20 g

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Surprise Cube, Dadels, Appel, Hazelnoten en Kaneel - 20 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.59
    Eenheid prijs€0.80 /10g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Surprise Christmas Cube, Apple-Strawberry - 16 g Porcja Dobra Surprise Christmas Cube, Apple-Strawberry - 16 g
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Verrassingskerstkubus, Appel-Aardbei - 16 g

    No reviews
    Reguliere prijs €1.69
    Eenheid prijs€10.56 /100g
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Fruit Snack Mix Set - 24 pieces
    15% korting

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Fruit Snack Mix Set - 24 stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €10.87 Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€0.45 per stuk
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Gift Box Set of Healthy Snacks - Christmas Porcja Dobra Gift Box Set of Healthy Snacks - Christmas Porcja Dobra Gift Box Set of Healthy Snacks - Christmas
    Uitverkocht

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Geschenkdoos met gezonde snacks - Kerstmis

    No reviews
    Reguliere prijs €17.69
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g
    15% korting

    Porcja Dobra

    Porcja Dobra Surprise Cube Apple Plum - 16 g

    No reviews
    Verkoopprijs €1.35 Reguliere prijs €1.59
    Eenheid prijs€0.84 /10g
    Details weergeven

Porcja Dobra is een Pools merk dat gezonde fruit- en notensnacks voor kinderen maakt. Met natuurlijke ingrediënten en zonder kunstmatige toevoegingen maakt, Porcja Dobra voedzame snacks leuk en lekker voor de kleintjes.

Gezonde Poolse snacks voor kinderen

Porcja Dobra (betekent Portie goedheid in het Pools) doet zijn naam eer aan door snacks te maken die ouders met een gerust hart aan hun kinderen kunnen geven. Het merk gebruikt echt fruit, noten, en natuurlijke smaakstoffen zonder kunstmatige kleurstoffen, conserveermiddelen, of overmatig suiker. Deze handige snacks maken gezond eten gemakkelijk voor drukke gezinnen.

Porcja Dobra Producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we de gezonde Porcja Dobra 'https://medpak' van kids' snacks . De Fruit and Nut Disc with Cinnamon combineert gedroogd fruit en noten in een handig schijfje met een verwarmende kaneelsmaak. De Surprise Cube Apple Plum biedt fruitblokjes die snacken voor kinderen, tot een avontuur maken, waarbij het verrassingselement gezond eten nog leuker maakt.

Waarom kiezen voor Porcja Dobra

Porcja Dobra levert Poolse gezonde snacks met natuurlijke ingrediënten waar kinderen dol op zijn. Het merk maakt gezond eten leuk en gemakkelijk. Voor ouders die op zoek zijn naar gezonde snacks zonder kunstmatige toevoegingen, Porcja Dobra biedt een echte portie gezondheid voor de kleintjes.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven