Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Nature's Answer
Nature's Answer

Nature's Answer

(8 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml Nature's Answer Mullein Leaf, Fluid Extract, Alcohol-Free - 30 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Veldspoorblad, Vloeibaar extract, Alcoholvrij - 30 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €16.29
    Eenheid prijs€5.43 /10ml
    Details weergeven
  • Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml Nature's Answer Ashwagandha, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 60 ml
    Uitverkocht

    Nature's Answer

    Nature's Answer Ashwagandha, Vloeibaar Extract, Alcoholvrij 2000 mg - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €23.39
    Eenheid prijs€3.90 /10ml
    Details weergeven
  • Nature's Answer PerioBrite Whitening Toothpaste - 113 g

    Nature's Answer

    Nature's Answer PerioBrite Whitening Tandpasta - 113 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €8.79
    Eenheid prijs€77.79 /kg
    Details weergeven
  • Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Red Clover Aerial Parts, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml
    10% korting

    Nature's Answer

    Nature's Answer Rode klaver Aerial Parts, Vloeibaar extract, Alcoholvrij 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €12.97 Reguliere prijs €14.49
    Eenheid prijs€4.32 /10ml
    Details weergeven
  • Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml Nature's Answer Milk Thistle Seed, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Mariadistelzaad, Vloeibaar extract, Alcoholvrij 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €15.29
    Eenheid prijs€5.10 /10ml
    Details weergeven
  • Nature's Answer Licorice, Fluid Extract, Alcohol-Free 2000 mg - 30 ml
    Uitverkocht

    Nature's Answer

    Nature's Answer Zoethout, Vloeibaar Extract, Alcoholvrij 2000 mg - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €15.39
    Eenheid prijs€5.13 /10ml
    Details weergeven
  • Nature's Answer Liquid Magnesium Malate and Glycinate, Mandarin - 480 ml Nature's Answer Liquid Magnesium Malate and Glycinate, Mandarin - 480 ml

    Nature's Answer

    Nature's Answer Vloeibaar magnesiummalaat en glycinaat, Mandarijn - 480 ml

    1 review
    Reguliere prijs €23.29
    Eenheid prijs€48.52 /l
    Details weergeven
  • Nature's Answer Echinacea, Alcohol-Free 1000 mg - 60 ml
    5% korting

    Nature's Answer

    Nature's Answer Echinacea, Alcoholvrij 1000 mg - 60 ml

    1 review
    Verkoopprijs €21.08 Reguliere prijs €22.19
    Eenheid prijs€3.51 /10ml
    Details weergeven

Nature's Answer is een Amerikaans merk van kruidensupplementen dat sinds 1972 gespecialiseerd is in vloeibare extracten. Met hun kenmerkende alcoholvrije formules en geavanceerde Bio-Chelated-extractie levert, Nature's Answer zeer biologisch beschikbare kruidensupplementen.

Liquid Herbal Excellence

Nature's Answer was een pionier op het gebied van alcoholvrije vloeibare kruidenextracten, waardoor botanische supplementen toegankelijk werden voor mensen die alcohol vermijden om gezondheids-, religieuze, of smaakredenen. Hun Bio-Chelated extractieproces creëert zeer biologisch beschikbare supplementen die kruiden in een gemakkelijk opneembare vloeibare vorm leveren. Deze toewijding aan innovatieve extractie heeft hen tot marktleider op het gebied van vloeibare kruiden gemaakt.

Nature's Answer Producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we Nature's Answer alcoholvrije vloeibare kruidenextracten . Het assortiment omvat Ashwagandha 2000 mg (60 ml), Echinacea 1000 mg (60 ml), Mariadistelzaad 2000 mg (30 ml), Rode klaver bovengrondse delen 2000 mg (30 ml), Zoethout 2000 mg (30 ml), en Koningskaarsblad (30 ml). Alle producten zijn voorzien van de Bio-Chelated-extractiemethode van het merk voor maximale opname. PerioBrite Whitening Tandpasta (113g) breidt hun natuurlijke benadering van mondverzorging uit.

Waarom kiezen voor Nature's Answer

Nature's Answer levert Amerikaanse kruidenexpertise met superieure alcoholvrije vloeibare extractie. De meer dan 50 jaar ervaring van het merk staat garant voor kwaliteit en effectiviteit. Voor wie op zoek is naar goed opneembare vloeibare kruidensupplementen zonder alcohol, Nature's Answer biedt het vertrouwde origineel.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven