Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Ma:nyo

Ma:nyo

(29 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Ma:nyo Bifida Cica Herb Serum - 50 ml Ma:nyo Bifida Cica Herb Serum - 50 ml Ma:nyo Bifida Cica Herb Serum - 50 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Cica Kruidenserum - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€39.38 /100ml
    Details weergeven
  • Ma:nyo Bifida Complex Ampoule - 50 ml Ma:nyo Bifida Complex Ampoule - 50 ml Ma:nyo Bifida Complex Ampoule - 50 ml Ma:nyo Bifida Complex Ampoule - 50 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Complex Ampul - 50 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €26.59
    Eenheid prijs€53.18 /100ml
    Details weergeven
  • Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Toner - 400 ml Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Toner - 400 ml Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Toner - 400 ml Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Toner - 400 ml Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Toner - 400 ml
    15% korting

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome Ampul Toner - 400 ml

    5 reviews
    Verkoopprijs €15.84 Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€39.60 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Bifida Complex Ampoule Gel Cleanser - 400 ml
    20% korting

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Complex Ampul Gel Cleanser - 400 ml

    2 reviews
    Verkoopprijs €14.45 Reguliere prijs €18.09
    Eenheid prijs€36.13 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Bifida Cica Herb Toner - 210 ml
    Uitverkocht
    15% korting

    Ma:nyo

    Ma:nyo Cica Kruiden Toner - 210 ml

    2 reviews
    Verkoopprijs €13.42 Reguliere prijs €15.79
    Eenheid prijs€63.90 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Bifida Biome Complex Ampoule - 30 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome Complex Ampul - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€6.56 /10ml
    Details weergeven
  • Ma:nyo Galactomy Enzyme Peeling Gel - 75 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galactomy Enzym Peeling Gel - 75 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€157.20 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Bifida Biome Concentrate Eye Cream - 30 ml
    Uitverkocht

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome Concentrate Oogcrème - 30 ml

    1 review
    Reguliere prijs €27.59
    Eenheid prijs€919.67 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Pure Cleansing Oil - 200 ml
    10% korting

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pure Reinigingsolie - 200 ml

    1 review
    Verkoopprijs €17.72 Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€88.60 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Pure & Deep Cleansing Foam - 100 ml Ma:nyo Pure & Deep Cleansing Foam - 100 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pure & Diepe Reinigingsschuim - 100 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€108.90 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Bifda Ampoule Mist - 120 ml Ma:nyo Bifda Ampoule Mist - 120 ml
    Uitverkocht

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifda Ampulnevel - 120 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.09
    Eenheid prijs€142.42 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Bifida Biome Aqua Barrier Cream - 80 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome Aqua Barrier Cream - 80 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€246.13 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Mask - 30 g

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifida Biome Ampoule Masker - 30 g

    2 reviews
    Reguliere prijs €2.39
    Eenheid prijs€79.67 /kg
    Details weergeven
  • Ma:nyo Galac Niacin Essence Mask - 30 g Ma:nyo Galac Niacin Essence Mask - 30 g

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galac Niacin Essence Masker - 30 g

    No reviews
    Reguliere prijs €2.59
    Eenheid prijs€86.33 /kg
    Details weergeven
  • Ma:nyo Pure Cleansing Milk - 200 ml
    Uitverkocht

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pure Reinigingsmelk - 200 ml

    1 review
    Reguliere prijs €14.59
    Eenheid prijs€72.95 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Pure Cleansing Oil Deep Clean - 200 ml Ma:nyo Pure Cleansing Oil Deep Clean - 200 ml
    5% korting

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pure Reinigingsolie Deep Clean - 200 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €19.66 Reguliere prijs €20.69
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Ma:nyo Herb Green Cleansing Oil - 200 ml Ma:nyo Herb Green Cleansing Oil - 200 ml Ma:nyo Herb Green Cleansing Oil - 200 ml
    15% korting

    Ma:nyo

    Ma:nyo Kruid Groene Reinigingsolie - 200 ml

    2 reviews
    Verkoopprijs €19.04 Reguliere prijs €22.49
    Eenheid prijs€95.20 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml Ma:nyo Foundanation-Free Sun Cream SPF 50+ PA++++  - 50 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo Foundanation-Vrije Zonnecrème SPF 50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €18.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Ma:nyo Blackhead & Pore - 210 ml

    Ma:nyo

    Ma:nyo mee-eters & poriën - 210 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €16.49
    Eenheid prijs€78.52 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Pore Cleansing Soda Foam - 150 ml Ma:nyo Pore Cleansing Soda Foam - 150 ml
    15% korting

    Ma:nyo

    Ma:nyo Pore Cleansing Soda Foam - 150 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €12.52 Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€83.47 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Galac Niacin 2.0 Essence - 30 ml Ma:nyo Galac Niacin 2.0 Essence - 30 ml
    Uitverkocht

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galac Niacin 2.0 Essence - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€59.30 /100ml
    Details weergeven
  • Ma:nyo Galactomy Essence Mist - 120 ml Ma:nyo Galactomy Essence Mist - 120 ml
    Uitverkocht

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galactomy Essence Mist - 120 ml

    1 review
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€148.25 /l
    Details weergeven
  • Ma:nyo Galactomy Clearskin Pad - 60 Pieces Ma:nyo Galactomy Clearskin Pad - 60 Pieces Ma:nyo Galactomy Clearskin Pad - 60 Pieces
    15% korting

    Ma:nyo

    Ma:nyo Galactomie Clearskin Pad - 60 Stuks

    1 review
    Verkoopprijs €13.42 Reguliere prijs €15.79
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

Ma:nyo is een Koreaans huidverzorgingsmerk dat bekend staat om zijn op het microbioom gerichte formules en uitzonderlijke reinigingsoliën. Met de bestverkochte Bifida- en Galactomy-lijnen, biedt Ma:nyo wetenschappelijk onderbouwde huidverzorging die het natuurlijke ecosysteem van de huid ondersteunt voor een blijvende gezondheid en uitstraling.

Op het microbioom gerichte Koreaanse huidverzorging

Ma:nyo is een pionier op het gebied van microbioomhuidverzorging in K-Beauty, en erkent dat een gezonde huid afhankelijk is van evenwichtige microbiële gemeenschappen. De Bifida-lijn van het merk maakt gebruik van bifida-fermentlysaat voor ondersteuning van de barrière, terwijl Galactomy galactomyces-ferment gebruikt voor een stralende teint. Deze op fermentatie gerichte aanpak levert actieve ingrediënten in zeer biologisch beschikbare vormen die harmonieus samenwerken met de huid.

Ma:nyo-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we het uitgebreide assortiment van Ma:nyo aan. De Bifida-collectie omvat Biome Complex Ampoule (30 ml), Bifida Complex Ampoule (50 ml), Cica Herb Serum (50 ml), Biome Concentrate Serum (35 ml), Concentrate Eye Cream (30 ml), Aqua Barrier Cream (80 ml), Ampoule Mask, Ampoule Mist (120 ml), en Ampoule Pad (70 stuks).

De Galactomy-lijn bestaat uit Essence Mist (120 ml), Clearskin Pad (60 stuks), Enzyme Peeling Gel (75 ml), Clearskin Toner (210 ml), Essence Cream (50 ml), en Niacin Essence Mask. Oogverzorging omvat 4GF Ampoule Eye Cream (30 ml). Reinigingsproducten omvatten Pure Cleansing Oil (bestseller), Deep Clean Oil, Herb Green Oil (allemaal 200 ml), Pure Cleansing Milk (200 ml), Pure & Deep Foam (100 ml,200 ml), en Pore Cleansing Soda Foam (150 ml). Zonverzorging bevat Foundation-Free Sun Cream SPF50+ (50 ml). Blackhead & Pore Cream (30 ml) richt zich op verstopping.

Waarom kiezen voor Ma:nyo

Ma:nyo levert geavanceerde microbiome-wetenschap in effectieve K-Beauty-producten. De gefermenteerde formules van het merk bieden unieke voordelen voor de huid. Voor wie op zoek is naar innovatieve Koreaanse huidverzorging die werkt met het natuurlijke ecosysteem van de huid, biedt Ma:nyo wetenschappelijk onderbouwde oplossingen voor een stralende, gezonde huid.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven