Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid
  3. Lichaamskosmetica
  4. Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën

Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën

(236 producten)
  • Deodorants en antiperspiranten
  • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Thermolka EXTRA Warming Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Thermolka EXTRA Verwarmende Gel voor Spier- en Gewrichtspijn - 150 ml

    59 reviews
    Reguliere prijs €11.19
    Eenheid prijs€7.46 /100ml
    Details weergeven
  • LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml LLoyd Alpenkrauter Alpine Green Emulsion - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter Alpine Groene emulsie - 200 ml

    34 reviews
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€21.45 /l
    Details weergeven
  • Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml Cannaderm Mentholka EXTRA Cooling Gel for Muscle and Joint Pain - 150 ml

    Cannaderm

    Cannaderm Mentholka EXTRA verkoelende gel voor spier- en gewrichtspijn - 150 ml

    24 reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€65.93 /l
    Details weergeven
  • ChemWorld DMSO 70% Gel with Aloe Vera - 120 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO 70% Gel met Aloë Vera - 120 ml

    9 reviews
    Reguliere prijs €15.89
    Eenheid prijs€132.42 /l
    Details weergeven
  • Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml Astron Live Bone Oil with Gentian - 100 ml

    Astron

    Astron levende beenderolie met gentiaan - 100 ml

    10 reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€3.99 /100ml
    Details weergeven
  • ChemWorld DMSO 90% Gel with Aloe Vera - 120 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO 90% Gel met Aloë Vera - 120 ml

    12 reviews
    Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€139.92 /l
    Details weergeven
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 1000 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 1000 ml

    18 reviews
    Reguliere prijs €36.09
    Eenheid prijs€36.09 /l
    Details weergeven
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 500 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 500 ml

    16 reviews
    Reguliere prijs €19.39
    Eenheid prijs€38.78 /l
    Details weergeven
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 100 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 100 ml

    9 reviews
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€54.90 /l
    Details weergeven
  • Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml Herbamedicus Calendula Balm - 250 ml
    Uitverkocht

    Herbamedicus

    Herbamedicus Calendula Balsem - 250 ml

    9 reviews
    Reguliere prijs €2.29
    Eenheid prijs€9.16 /l
    Details weergeven
  • Himalaya Multipurpose Cream - 20 ml Himalaya Multipurpose Cream - 20 ml

    Himalaya

    Himalaya multifunctionele crème - 20 ml

    10 reviews
    Reguliere prijs €3.39
    Eenheid prijs€1.70 /10ml
    Details weergeven
  • Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml Herbamedicus Aloe Vera Gel 50% for Dry Skin - 250 ml

    Herbamedicus

    Herbamedicus Aloë Vera Gel 50% voor droge huid - 250 ml

    7 reviews
    Reguliere prijs €2.29
    Eenheid prijs€9.16 /l
    Details weergeven
  • ChemWorld DMSO 50% Gel with Aloe Vera - 120 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO 50% Gel met Aloë Vera - 120 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€123.25 /l
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Hand Cream with Co-enzyme Q10 - 50 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Handcrème met Co-enzym Q10 - 50 ml

    12 reviews
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs€3.98 /100ml
    Details weergeven
  • ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 250 ml

    Emspit

    ChemWorld DMSO CZDA 99,9% - 250 ml

    9 reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€47.16 /l
    Details weergeven
  • ChemWorld DMSO 50% Gel with Aloe Vera - 190 ml
    Uitverkocht

    Emspit

    ChemWorld DMSO 50% Gel met Aloë Vera - 190 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€98.37 /l
    Details weergeven
  • Najel Prickly Pear Seed Oil - 80 ml
    Uitverkocht

    Najel

    Najel cactusvijgzaadolie - 80 ml

    7 reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€23.36 /100ml
    Details weergeven
  • LLoyd Alpenkrauter Chestnut and Red Grape Leaf Ointment - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter Kastanje en Rode Druivenblad Zalf - 200 ml

    6 reviews
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€21.45 /l
    Details weergeven
  • Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml Lacure Alpenkrauter Alpine White Ointment - 200 ml

    LLoyd

    Lacure Alpenkrauter Alpine Witte Zalf - 200 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€19.95 /l
    Details weergeven
  • Nutrend Flexit Gold, Warming Gel - 100 ml Nutrend Flexit Gold, Warming Gel - 100 ml Nutrend Flexit Gold, Warming Gel - 100 ml

    Nutrend

    Nutrend Flexit Gold, Verwarmende Gel - 100 ml

    8 reviews
    Reguliere prijs €6.39
    Eenheid prijs€6.39 /100ml
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Rose Body Balm - 330 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Rozenbalsem - 330 ml

    9 reviews
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€13.00 /l
    Details weergeven
  • LLoyd Alpenkrauter Black Claw & Hemp Oil Cream - 200 ml

    LLoyd

    LLOYD Alpenkrauter Zwarte Klauw & Hennep Olie Crème - 200 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €4.89
    Eenheid prijs€24.45 /l
    Details weergeven
  • The Face Shop 95% Jeju Aloe Fresh Soothing Gel - 300 ml

    The Face Shop

    The Face Shop 95% Jeju Aloë Fresh Kalmerende Gel - 300 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €3.99
    Eenheid prijs€13.30 /l
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 10
  • Volgende

Verwen je huid met eersteklas lotions, boters, crèmes & lichaamsoliën

Bij Medpak, begrijpen we dat een gezonde, stralende huid begint met de juiste hydratatie en voeding. Onze zorgvuldig samengestelde selectie lotions, boters, crèmes, en lichaamsoliën is ontworpen om te voldoen aan alle huidtypes en zorgen, het verstrekken van de perfecte oplossing voor de droge, doffe, of rijpere huid.

Ontdek het perfecte product voor uw huid

Diep hydraterende lotions

Onze lotions bieden:

  • Diep doordringen voor langdurige hydratatie
  • Natuurlijke ingrediënten die verfrissen en verjongen
  • Geschikt voor alle huidtypes
  • De hele dag vocht en soepelheid

Rijke, Voedende boters

Ervaar intense hydratatie met onze boters:

  • Formules op basis van shea- en cacaoboter
  • Diepe hydratatie voor de droge of rijpere huid
  • Langdurige hydratatie en voeding
  • Verjongende eigenschappen voor een zachte, soepele huid

Lichtgewicht, Effectieve crèmes

Onze crèmes bieden:

  • Perfecte balans van hydratatie zonder vettigheid
  • Ideaal voor dagelijks gebruik
  • Natuurlijke ingrediënten voor optimale huidverzorging
  • Gladde, soepele huid gedurende de hele dag

Luxueuze Lichaamsoliën

Verwen uzelf met een zijdezachte huid met onze lichaamsoliën:

  • Snel absorberende formules voor intense hydratatie
  • Geen vettig residu
  • Verrijkt met natuurlijke, voedende ingrediënten
  • Perfect voor mensen die de voorkeur geven aan oliën boven lotions of crèmes

Waarom kiezen voor Medpak's Lotions, Butters, Creams & Lichaamsoliën?

Ons assortiment huidverzorgende producten biedt:

  • Natuurlijke, hoogwaardige ingrediënten
  • Formuleringen geschikt voor alle huidtypes
  • Diepe hydratatie en voeding
  • Langdurigelangdurige effecten voor een gezonde, stralende huid
  • Opties voor verschillende voorkeuren en huidproblemen

Vind je perfecte match

Of je nu het lichte gevoel van een lotion, de rijke textuur van een boter, het dagelijkse gemak van een crème, of de zijdezachte gladheid van een olie, Medpak heeft het perfecte product voor jou. Ons gevarieerde assortiment zorgt ervoor dat je de ideale oplossing vindt voor de unieke behoeften van je huid.

Ervaar Luxueuze Huidverzorging met Medpak

Verwen je huid met de ultieme voeding en hydratatie die het verdient. Ontdek onze uitgebreide Lotions, Butters, Creams & Body Oils collectie en ontdek de perfecte producten om je huidverzorgingsroutine te transformeren. Van diep hydraterende formules tot lichtgewicht dagelijkse oplossingen, Medpak biedt alles wat je nodig hebt voor een zachte, gladde, en stralende huid.

Investeer in de gezondheid en het uiterlijk van je huid met Medpak's eersteklas selectie lotions, boters, crèmes, en lichaamsoliën. Ervaar het verschil dat hoogwaardige, natuurlijke ingrediënten kunnen maken in je dagelijkse huidverzorging. Begin je reis naar een gezondere, meer gevoede huid Toda y!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven