Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Durex

Durex

(66 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces Durex Performa Condoms - 12 pieces

    Durex

    Durex Performa Condooms - 12 stuks

    1 review
    Reguliere prijs €8.59
    Eenheid prijs€0.72 per stuk
    Details weergeven
  • Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Stimulating Guarana - 200 ml

    Durex

    Durex Play Massage 2in1 Massage Gel met stimulerende Guarana - 200 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.99
    Eenheid prijs€39.95 /l
    Details weergeven
  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play glijmiddel op waterbasis - 50 ml

    1 review
    Reguliere prijs €4.39
    Eenheid prijs€8.78 /100ml
    Details weergeven
  • Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml Durex Naturals Pure Intimate Gel Lubricant -100 ml

    Durex

    Durex Naturals Pure Intimate Gel Glijmiddel -100 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €6.99
    Eenheid prijs€6.99 /100ml
    Details weergeven
  • Durex Play Water Based Warming Lubricant Gel - 50 ml Durex Play Water Based Warming Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play Warming Lubricant Gel op waterbasis - 50 ml

    1 review
    Reguliere prijs €5.09
    Eenheid prijs€10.18 /100ml
    Details weergeven
  • Durex Play Water Based Sweet Strawberry Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play Water Based Sweet St RAW berry Glijmiddel Gel - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.09
    Eenheid prijs€10.18 /100ml
    Details weergeven
  • Durex Play Water Based Cherry Lubricant Gel - 50 ml
    Uitverkocht

    Durex

    Durex Play Kersen glijmiddel op waterbasis - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €4.79
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 pieces

    Durex

    Durex Arouser Ribbed Condoms - 12 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.63 per stuk
    Details weergeven
  • Durex Play Water Based Tingling Lubricant Gel - 50 ml Durex Play Water Based Tingling Lubricant Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Play glijmiddel op waterbasis - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.09
    Eenheid prijs€10.18 /100ml
    Details weergeven
  • Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces Durex Mutual Climax Condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Mutual Climax Condooms - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €9.29
    Eenheid prijs€0.93 per stuk
    Details weergeven
  • Durex Pleasure Ring

    Durex

    Durex Pleasure Ring

    1 review
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml Durex Intense Orgasmic Stimulating Gel for Women - 10 ml

    Durex

    Durex Intense Orgasmische Stimulerende Gel voor Vrouwen - 10 ml

    1 review
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€9.89 /10ml
    Details weergeven
  • Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs. Durex Pleasuremax Condoms - 12 pcs.

    Durex

    Durex Pleasuremax-condooms – 12 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €7.09
    Eenheid prijs€0.59 per stuk
    Details weergeven
  • Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces Durex Intense Orgasmic Condoms - 3 pieces

    Durex

    Durex Intense Orgasmic Condooms - 3 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €3.49
    Eenheid prijs€1.16 per stuk
    Details weergeven
  • Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml Durex Originals Silicone Intimate Gel - 50 ml

    Durex

    Durex Originals Silicone Intieme Gel - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.69
    Eenheid prijs€11.38 /100ml
    Details weergeven
  • Durex Devil Ring - 1 piece Durex Devil Ring - 1 piece Durex Devil Ring - 1 piece Durex Devil Ring - 1 piece

    Durex

    Durex Duivelsring - 1 stuk

    No reviews
    Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Ylang Flower - 200 ml Durex Play Massage 2in1 Massage Gel with Ylang Flower - 200 ml

    Durex

    Durex Play Massage 2in1 Massage Gel met Ylangbloem - 200 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€3.95 /100ml
    Details weergeven
  • Durex Play 2 in 1 Intimate and Massage Gel with Aloe Vera - 200 ml

    Durex

    Durex Play 2 in 1 Intieme en Massage Gel met Aloë Vera - 200 ml

    1 review
    Reguliere prijs €7.79
    Eenheid prijs€3.90 /100ml
    Details weergeven
  • Durex Feel Ultra Thin Condoms - 10 pieces Durex Feel Ultra Thin Condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Feel Ultra Thin Condooms - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€0.69 per stuk
    Details weergeven
  • Durex Performax Intense condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Performax Intense condooms - 10 stuks

    1 review
    Reguliere prijs €8.19
    Eenheid prijs€0.82 per stuk
    Details weergeven
  • Durex Feel Ultra Thin Condoms - 30 Pieces

    Durex

    Durex Feel Ultra Thin Condoms - 30 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €19.49
    Eenheid prijs€0.65 per stuk
    Details weergeven
  • Durex Pleasure Me Condoms - 10 pieces Durex Pleasure Me Condoms - 10 pieces

    Durex

    Durex Pleasure Me Condooms - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €7.59
    Eenheid prijs€0.76 per stuk
    Details weergeven
  • Durex Naturals Hyaluro Moisturising Intimate Gel - 100 ml

    Durex

    Durex Naturals Hyaluro Hydraterende Intieme Gel - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €8.79
    Eenheid prijs€8.79 /100ml
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Volgende

Durex is 's werelds toonaangevende merk op het gebied van seksuele gezondheid, wereldwijd vertrouwd voor condooms, glijmiddelen, en intieme producten. Met tientallen jaren ervaring op het gebied van seksuele gezondheid combineert, Durex innovatie, kwaliteit, en veiligheid om intieme ervaringen te verbeteren en tegelijkertijd betrouwbare bescherming te bieden.

Wereldleider in seksuele gezondheid

Durex heeft zijn positie als 's werelds meest vertrouwde condoommerk verdiend door strenge kwaliteitsnormen en voortdurende innovatie. Elk Durex condoom wordt uitgebreid getest om de veiligheid en betrouwbaarheid te garanderen. Naast bescherming heeft, Durex zijn assortiment uitgebreid met producten die zijn ontworpen om het plezier en de intimiteit te vergroten, van stimulerende glijmiddelen tot massagegels en intieme accessoires.

Durex Producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we het uitgebreide assortiment van Durex aan. Condoom opties zijn onder andere Classic, Extra Safe Thicker, Invisible Extra Sensitive, Invisible Extra Lubricated, Real Feel, Naturals, Performax Intense, Mutual Climax, Arouser Ribbed, Pleasuremax, Feel Ultra Thin, en Intense Orgasmic. Glijmiddelen zijn onder andere Play Water Based Feel, Sweet Strawberry, Cherry, Warming, en Tingling varianten, plus Naturals Pure intieme gel.

Massageproducten zijn onder andere 2in1 gels met Stimulating Guarana en Ylang Flower. Voor nog meer plezier vindt u Intense Orgasmic Stimulating Gel voor vrouwen, Orgasm Intense Vibrator Pure Fantasy en de Pleasure Ring. Dit complete assortiment ondersteunt intieme wellness .

Waarom kiezen voor Durex

Durex staat voor compromisloze kwaliteit op het gebied van seksueel welzijn. De wereldwijde reputatie van het merk is gebaseerd op producten die u kunt vertrouwen voor zowel bescherming als plezier. Voor betrouwbare intieme producten van 's werelds toonaangevende merk op het gebied van seksuele gezondheid, Durex biedt het vertrouwen dat gepaard gaat met bewezen kwaliteit.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven