Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Dr. Jart+
Dr. Jart+

Dr. Jart+

(20 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Mask Set - 5 pieces Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Mask Set - 5 pieces

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin Huidbarrière Hydraterend Masker Set - 5 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €23.59
    Eenheid prijs€4.72 per stuk
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Ceramidin Liquid Moisturizing Toner - 150 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin Vloeibare Hydraterende Toner - 150 ml

    1 review
    Reguliere prijs €29.49
    Eenheid prijs€196.60 /l
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen Dr. Jart+ Cryo Rubber with Firming Collagen

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cryo Rubber met verstevigend collageen

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Dr.Jart+ Cryo Rubber with Moisturizing Hyaluronic Acid

    Dr. Jart+

    Dr.Jart+ Cryo Rubber met hydraterend hyaluronzuur

    No reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturizing Cream - 50 ml
    Uitverkocht

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin Huidbarrière Hydraterende Crème - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €41.39
    Eenheid prijs€82.78 /100ml
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C Dr. Jart+ Cryo Rubber with Brightening Vitamin C

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cryo Rubber met verhelderende vitamine C

    No reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€12.79 per stuk
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Cryo Rubber with Soothing Allantoin Dr. Jart+ Cryo Rubber with Soothing Allantoin Dr. Jart+ Cryo Rubber with Soothing Allantoin

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cryorubber met kalmerende allantoïne

    1 review
    Reguliere prijs €14.09
    Eenheid prijs€14.09 per stuk
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Clearing Solution Mask - 5 pieces
    Uitverkocht

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk Micro Jet Clearing Solution Masker - 5 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €19.89
    Eenheid prijs€3.98 per stuk
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml
    5% korting

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Vital Hydra Solution Hydro Plump Water Cream - 50 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €23.83 Reguliere prijs €25.09
    Eenheid prijs€47.66 /100ml
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml Dr. Jart+ Cicapir Tiger Grass Calming Treatment  - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapir Tijgergras Kalmerende Behandeling - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €42.69
    Eenheid prijs€85.38 /100ml
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Dermask Micro Jet Brightening Solution - 5 pieces
    Uitverkocht

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk Micro Jet Brightening Solution - 5 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €19.59
    Eenheid prijs€3.92 per stuk
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Cicapair Soothing Cream with Asian Pennywort - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing Cream with Asian Pennywort - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair Kalmerende Crème met Aziatische waternavel - 50 ml

    1 review
    Reguliere prijs €34.49
    Eenheid prijs€68.98 /100ml
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Teatreement Soothing Spot - 15 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€118.60 /100ml
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturising Emulsion with Ceramides - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturising Emulsion with Ceramides - 50 ml Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturising Emulsion with Ceramides - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin Skin Barrier Moisturising Emulsion met ceramiden - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €40.49
    Eenheid prijs€80.98 /100ml
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 13 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs€5.19 per stuk
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g Dr. Jart+ Ceramidin Lip Balm - 7 g
    15% korting

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Ceramidin Lipbalsem - 7 g

    No reviews
    Verkoopprijs €14.18 Reguliere prijs €16.69
    Eenheid prijs€202.57 /100g
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 Sachets

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Pore Remedy Purifying Green Mud Mask - 5 zakjes

    No reviews
    Reguliere prijs €28.19
    Eenheid prijs€5.64 per stuk
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml Dr. Jart+ Cicapair Soothing and Calming Face Serum - 30 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair Kalmerend en verzachtend gezichtsserum - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €36.79
    Eenheid prijs€122.63 /100ml
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml Dr. Jart+ Cicapair Intensive Soothing Repair Gel Cream - 50 ml

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Cicapair Intensief Verzachtende Herstellende Gelcrème - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €38.89
    Eenheid prijs€77.78 /100ml
    Details weergeven
  • Dr. Jart+ Dermask Intra Firming Solution - 5 pieces
    Uitverkocht

    Dr. Jart+

    Dr. Jart+ Derma sk Intra Firming Solution - 5 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €22.69
    Eenheid prijs€4.54 per stuk
    Details weergeven

Dr. Jart+ is een baanbrekend Koreaans huidverzorgingsmerk dat heeft bijgedragen aan de wereldwijde populariteit van BB-crème. Met Derma door tologisten ontwikkelde formules die wetenschap en innovatie op het gebied van huidverzorging combineren, levert, Dr. Jart+ hoogwaardige K-Beauty-producten die wereldwijd vertrouwd worden vanwege de Ceramidin- en Cicapair-lijnen.

Derma tologische K-Beauty-pionier

Dr. Jart+ is ontstaan uit een Derma tology-kliniek in Seoul, en bracht klinische expertise naar consumentenhuidverzorging voordat 'cosmeceuticals' mainstream werden. Het merk introduceerde BB-crème in de westerse wereld en blijft een brug slaan tussen professionele Derma tology en innovatieve formules. Deze traditie van wetenschap en schoonheid heeft Dr. Jart+ tot een vooraanstaande autoriteit op het gebied van K-Beauty gemaakt.

Dr. Jart+ producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we de kenmerkende huidverzorgingslijnen van Dr. Jart+ aan. De Ceramidin-lijn biedt intensieve barrièreherstel door middel van vloeibare toner, vochtinbrengende crème, emulsie, handcrème, en sheetmaskers verrijkt met ceramiden. Cicapair bevat tijgergrasformules voor het kalmeren van de gevoelige huid, waaronder de iconische Color Correcting Treatment, kalmerende crèmes, en gelcrème. De innovatieve Cryo Rubber-maskers combineren ampouleserums met rubbermaskertechnologie in varianten met hyaluronzuur, collageen, vitamine C en allantoïne. De sk-sheetmaskers pakken hydratatie, versteviging, verheldering en zuivering aan. Vital Hydra Solution zorgt voor diepe hydratatie door middel van maskers en watercrème. Teatreement spot treatment richt zich op oneffenheden.

Waarom kiezen voor Dr. Jart+

Dr. Jart+ levert Koreaanse Derma tologische expertise met innovatieve formules die trends in de branche zetten. De klinische traditie van het merk garandeert echte doeltreffendheid. Voor wie op zoek is naar premium K-Beauty met wetenschappelijke referenties , biedt Dr. Jart+ de Derma door dermatologen vertrouwde keuze.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven