Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. d'Alba

d'Alba

(24 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • d'Alba Revitalising Face Mist White Truffle First Spray Serum - 100 ml
    Uitverkocht

    d'Alba

    d'Alba Revitaliserend Gezichtsnevel Witte Truffel Eerste Verstuiving Serum - 100 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €23.99
    Eenheid prijs€239.90 /l
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle VEGAN First Spray Serum - 50 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle VEGAN First Spray Serum - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€39.38 /100ml
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches with White Truffle - 90 g
    Uitverkocht

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Hydrogel Eye Patches met witte truffel - 90 g

    No reviews
    Reguliere prijs €51.09
    Eenheid prijs€56.77 /100g
    Details weergeven
  • D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++  - 50 ml
    Uitverkocht

    d'Alba

    D'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ PA++++ - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €27.69
    Eenheid prijs€55.38 /100ml
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces d'Alba White Truffle Nourishing Treatment Mask - 5 Pieces
    5% korting

    d'Alba

    d'Alba Witte Truffel Voedend Behandelingsmasker - 5 Stuks

    No reviews
    Verkoopprijs €13.10 Reguliere prijs €13.79
    Eenheid prijs€2.62 per stuk
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g d'Alba White Truffle Anti-Aging Serum and Cream 2-in-1 - 70 g

    d'Alba

    d'Alba Witte Truffel Anti-Aging Serum en Crème 2-in-1 - 70 g

    No reviews
    Reguliere prijs €41.39
    Eenheid prijs€59.13 /100g
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml

    d'Alba

    d'Alba Witte Truffel Mist/Serum in Sprayvorm met Witte Truffel - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €27.49
    Eenheid prijs€274.90 /l
    Details weergeven
  • d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml

    d'Alba

    d'Alba Waterfull Vegan Nachtmasker met Witte Truffel - 12x4 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.09
    Eenheid prijs€4.77 per stuk
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum with White Truffle - 30 ml
    Uitverkocht

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Double Layer Revitalising Serum met witte truffel - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €31.49
    Eenheid prijs€104.97 /100ml
    Details weergeven
  • d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash with White Truffle - 200 ml
    Uitverkocht

    d'Alba

    d'Alba Mild Skin Balancing Face Wash met witte truffel - 200 ml

    1 review
    Reguliere prijs €20.59
    Eenheid prijs€10.30 /100ml
    Details weergeven
  • d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml
    15% korting

    d'Alba

    d'Alba's White Truffle First Aromatic Spray Serum - 120 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €27.97 Reguliere prijs €32.99
    Eenheid prijs€233.08 /l
    Details weergeven
  • d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Toner with White Truffle - 150 ml

    d'Alba

    d'Alba Milde Huidbalanserende Verzachtende Gezichtstonic met Witte Truffel - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €20.59
    Eenheid prijs€137.27 /l
    Details weergeven
  • d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml d'Alba Mild Skin Balancing Soothing Face Cream with White Truffle - 55 ml

    d'Alba

    d'Alba Milde Huidbalans Verzachtende Gezichtscrème met Witte Truffel - 55 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €22.69
    Eenheid prijs€41.25 /100ml
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle First Aromatic Spray Serum - 60 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €22.89
    Eenheid prijs€45.78 /100ml
    Details weergeven
  • D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml D'Alba Professional Repairing Regenerating Hair Serum - 50 ml

    d'Alba

    D'Alba Professional Herstellend en regenererend haarserum - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €22.69
    Eenheid prijs€45.38 /100ml
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml

    d'Alba

    d'Alba White Truffle First Aromatic Toner - 155 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €28.09
    Eenheid prijs€181.23 /l
    Details weergeven
  • d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml
    Nieuw binnen

    d'Alba

    d'Alba Vita Toning Serum Toner - 180 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €24.19
    Eenheid prijs€134.39 /l
    Details weergeven
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml
    15% korting
    Nieuw binnen

    d'Alba

    d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 100 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €26.57 Reguliere prijs €31.29
    Eenheid prijs€265.70 /l
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml
    15% korting

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Body Cleansing Serum - 275 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €22.25 Reguliere prijs €26.19
    Eenheid prijs€80.91 /l
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml
    20% korting

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Scalp Therapy Shampoo - 275 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €20.77 Reguliere prijs €25.99
    Eenheid prijs€75.53 /l
    Details weergeven
  • d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum - 100 ml
    15% korting

    d'Alba

    d'Alba Professional Repairing Hair Perfume Serum – 100 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €24.55 Reguliere prijs €28.99
    Eenheid prijs€245.50 /l
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lip Balm - 3.6 g
    25% korting

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Nourishing Serum Lipbalm - 3,6 g

    No reviews
    Verkoopprijs €12.64 Reguliere prijs €16.89
    Eenheid prijs€324.10 /100g
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml
    5% korting

    d'Alba

    d'Alba White Truffle Double Moisture Cream - 60 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €44.33 Reguliere prijs €46.69
    Eenheid prijs€738.83 /l
    Details weergeven
  • d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml
    10% korting

    d'Alba

    d'Alba Vita Toning Capsule Serum - 50 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €24.83 Reguliere prijs €27.69
    Eenheid prijs€49.66 /100ml
    Details weergeven

d'Alba is een luxueus Koreaans huidverzorgingsmerk dat is gebaseerd op de kracht van Italiaanse witte truffels. Door dit kostbare ingrediënt te combineren met geavanceerde Koreaanse formule-expertise creëert, d'Alba elegante producten die voeding, hydratatie, en glans bieden voor veeleisende huidverzorgingsliefhebbers.

Luxe witte truffel

Witte truffels, behoren tot 's werelds meest gewaardeerde culinaire ingrediënten, en bevatten krachtige antioxidanten en aminozuren die goed zijn voor de huid. d'Alba is een pionier in het gebruik van witte truffelextract in huidverzorgingsproducten en combineert dit zeldzame ingrediënt met Koreaanse schoonheidsinnovaties. Het resultaat is een reeks producten die zowel zichtbare resultaten als een gevoel van luxe bieden, waardoor de dagelijkse huidverzorging speciaal aanvoelt. Het kenmerkende First Spray Serum-formaat van het merk biedt een unieke en handige manier om verzorgingsproducten aan te brengen.

d'Alba-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we de complete witte truffelcollectie van d'Alba aan. De cultfavoriet First Spray Serum is verkrijgbaar in verschillende maten (50 ml,60 ml,100 ml,120 ml) en varianten, waaronder revitaliserende en aromatische formules. Het Anti-Aging Serum en Crème 2-in-1 biedt dubbele voordelen. Sheetmaskers omvatten het Nourishing Treatment Mask en handige Waterfull Vegan Night Mask-zakjes.

De Mild Skin Balancing-lijn biedt een Face Wash, Soothing Cream, en Toner voor zachte dagelijkse verzorging. Het Double Layer Revitalising Serum biedt een geconcentreerde behandeling. Hydrogel Eye Patches zijn speciaal voor de gevoelige huid rondom de ogen. De Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ combineert bescherming met de kenmerkende voedende eigenschappen van d'Alba. Vita Toning Brightening Serum maakt de op stralendheid gerichte serie compleet.

Waarom kiezen voor d'Alba

d'Alba brengt echte luxe naar K-Beauty door middel van doordachte formules en hoogwaardige ingrediënten. Het concept van witte truffel is niet alleen marketing: deze producten zorgen voor zichtbare voeding en glans. Voor wie op zoek is naar hoogwaardige Koreaanse huidverzorging die net zo bijzonder aanvoelt als hij werkt, biedt d'Alba verfijnde producten die de dagelijkse routine tot een ware verwennerij maken.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven