Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Bio-D
Bio-D

Bio-D

(12 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Bio-D Nappy Fresh Antibacterial Powder Additive for Nappy Washing - 500 g Bio-D Nappy Fresh Antibacterial Powder Additive for Nappy Washing - 500 g

    Bio-D

    Bio-D Nappy Fresh Antibacterieel poeder additief voor het wassen van luiers - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€14.78 /kg
    Details weergeven
  • Bio-D Laundry Bleach - 400 g Bio-D Laundry Bleach - 400 g Bio-D Laundry Bleach - 400 g Bio-D Laundry Bleach - 400 g

    Bio-D

    Bio-D Wasbleekmiddel - 400 g

    No reviews
    Reguliere prijs €4.29
    Eenheid prijs€10.73 /kg
    Details weergeven
  • Bio-D Hypoallergenic Washing Powder - 2 kg

    Bio-D

    Bio-D Hypoallergeen Waspoeder - 2 kg

    No reviews
    Reguliere prijs €17.49
    Eenheid prijs€8.75 /kg
    Details weergeven
  • Bio-D Washing Powder Hypoallergenic - 1 kg

    Bio-D

    Bio-D Hypoallergeen waspoeder - 1 kg

    No reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€9.39 /kg
    Details weergeven
  • Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L Bio-D Fragrance Free Washing Up Liquid - 5 L

    Bio-D

    Bio-D Geurvrij Afwasmiddel - 5 L

    No reviews
    Reguliere prijs €23.39
    Eenheid prijs€4.68 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fragrance Free - 1 L

    Bio-D

    Bio-D Wasverzachter Geurvrij - 1 L

    No reviews
    Reguliere prijs €6.39
    Eenheid prijs€6.39 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Laundry Liquid Fragrance Free Non Bio - 1 L Bio-D Laundry Liquid Fragrance Free Non Bio - 1 L

    Bio-D

    Bio-D Wasmiddel Geurvrij Non Bio - 1 L

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€11.79 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Hypoallergenic Concentrated Toilet Cleaner - 750 ml

    Bio-D

    Bio-D Hypoallergene Geconcentreerde Toiletreiniger - 750 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.69
    Eenheid prijs€7.59 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Fabric Conditioner Fresh Juniper - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Fresh Juniper - 1 L
    6% korting

    Bio-D

    Bio-D Wasverzachter Verse jeneverbes - 1 L

    No reviews
    Verkoopprijs €6.70 Reguliere prijs €7.09
    Eenheid prijs€6.70 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Glass & Mirror Cleaner - 500 ml Bio-D Glass & Mirror Cleaner - 500 ml Bio-D Glass & Mirror Cleaner - 500 ml

    Bio-D

    Bio-D Glas- & Spiegelreiniger - 500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €5.49
    Eenheid prijs€10.98 /l
    Details weergeven
  • Bio-D All Purpose Sanitiser - 5 L Bio-D All Purpose Sanitiser - 5 L Bio-D All Purpose Sanitiser - 5 L Bio-D All Purpose Sanitiser - 5 L
    Uitverkocht

    Bio-D

    Bio-D Allesreiniger - 5 L

    No reviews
    Reguliere prijs €19.69
    Eenheid prijs€3.94 /l
    Details weergeven
  • Bio-D Fabric Conditioner Lavender - 1 L Bio-D Fabric Conditioner Lavender - 1 L
    5% korting

    Bio-D

    Bio-D Wasverzachter Lavendel - 1 L

    No reviews
    Verkoopprijs €6.80 Reguliere prijs €7.19
    Eenheid prijs€6.80 /l
    Details weergeven

Bio-D is een Brits eco-schoonmaakmerk dat sinds 1989 effectieve , milieuvriendelijke huishoudelijke producten produceert. Toegewijd aan duurzaamheid zonder compromissen , Bio-D creëert krachtige schoonmaakoplossingen die veganistisch , dierproefvrij , en zacht voor de planeet zijn, maar hard voor vuil.

Schoonmaken met een geweten

Bio-D is opgericht vanuit de overtuiging dat huishoudelijke schoonmaakmiddelen het milieu niet mogen schaden. Elk product is samengesteld op basis van plantaardige , biologisch afbreekbare ingrediënten die na gebruik veilig worden afgebroken. Het merk vermijdt synthetische geurstoffen , optische witmakers , en andere onnodige chemicaliën , en bewijst daarmee dat milieuvriendelijk schoonmaken net zo effectief kan zijn als conventionele alternatieven. Alle producten worden in het Verenigd Koninkrijk gemaakt met behulp van hernieuwbare energie.

Bio-D Producten bij Medpak

Bij Medpak , bieden we het uitgebreide assortiment ecologische schoonmaakproducten van Bio-D aan. Voor de was , vindt u Laundry Liquid in Fragrance Free voor gevoelige huishoudens , plus Fabric Conditioners in Fragrance Free , Fresh Juniper , en Lavender. De Laundry Bleach zorgt voor witmaken op basis van zuurstof ,, terwijl Nappy Fresh An TiB acterial Powder zorgt voor de verzorging van katoenen luiers. Waspoeder Hypoallergenic biedt een andere oplossing voor de was.

Voor algemene reiniging , is er de All Purpose Sanitiser voor meerdere oppervlakken ,, terwijl de Glass & Mirror Cleaner zorgt voor een streeploze glans. Deze geconcentreerde formules bieden uitstekende waarde en verminderen tegelijkertijd plastic afval door grotere, zuinige verpakkingen tot 5 liter. Perfect voor milieubewuste huishoudens.

Waarom kiezen voor Bio-D

Bio-D heeft zijn reputatie verdiend door decennia van oprechte inzet voor het milieu, ondersteund door schoonmaakproducten die echt werken. Het merk biedt een complete oplossing voor huishoudens die hun impact op het milieu willen verminderen zonder in te boeten aan reinheid. Voor effectieve , milieuvriendelijke reiniging , ondersteund door meer dan 30 jaar Britse expertise, biedt , Bio-D betrouwbare producten voor bewust leven.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven