Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid
  3. Bad en douche

Bad en douche

(182 producten)
  • Badaccessoires
  • Bruisballen en zouten
  • Lichaamsscrubs
  • Douchegels
  • Zepen
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g Rose of Bulgaria Soap with Natural Rose Water - 100 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Zeep met natuurlijk rozenwater - 100 g

    16 reviews
    Reguliere prijs €1.89
    Eenheid prijs€1.89 /100g
    Details weergeven
  • Beaute Marrakech Natural Black Olive Soap Savon Noir - 200 g

    Beaute Marrakech

    Beaute Marrakech Natuurlijke Zwarte Olijfzeep Savon Noir - 200 g

    6 reviews
    Reguliere prijs €5.69
    Eenheid prijs€2.85 /100g
    Details weergeven
  • Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 1 kg Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 1 kg

    M12 Partners

    Mg12 Epsomzout (100% Kieseriet) Vernieuwing - 1 kg

    2 reviews
    Reguliere prijs €5.39
    Eenheid prijs€5.39 /kg
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Soap - 100 g Rose of Bulgaria Soap - 100 g Rose of Bulgaria Soap - 100 g Rose of Bulgaria Soap - 100 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Zeep - 100 g

    11 reviews
    Reguliere prijs €2.19
    Eenheid prijs€2.19 /100g
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Shower Gel with Natural Rose Water - 330 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Douchegel met Natuurlijk Rozenwater - 330 ml

    9 reviews
    Reguliere prijs €3.89
    Eenheid prijs€11.79 /l
    Details weergeven
  • Dudu-Osun Natural African Black Soap - 150 g Dudu-Osun Natural African Black Soap - 150 g

    Tropical Naturals

    Dudu-Osun natuurlijke Afrikaanse zwarte zeep - 150 g

    4 reviews
    Reguliere prijs €1.79
    Eenheid prijs€11.93 /kg
    Details weergeven
  • Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml
    Uitverkocht

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Shampoo - 550 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€30.53 /l
    Details weergeven
  • Saryane Aleppo Soap 55% - 200 g
    Uitverkocht

    Saryane

    Saryane Aleppo zeep 55% - 200 g

    6 reviews
    Reguliere prijs €6.89
    Eenheid prijs€34.45 /kg
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Bulgarian Rose Cosmetic Kit

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Bulgaarse roos cosmeticaset

    9 reviews
    Reguliere prijs €6.39
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    Shiseido

    Shiseido Fino Premium Touch Conditioner - 550 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €15.69
    Eenheid prijs€28.53 /l
    Details weergeven
  • Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g Hermz Healpsorin Organic Soap - 100 g
    5% korting

    Hermz

    Hermz Healpsorin Bio Zeep - 100 g

    2 reviews
    Verkoopprijs €5.10 Reguliere prijs €5.39
    Eenheid prijs€5.10 /100g
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Handmade Rose Soap - 80 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Handgemaakte Rozenzeep - 80 g

    4 reviews
    Reguliere prijs €2.29
    Eenheid prijs€2.86 /100g
    Details weergeven
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml
    Uitverkocht

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo - 500 ml

    1 review
    Reguliere prijs €10.89
    Eenheid prijs€21.78 /l
    Details weergeven
  • BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml BioFresh Organic Lavender Liquid Soap - 300 ml

    BioFresh

    BioFresh Organic Lavendel Vloeibare Zeep - 300 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €3.29
    Eenheid prijs€10.97 /l
    Details weergeven
  • Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g
    Uitverkocht

    Invex Remedies

    Invex Remedies Monojonic Silver Ag Soap - 100 g

    1 review
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€4.49 /100g
    Details weergeven
  • Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g
    Uitverkocht

    Tropical Naturals

    Dudu-Osun Natural African Black Soap Fresh - 150 g

    3 reviews
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs€13.27 /kg
    Details weergeven
  • Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 1 kg Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 1 kg

    M12 Partners

    Mg12 Vernieuwende Magnesium Badvlokken - 1 kg

    1 review
    Reguliere prijs €5.89
    Eenheid prijs€5.89 /kg
    Details weergeven
  • Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 4 kg Mg12 Epsom Salt (100% Kieserite) Renewal - 4 kg
    Uitverkocht

    M12 Partners

    Mg12 Epsom Zout (100% Kieserite) Vernieuwing - 4 kg

    4 reviews
    Reguliere prijs €22.69
    Eenheid prijs€5.67 /kg
    Details weergeven
  • BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g BioFresh Organic Lavender Bar Soap - 100 g

    BioFresh

    BioFresh Organic Lavendelzeep - 100 g

    1 review
    Reguliere prijs €2.19
    Eenheid prijs€2.19 /100g
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Rose Soap Set - 3x30 g Rose of Bulgaria Rose Soap Set - 3x30 g

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Rozenzeep Set - 3x30 g

    4 reviews
    Reguliere prijs €5.29
    Eenheid prijs€5.88 /100g
    Details weergeven
  • Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml
    Uitverkocht

    Esthetic House

    Esthetic House CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Conditioner - 500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €12.49
    Eenheid prijs€24.98 /l
    Details weergeven
  • Mg12 Iodine-Bromine Renewal Salt from Zablocie - 4 kg Mg12 Iodine-Bromine Renewal Salt from Zablocie - 4 kg

    M12 Partners

    Mg12 Jodium-Broom Vernieuwingszout van Zablocie - 4 kg

    No reviews
    Reguliere prijs €24.69
    Eenheid prijs€6.17 /kg
    Details weergeven
  • Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 4 kg Mg12 Regenerating Magnesium Bath Flakes Renewal - 4 kg
    Uitverkocht

    M12 Partners

    Mg12 Vernieuwende Magnesium Badvlokken - 4 kg

    3 reviews
    Reguliere prijs €22.69
    Eenheid prijs€5.67 /kg
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 8
  • Volgende

Verhoog uw bad & douche ervaring met hoogwaardige producten

Bij Medpak, begrijpen we dat uw bad en douche routine meer is dan een dagelijkse noodzaak - het is een kans voor zelfzorg en verjonging. Onze zorgvuldig samengestelde selectie bad- & doucheproducten is ontworpen om je dagelijkse rituelen om te toveren in luxueuze, spa-achtige ervaringen die zowel je huid als je zintuigen voeden.

Het belang van bad- & doucheproducten van hoge kwaliteit

Je huid absorbeert de ingrediënten in reinigingsmiddelen en badproducten, waardoor het cruciaal is om producten te kiezen met de best mogelijke samenstelling. Ons assortiment bad- & doucheproducten is samengesteld met, huidvriendelijke ingrediënten van hoge kwaliteit om ervoor te zorgen dat je dagelijkse reinigingsroutine je huid niet alleen reinigt, maar ook voedt en beschermt.

Hoogwaardige zepen voor een uitgebreide huidverzorging

De basis van elke effectieve bad- & doucheroutine is een zeep van hoge kwaliteit. Onze collectie bevat:

  • Natuurlijke zepen met eenvoudige, effectieve samenstellingen
  • Opties voor specifieke huidproblemen, waaronder gevoelige en allergiegevoelige huid
  • Zachte vloeibare zepen die grondig reinigen en tegelijkertijd hydrateren

Kies uit ons gevarieerde assortiment om de perfecte zeep te vinden die voldoet aan jouw unieke huidbehoeften en voorkeuren.

Creëer je persoonlijke aromatherapie oase

Verander je bad & douche in een zintuiglijke retraite met onze aromatische producten. Onze selectie bevat:

  • Geurige badbommen voor een luxueus bad
  • Geurende douchegels voor een verkwikkend begin van de dag
  • Aromatherapie-oliën om je badervaring te verbeteren

Deze prachtig geurende producten reinigen niet alleen, maar bieden ook een therapeutische ervaring, waardoor ze perfect zijn voor persoonlijk gebruik of als attent cadeau.

Hand Care Essentials

Omdat het regelmatig wassen van de handen een cruciaal onderdeel is van onze dagelijkse, routines, is het essentieel om producten te gebruiken die effectief reinigen zonder irritatie te veroorzaken. Ons assortiment handverzorgingsproducten bestaat uit:

  • Zachte vloeibare zepen die bacteriën en ziektekiemen verwijderen
  • Hydraterende handwasmiddelen om uitdroging te voorkomen
  • Verzorgende handcrèmes voor gebruik na het wassen

Bescherm en verzorg je handen met onze speciaal samengestelde producten.

Verbeter uw routine met bad & douche accessoires

Maak uw bad & douche ervaring compleet met ons assortiment accessoires:

  • Zachte badhandschoenen voor een zachte reiniging
  • Exfoliërende borstels om de bloedsomloop te verbeteren en dode huidcellen te verwijderen
  • Luxe sponzen voor een verwenervaring

Deze accessoires stroomlijnen niet alleen je huidverzorgingsroutine, maar bieden ook de mogelijkheid voor een verjongende zelfmassage, die een gezonde, stralende huid bevordert.

Waarom Medpak kiezen voor uw bad & douche behoeften?

Bij Medpak, zetten we ons in om u te voorzien van de hoogste kwaliteit bad & douche producten. Onze selectie is:

  • Zorgvuldig samengesteld uit vertrouwde merken
  • Samengesteld met natuurlijke en huidvriendelijke ingrediënten
  • Geschikt voor verschillende huidtypes en huidproblemen
  • Ontworpen om je dagelijkse routine te veranderen in een luxueuze ervaring

Ontdek onze uitgebreide Bath & Shower collection en ontdek de perfecte producten om je zelfverzorgingsroutine te verbeteren. Van voedende zepen tot aromatische badbommen en essentiële accessoires., Medpak heeft alles wat je nodig hebt om je persoonlijke oase van ontspanning en verjonging te creëren.

Verander je dagelijkse bad & douche routine in een luxueus ritueel met Medpak's eersteklas selectie. Je reis naar een gezondere, meer stralende huid en een meer ontspannende zelfzorgervaring begint hier!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven