
iAI
De afbeeldingen in deze sectie zijn gegenereerd met AI
Over Bilovit
Wij zijn ervan overtuigd dat de beste producten voor ons dagelijks welzijn rechtstreeks uit de natuur komen. Daarom is Bilovit in het leven geroepen — een merk opgericht door enthousiastelingen die beproefde, natuurlijke producten willen delen, gebaseerd op de kracht van planten uit de hele wereld.
Elk product dat in ons assortiment wordt opgenomen, moet aan verschillende basisprincipes voldoen:
-
· 100% natuurlijk ·
___________________geen compromissen en geen kunstmatige toevoegingen.
-
· Zuivere ingrediënten ·
___________________je weet precies wat je kiest.
-
· Topkwaliteit ·
___________________bevestigd door GC/MS-tests voor elke batch.
-
· Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding ·
___________________want kwaliteit mag geen voorrecht zijn.
iAI
De afbeeldingen in deze sectie zijn gegenereerd met AI
-
Bilovit
Bilovit Tea Tree etherische olie - 10 ml
4 reviewsReguliere prijs €1.99Eenheid prijs€1.99 /10ml -
Bilovit
Bilovit Essentiële lavendelolie - 10 ml
4 reviewsReguliere prijs €2.29Eenheid prijs€2.29 /10ml -
Bilovit
Bilovit Etherische Geraniumolie - 10 ml
4 reviewsReguliere prijs €4.49Eenheid prijs€4.49 /10ml -
Bilovit
Bilovit Bergamot etherische olie - 10 ml
6 reviewsReguliere prijs €2.19Eenheid prijs€2.19 /10ml -
Bilovit
Bilovit Sinaasappel etherische olie - 10 ml
2 reviewsReguliere prijs €1.89Eenheid prijs€1.89 /10ml -
Bilovit
Bilovit Essentiële Kardemom Olie - 10 ml
No reviewsReguliere prijs €11.89Eenheid prijs€11.89 /10ml -
Bilovit
Bilovit Citroengras etherische olie - 10 ml
2 reviewsReguliere prijs €1.79Eenheid prijs€1.79 /10ml -
Bilovit
Bilovit Citroen etherische olie - 10 ml
No reviewsReguliere prijs €1.79Eenheid prijs€1.79 /10ml -
Bilovit
Bilovit Kamfer etherische olie - 10 ml
No reviewsReguliere prijs €2.29Eenheid prijs€2.29 /10ml -
Bilovit
Bilovit Essentiële Dennenolie - 10 ml
No reviewsReguliere prijs €2.19Eenheid prijs€21.90 /100ml
-
Bilovit
Bilovit Natuurlijke Wierook - Salie Wit
2 reviewsReguliere prijs €2.59Eenheid prijs€7.40 /100g -
Bilovit
Bilovit Wierook Set: Witte Salie + Ceder + Drakenbloed
2 reviewsReguliere prijs €11.39Eenheid prijs -
Bilovit
Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Lotos - 40 g
1 reviewVerkoopprijs €2.76 Reguliere prijs €3.69Eenheid prijs€0.69 /10g -
Bilovit
Bilovit Natuurlijke Palo Santo Wierook - 1000 g
2 reviewsReguliere prijs €39.39Eenheid prijs€39.39 /kg -
Bilovit
Bilovit Natuurlijke Wierook - Drakenbloed
No reviewsReguliere prijs €2.99Eenheid prijs€99.67 /kg -
Bilovit
Bilovit Set van 8 Natuurlijke Wierookstokjes
No reviewsVerkoopprijs €19.93 Reguliere prijs €22.19Eenheid prijs -
Bilovit
Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Jasmijn - 40 g
No reviewsVerkoopprijs €2.76 Reguliere prijs €3.69Eenheid prijs€0.69 /10g -
-
Bilovit
Bilovit Sage White, Bladeren - 100 g
No reviewsReguliere prijs €7.09Eenheid prijs€70.90 /kg -
Bilovit
Bilovit Natuurlijke Aromatische Wierookstokjes Kruiden - 40 g
No reviewsVerkoopprijs €2.76 Reguliere prijs €3.69Eenheid prijs€0.69 /10g
Naast etherische oliën bieden we ook:
iAI
De afbeeldingen in deze sectie zijn gegenereerd met AI
-
Bilovit
Bilovit Vernevelaarset + Essentiële Olieset Begin van het Avontuur".
1 reviewReguliere prijs €53.39Eenheid prijs -
Bilovit
Bilovit etherische olie set - Begin van een avontuur
No reviewsReguliere prijs €12.59Eenheid prijs€20.98 /100ml -
Bilovit
Bilovit Set Essentiële Oliën om Te Kalmeren - 3 Stuks
7 reviewsReguliere prijs €10.49Eenheid prijs€34.97 /100ml -
Bilovit
Bilovit etherische olievernevelaarset + 5 etherische oliën
18 reviewsReguliere prijs €55.59Eenheid prijs -
Bilovit
Bilovit etherische olie set - Kracht van Citrusvruchten
1 reviewReguliere prijs €12.29Eenheid prijs€20.48 /100ml -
Bilovit
Bilovit etherische olie set - Aromas of Passion
No reviewsVerkoopprijs €15.37 Reguliere prijs €20.49Eenheid prijs€25.62 /100ml



iAI
De afbeeldingen in deze sectie zijn gegenereerd met AI