Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Medi-Peel

Medi-Peel

(49 producten)
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Medipeel Premium Naite Thread Neck Cream - 100 ml
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medipeel Premium Naïdraad Halscrème - 100 ml

    1 review
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€17.79 /100ml
    Details weergeven
  • Medipeel Peptide 9 Volume Tox Cream Ampoule Pro - 100 ml Medipeel Peptide 9 Volume Tox Cream Ampoule Pro - 100 ml Medipeel Peptide 9 Volume Tox Cream Ampoule Pro - 100 ml
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medipeel Peptide 9 Volume Tox Cream Ampoule Pro - 100 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €21.19
    Eenheid prijs€211.90 /l
    Details weergeven
  • Medipeel Peptide 9 Volume and Tension Tox Cream Pro - 50 g Medipeel Peptide 9 Volume and Tension Tox Cream Pro - 50 g
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medipeel Peptide 9 Volume en Spanning Tox Crème Pro - 50 g

    1 review
    Reguliere prijs €21.69
    Eenheid prijs€433.80 /kg
    Details weergeven
  • Medipeel Bor-Tox Peptide Ampoule - 30 ml Medipeel Bor-Tox Peptide Ampoule - 30 ml
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medipeel Bor-Tox Peptide Ampul - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€593.00 /l
    Details weergeven
  • Medipeel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream - 40 ml Medipeel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Eye Cream - 40 ml
    10% korting

    Medi-Peel

    Medipeel Peptide 9 Hyaluronic Volumy Oogcrème - 40 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €16.82 Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€420.50 /l
    Details weergeven
  • Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide-Tox Bor-Cream - 50 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€37.38 /100ml
    Details weergeven
  • Medipeel Peptide 9 Volume All In One Essence Pro  - 100 ml Medipeel Peptide 9 Volume All In One Essence Pro  - 100 ml

    Medi-Peel

    Medipeel Peptide 9 Volume All In One Essence Pro - 100 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €29.49
    Eenheid prijs€294.90 /l
    Details weergeven
  • Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner - 150 ml

    1 review
    Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€111.93 /l
    Details weergeven
  • Medipeel Mezzo Filla Eye Serum - 30 ml

    Medi-Peel

    Medipeel Mezzo Filla Oogserum - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €20.19
    Eenheid prijs€67.30 /100ml
    Details weergeven
  • Medipeel Hyaluron Dark Benone Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Dark Benone Peptide Eye Patch - 60 Pieces Medipeel Hyaluron Dark Benone Peptide Eye Patch - 60 Pieces

    Medi-Peel

    Medipeel Hyaluron Donker Benone Peptide Ooglapjes - 60 Stuks

    2 reviews
    Reguliere prijs €19.09
    Eenheid prijs€0.32 per stuk
    Details weergeven
  • Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Gold Age Tox H8 Cream - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €18.59
    Eenheid prijs€37.18 /100g
    Details weergeven
  • Medi-Peel Peptide Tox Bor Lifting Eye Cream - 40 ml Medi-Peel Peptide Tox Bor Lifting Eye Cream - 40 ml Medi-Peel Peptide Tox Bor Lifting Eye Cream - 40 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide Tox Bor Lifting Eye Cream - 40 ml

    1 review
    Reguliere prijs €19.09
    Eenheid prijs€47.73 /100ml
    Details weergeven
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Toner Pro - 250 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Toner Pro - 250 ml
    Uitverkocht
    5% korting

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Toner Pro - 250 ml

    2 reviews
    Verkoopprijs €18.22 Reguliere prijs €19.19
    Eenheid prijs€72.88 /l
    Details weergeven
  • Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Soothing Mask/Peel - 120 g Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Soothing Mask/Peel - 120 g Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Soothing Mask/Peel - 120 g

    Medi-Peel

    Medi-Peel Herbal Peel Tox Pro Kalmerend masker/peeling - 120 g

    1 review
    Reguliere prijs €16.79
    Eenheid prijs€139.92 /kg
    Details weergeven
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream with Peptides - 20 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream with Peptides - 20 ml Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream with Peptides - 20 ml

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Lifting Eye Cream met peptiden - 20 ml

    1 review
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€88.95 /100ml
    Details weergeven
  • Medi-Peel Collagen Super10 Sleeping Cream - 70 ml Medi-Peel Collagen Super10 Sleeping Cream - 70 ml
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medi-Peel Collagen Super10 Slaapcrème - 70 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€25.41 /100ml
    Details weergeven
  • Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g Medi-Peel Peptide 9 Bio Sunstick SPF50+ - 20 g
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Bio S UNS teek SPF50+ - 20 g

    No reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€103.83 /100g
    Details weergeven
  • Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide Naite 1000 Shot Neck Stick - 20 g

    No reviews
    Reguliere prijs €20.49
    Eenheid prijs€102.45 /100ml
    Details weergeven
  • Medi-Peel Peptide 9 Volume Tox Cream Pro - 50 g Medi-Peel Peptide 9 Volume Tox Cream Pro - 50 g Medi-Peel Peptide 9 Volume Tox Cream Pro - 50 g
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Volume Tox Cream Pro - 50 g

    1 review
    Reguliere prijs €21.69
    Eenheid prijs€43.38 /100g
    Details weergeven
  • Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro Cream - 50 g Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro Cream - 50 g
    15% korting

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro Cream - 50 g

    No reviews
    Verkoopprijs €18.43 Reguliere prijs €21.69
    Eenheid prijs€36.86 /100g
    Details weergeven
  • Medipeel AlgoTox Deep Clear - 150 ml Medipeel AlgoTox Deep Clear - 150 ml

    Medi-Peel

    Medipeel AlgoTox Diep Helder - 150 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €16.29
    Eenheid prijs€108.60 /l
    Details weergeven
  • Medi-Peel Peptide9 Volume Lifting Eye Patch - 60 Pieces Medi-Peel Peptide9 Volume Lifting Eye Patch - 60 Pieces Medi-Peel Peptide9 Volume Lifting Eye Patch - 60 Pieces Medi-Peel Peptide9 Volume Lifting Eye Patch - 60 Pieces
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medi-Peel Peptide9 Volume Lifting Eye Patch - 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €20.69
    Eenheid prijs€0.34 per stuk
    Details weergeven
  • Medi-Peel Cell Toxing Firming Eye Cream with Stem Cells - 30 ml Medi-Peel Cell Toxing Firming Eye Cream with Stem Cells - 30 ml
    Uitverkocht

    Medi-Peel

    Medi-Peel Cell Toxing Firming Eye Cream met stamcellen - 30 ml

    1 review
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€59.30 /100ml
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Volgende

Medi-Peel is een Koreaans huidverzorgingsmerk dat Derma tologische wetenschap combineert met K-Beauty-innovatie. Met peptide-rijke formules die gericht zijn op anti-aging, versteviging, en huidverjonging, biedt Medi-Peel huidverzorging van klinische kwaliteit die een brug slaat tussen professionele behandelingen en thuisverzorging.

Klinische K-Beauty-innovatie

Medi-Peel haalt inspiratie uit de esthetische geneeskunde en vertaalt professionele behandelingsprincipes naar effectieve dagelijkse huidverzorging. De focus van het merk op peptidecomplexen – vaak met negen of meer peptiden in één formule – pakt zichtbare tekenen van veroudering aan met krachtige formules. Deze medisch-esthetische benadering spreekt mensen aan die op zoek zijn naar resultaatgerichte huidverzorging die verder gaat dan de basisroutines.

Medi-Peel-producten bij Medpak

Bij Medpak, bieden we het geavanceerde huidverzorgingsassortiment van Medi-Peel aan. De vlaggenschiphttps://medpak.shop/collections/facial-cosmetics-lijn omvat Volume Tox-crèmes, Bio Tox-toners, alles-in-één essences, oogcrèmes en zonbescherming. Bor-Tox-producten bieden liftende en verstevigende voordelen met botox-achtige peptiden. De oogverzorging bestaat uit hydrogelpatches met hyaluronzuur, rozenpeptide, en cica-ingrediënten, plus gerichte oogserums en -crèmes. De nekverzorging omvat de Premium Naite Thread Cream en stickformules. De Golden Camellia-lijn voegt luxe botanische actieve ingrediënten toe. Phyto Cica-Nol-serums maken gebruik van micronaaldtechnologie. Aanvullende producten zijn onder andere retinol-collageentoners, kombucha-formules, verhelderende gels, slaapcrèmes, en professionele peelingsmaskers.

Waarom kiezen voor Medi-Peel

Medi-Peel levert Koreaanse klinische huidverzorging met multi-peptidecomplexen en medisch-esthetische formules. Het merk slaat een brug tussen professionele en thuisbehandelingen. Voor wie op zoek is naar serieuze anti-aging K-Beauty met wetenschappelijke onderbouwing, biedt Medi-Peel de klinische keuze.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven