Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Mineralen
  4. IJzer

IJzer

(27 producten)
  • Chroom
  • Calcium
  • Jodium
  • IJzer
  • Magnesium
  • Kalium
  • Selenium
  • Silica
  • Zink
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Aliness Iron MicroFerr 25 mg - 100 Tablets Aliness Iron MicroFerr 25 mg - 100 Tablets Aliness Iron MicroFerr 25 mg - 100 Tablets

    Aliness

    Aliness IJzer MicroFerr 25 mg - 100 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €11.29
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Gentle Iron 20 mg - 90 Vegetable Capsules

    Solgar

    Solgar Gentle Iron 20 mg - 90 plantaardige capsules

    6 reviews
    Reguliere prijs €17.99
    Eenheid prijs€0.20 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Iron 18 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Iron 18 mg - 120 Veg Capsules Now Foods Iron 18 mg - 120 Veg Capsules

    Now Foods

    Now Foods IJzer 18 mg - 120 plantaardige capsules

    3 reviews
    Reguliere prijs €10.09
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Iron Complex - 100 Tablets Now Foods Iron Complex - 100 Tablets Now Foods Iron Complex - 100 Tablets

    Now Foods

    Now Foods IJzercomplex - 100 tabletten

    6 reviews
    Reguliere prijs €10.19
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml Aura Herbals Ferradrop – Liquid Iron + Folic Acid - 500 ml

    Aura Herbals

    Aura Herbals Ferradrop - Vloeibaar ijzer + foliumzuur - 500 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €7.49
    Eenheid prijs€14.98 /l
    Details weergeven
  • Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules Vitaler's Iron (Organic Iron) 30 mg - 60 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Organisch ijzer 30 mg - 60 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €5.89
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Doctor's Best High Absorption Iron with Ferrochel 27 mg - 120 Tablets
    5% korting

    Doctor's Best

    Doctor's Best IJzer met hoge absorptie en Ferrochel 27 mg - 120 tabletten

    2 reviews
    Verkoopprijs €13.48 Reguliere prijs €14.19
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules Skoczylas Iron 3 Forms with Vitamin C - 60 Capsules

    Purelab Marek Skoczylas

    Skoczylas IJzer 3 Vormen met Vitamine C - 60 Capsules

    4 reviews
    Reguliere prijs €7.99
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Iron Citrate 25 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson IJzercitraat 25 mg - 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €4.79
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml ChildLife Liquid Iron, Natural Berry Flavor - 118 ml

    ChildLife

    ChildLife Vloeibaar IJzer, Natuurlijke Bessensmaak - 118 ml

    1 review
    Reguliere prijs €18.19
    Eenheid prijs€154.15 /l
    Details weergeven
  • Swanson Albion Ferrochel Iron 18 mg - 180 Capsules

    Swanson

    Swanson Albion Ferrochel IJzer 18 mg - 180 Capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €8.59
    Eenheid prijs€0.05 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Iron Complex 27 mg - 100 Capsules

    Now Foods

    Now Foods IJzercomplex 27 mg - 100 Capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €13.09
    Eenheid prijs€0.13 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Gentle Iron 25 mg US - 180 Vegetable Capsules
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar Gentle Iron 25 mg VS - 180 plantaardige capsules

    2 reviews
    Reguliere prijs €28.49
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g Dr. Jacob's Liposomal Iron, powder - 64 g
    10% korting

    Dr. Jacob's

    Dr. Jacob's Liposomaal ijzer, poeder - 64 g

    2 reviews
    Verkoopprijs €18.27 Reguliere prijs €20.39
    Eenheid prijs€28.55 /100g
    Details weergeven
  • Protego Feminovit Iron - 30 Tablets Protego Feminovit Iron - 30 Tablets Protego Feminovit Iron - 30 Tablets Protego Feminovit Iron - 30 Tablets

    Salvum

    Protego Feminovit IJzer - 30 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs€0.15 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules
    10% korting

    Formeds

    Formeds Prenacaps Ferr C+ - 60 Capsules

    No reviews
    Verkoopprijs €32.45 Reguliere prijs €36.09
    Eenheid prijs€0.54 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Iron Fumarate 18 mg - 60 Capsules Swanson Iron Fumarate 18 mg - 60 Capsules

    Swanson

    Swanson IJzerfumaraat 18 mg - 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €4.59
    Eenheid prijs€0.08 per stuk
    Details weergeven
  • Solgar Gentle Iron 25 mg US - 90 Vegetable Capsules
    Uitverkocht

    Solgar

    Solgar Gentle Iron 25 mg US - 90 vegetarische capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €12.49
    Eenheid prijs€0.14 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Iron Liquid - 237 ml

    Now Foods

    Now Foods IJzer Vloeibaar - 237 ml

    3 reviews
    Reguliere prijs €16.19
    Eenheid prijs€68.31 /l
    Details weergeven
  • Veganicity Chelated Iron 24 mg - 90 Tablets Veganicity Chelated Iron 24 mg - 90 Tablets Veganicity Chelated Iron 24 mg - 90 Tablets

    Veganicity

    Veganicity Gecheleerd ijzer 24 mg - 90 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs€0.11 per stuk
    Details weergeven
  • Aura Herbals FerraCaps Iron 30 mg - 60 Capsules Aura Herbals FerraCaps Iron 30 mg - 60 Capsules

    Aura Herbals

    Aura Herbals FerraCaps IJzer 30 mg - 60 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €9.59
    Eenheid prijs€0.16 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Powder Ferr C - 43,2 g

    Formeds

    Formeds poeder Ferr C - 43,2 g

    No reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs€1.46 per 10 artikelen
    Details weergeven
  • Vitalized Iron+ 15 mg - 90 Capsules Vitalized Iron+ 15 mg - 90 Capsules Vitalized Iron+ 15 mg - 90 Capsules

    Vitalized

    Vitalized Iron+ 15 mg - 90 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €25.19
    Eenheid prijs€0.28 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 2
  • 1
  • 2
  • Volgende

De vitale rol van ijzer in je lichaam begrijpen

IJzer is een essentieel mineraal dat een cruciale rol speelt in talloze lichaamsfuncties. Ondanks het belang ervan, blijft ijzertekort een van de meest voorkomende tekorten aan voedingsstoffen wereldwijd. Dit artikel onderzoekt het belang van ijzer in het lichaam, de oorzaken en symptomen van ijzertekort, en hoe je kunt zorgen voor een voldoende aanvoer van dit vitale element.

Het fundamentele belang van ijzer

Het menselijk lichaam bevat ongeveer 4 gram ijzer, goed voor 0,005% van het lichaamsgewicht. Hoewel ijzer in elke cel aanwezig is, is het het meest geconcentreerd in hemoglobine en myoglobine, die cruciaal zijn voor de menselijke stofwisseling. Hemoglobine transporteert zuurstof van de longen naar lichaamsweefsels, terwijl myoglobine de spieren van zuurstof voorziet. IJzer ondersteunt ook het immuunsysteem en de algehele efficiëntie van het lichaam, en speelt een vitale rol in zowel fysieke als mentale prestaties.

IJzeropname en beïnvloedende factoren

IJzeropname vindt voornamelijk plaats in de twaalfvingerige darm, vanwaar het via het bloed naar de lichaamscellen wordt getransporteerd. Echter, ijzer heeft een relatief lage biologische beschikbaarheid, die verder beïnvloed kan worden door verschillende factoren:

  • IJzerbron: Heemijzer uit dierlijke producten wordt gemakkelijker opgenomen dan non-heemijzer uit plantaardige voedingsmiddelen.
  • Dieetcomponenten: Bepaalde stoffen zoals fytaten en calcium kunnen de opname van ijzer remmen.
  • Spijsverteringsgezondheid: Aandoeningen zoals inflammatoire darmziekten kunnen de ijzeropname verminderen.
  • Medicijnen en supplementen: Sommige kunnen de ijzeropname verstoren.
  • Absorptieverhogers: Vitamine C en andere stoffen kunnen de ijzeropname verbeteren.

IJzertekort herkennen: Stadia en symptomen

IJzertekort ontwikkelt zich meestal geleidelijk, en doorloopt drie stadia:

  1. Uitputting van de ijzerreserves
  2. Verminderde ijzervoorraad voor erytrocyten terwijl de hemoglobine in het bloed normaal blijft
  3. Begin van bloedarmoede als het ijzertekort aanzienlijk wordt

Veel voorkomende symptomen van ijzertekort zijn onder andere:

  • Aanhoudende vermoeidheid
  • Kortademigheid (dyspneu)
  • Duizeligheid en hoofdpijn
  • Bleke huid
  • Verminderde cognitieve functie

IJzersupplementen: Effectief aanpakken van tekorten

IJzersupplementen zijn een uitstekende manier om tekorten aan te pakken. Voldoende ijzer is cruciaal voor tal van lichaamsfuncties, waaronder zuurstoftransport, opslag, en gebruik, evenals elektronenoverdracht. IJzersupplementen kunnen de immuunfunctie ondersteunen, de efficiëntie van het lichaam verbeteren, en zowel de fysieke als mentale prestaties verbeteren.

De invloed van ijzer op energie en de gezondheid van het hart

Een ijzertekort kan de energie-efficiëntie van het lichaam aanzienlijk beïnvloeden. Het kan leiden tot hartritmestoornissen, verminderde hartfunctie, en zelfs hartvergroting. Sommige onderzoekers hebben ook een mogelijk verband gesuggereerd tussen ijzertekort en fibromyalgie, een aandoening die wordt gekenmerkt door chronische spier- en gewrichtspijn.

IJzer tijdens de zwangerschap: Cruciaal voor de gezondheid van moeder en kind

Tijdens de zwangerschap, verdubbelt de behoefte aan ijzer door het toegenomen bloedvolume en de behoeften van de zich ontwikkelende foetus. IJzer is essentieel voor de productie van hemoglobine, dat zuurstof vervoert naar de organen en weefsels van de baby. IJzertekort tijdens de zwangerschap kan leiden tot ernstige complicaties, waaronder vroeggeboorte, laag geboortegewicht, en postnatale depressie.

IJzer voor kinderen: Ondersteuning van groei en ontwikkeling

Hoewel baby's geboren worden met ijzerreserves, is voortdurende inname cruciaal om de juiste niveaus voor groei en ontwikkeling te behouden. IJzertekort in de kindertijd kan leiden tot verminderde cognitieve prestaties, ADHD, en andere ontwikkelingsstoornissen, wat het belang onderstreept van een adequate ijzerinname tijdens deze vormende jaren.

Voedingsbronnen van ijzer

IJzer komt in twee vormen voor in voedingsmiddelen:

  • Heme-ijzer: Komt voor in dierlijke producten zoals rood vlees, oesters, en vis, en wordt gemakkelijk door het lichaam opgenomen.
  • Niet-heemijzer: Aanwezig in verrijkte voeding en plantaardige bronnen zoals bonen, spinazie, linzen, noten, en gedroogd fruit. Deze vorm heeft een lagere biologische beschikbaarheid en vereist meer inspanning voor absorptie.

Om te zorgen voor voldoende ijzerinname, is het aanbevolen om beide soorten in je dieet op te nemen.

Het ijzergehalte controleren

Regelmatig bloedonderzoek is de meest effectieve manier om ijzertekort op te sporen voordat bloedarmoede ontstaat. Referentiewaarden voor de serum ijzerconcentratie variëren per leeftijd en geslacht. Gezondheidsspecialisten adviseren om jaarlijks te, testen, bij voorkeur als onderdeel van een uitgebreide gezondheidscontrole, om tekorten vroegtijdig op te sporen en aan te pakken.

Conclusie: IJzer omarmen voor een optimale gezondheid

IJzer is een essentiële voedingsstof die een cruciale rol speelt in tal van lichaamsfuncties, van zuurstoftransport tot energieproductie. Het behouden van voldoende ijzer is essentieel voor de algehele gezondheid, vooral tijdens de zwangerschap en kindertijd. Door het belang van ijzer te begrijpen, gebrekssymptomen te herkennen, en ijzerrijk voedsel of supplementen in je dieet op te nemen, kun je het optimaal functioneren van je lichaam ondersteunen en ijzer-gerelateerde gezondheidsproblemen voorkomen.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven