Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Vitamines en supplementen
  3. Visolie en omega-vettzuren (EPA DHA)

Visolie en omega-vettzuren (EPA DHA)

(260 producten)
  • Aminozuren
  • Antioxidanten
  • Kruiden
  • Mineralen
  • Vitamines
  • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
  • Collageen
  • Probiotica
  • Melatonine
  • Groene voeding en superfoods
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 1000 mg - 90 Capsules

    28 reviews
    Verkoopprijs €5.66 Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs€0.06 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules

    Vitaler's

    Vitaler's Omega-3 FORTE 1000 mg - 120 Capsules

    18 reviews
    Reguliere prijs €14.49
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml Zinzino BalanceOil, Orange Lemon Mint - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Sinaasappel/citroen munt - 300 ml

    43 reviews
    Reguliere prijs €54.69
    Eenheid prijs€182.30 /l
    Details weergeven
  • Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml Zinzino BalanceOil, Lemon - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Citroen - 300 ml

    32 reviews
    Reguliere prijs €54.49
    Eenheid prijs€181.63 /l
    Details weergeven
  • Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules Biowen Omega 3 Forte - 90 Capsules

    Biowen

    Biowen Omega 3 Forte - 90 capsules

    17 reviews
    Reguliere prijs €19.99
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 180 softgels

    16 reviews
    Reguliere prijs €40.39
    Eenheid prijs€0.22 per stuk
    Details weergeven
  • Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 Capsules
    10% korting

    Ostrovit

    Ostrovit Omega 3 Ultra - 90 Capsules

    10 reviews
    Verkoopprijs €8.63 Reguliere prijs €9.59
    Eenheid prijs€0.10 per stuk
    Details weergeven
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, Lemon 1280 mg - 180 Softgels
    Uitverkocht

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, Citroen 1280 mg - 180 Zachte gels

    13 reviews
    Reguliere prijs €72.89
    Eenheid prijs€0.40 per stuk
    Details weergeven
  • Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil (EVCLO) - 150 ml Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil (EVCLO) - 150 ml Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil (EVCLO) - 150 ml

    Rosita

    Rosita Extra Virgin Cod Liver Oil (EVCLO) - 150 ml

    15 reviews
    Reguliere prijs €44.39
    Eenheid prijs€295.93 /l
    Details weergeven
  • Aliness Black Cumin Seed Oil 2% 1000 mg - 60 Capsules Aliness Black Cumin Seed Oil 2% 1000 mg - 60 Capsules Aliness Black Cumin Seed Oil 2% 1000 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Zwarte komijnzaadolie 2% 1000 mg - 60 capsules

    10 reviews
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 200 softgels

    12 reviews
    Reguliere prijs €18.09
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels Nordic Naturals Ultimate Omega, lemon flavour - 60 Softgels

    Nordic Naturals

    Nordic Naturals Ultimate Omega, citroensmaak - 60 softgels

    17 reviews
    Reguliere prijs €29.29
    Eenheid prijs€0.49 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 90 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Ultra Omega-3, 500 EPA / 250 DHA - 90 softgels

    6 reviews
    Reguliere prijs €19.19
    Eenheid prijs€0.21 per stuk
    Details weergeven
  • Zinzino BalanceOil, Grapefruit Lemon Lime - 300 ml

    Zinzino

    Zinzino BalanceOil, Grapefruit Citroen Limoen - 300 ml

    4 reviews
    Reguliere prijs €54.69
    Eenheid prijs€182.30 /l
    Details weergeven
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil - 180 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Gefermenteerde levertraan - 180 ml

    16 reviews
    Reguliere prijs €53.59
    Eenheid prijs€29.77 /100ml
    Details weergeven
  • Now Foods DHA-500 Double Strength - 180 Softgels Now Foods DHA-500 Double Strength - 180 Softgels Now Foods DHA-500 Double Strength - 180 Softgels

    Now Foods

    Now Foods DHA-500 Dubbele Sterkte - 180 softgels

    7 reviews
    Reguliere prijs €40.69
    Eenheid prijs€0.23 per stuk
    Details weergeven
  • Aliness Krill Oil NKO Omega 3 with Astaxanthin 500 mg - 60 Capsules Aliness Krill Oil NKO Omega 3 with Astaxanthin 500 mg - 60 Capsules Aliness Krill Oil NKO Omega 3 with Astaxanthin 500 mg - 60 Capsules

    Aliness

    Aliness Krill Oil NKO Omega 3 met Astaxanthine 500 mg - 60 Capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €16.39
    Eenheid prijs€0.27 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml Vitaler's Omega-3 Norwegian Cod Liver Oil 1250 mg, Lemon - 250 ml

    Vitaler's

    Vitaler's Omega-3 Noorse levertraan 1250 mg, citroen - 250 ml

    9 reviews
    Reguliere prijs €10.39
    Eenheid prijs€41.56 /l
    Details weergeven
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil, Unflavored - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Gefermenteerde Levertraan , Niet-gearomatiseerd - 120 Capsules

    12 reviews
    Reguliere prijs €51.99
    Eenheid prijs€0.43 per stuk
    Details weergeven
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend - 120 Capsules

    Green Pasture

    Green Pasture Gefermenteerde Levertraan en Geconcentreerde Boterolie Mengsel - 120 Capsules

    7 reviews
    Reguliere prijs €56.09
    Eenheid prijs€0.47 per stuk
    Details weergeven
  • Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml Green Pasture Fermented Cod Liver Oil And Concentrated Butter Oil Blend, Chocolate, Gel - 188 ml

    Green Pasture

    Green Pasture Gefermenteerde Levertraan en Geconcentreerde Boterolie Mengsel, Chocolade, Gel - 188 ml

    5 reviews
    Reguliere prijs €59.39
    Eenheid prijs€31.59 /100ml
    Details weergeven
  • Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 Softgels Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 Softgels

    Now Foods

    Now Foods Omega-3, 180 EPA / 120 DHA - 100 softgels

    4 reviews
    Reguliere prijs €11.59
    Eenheid prijs€0.12 per stuk
    Details weergeven
  • Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules

    Formeds

    Formeds Prenacaps Multi 2 + DHA - 60 + 60 Capsules

    1 review
    Reguliere prijs €27.39
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 11
  • Volgende

Visolie & Omega's (EPA DHA) : Essentiële voedingsstoffen voor een optimale gezondheid

Omega-3 vetzuren, met name EPA (eicosapentaeenzuur) en DHA (docosahexaeenzuur) die voorkomen in visolie, zijn essentieel voor het goed functioneren van ons lichaam. Om ervoor te zorgen dat ze effectief, zijn, moeten ze dagelijks in de juiste hoeveelheden worden geconsumeerd. Hoewel een zorgvuldig gekozen dieet de juiste hoeveelheden, kan handhaven, vinden veel mensen het een uitdaging om consequent maaltijden met de vereiste hoeveelheden van deze essentiële vetzuren af te meten en te bereiden. Bovendien zijn, deze zuren gevoelig voor hitte, ze verliezen hun heilzame werking wanneer ze in warme gerechten worden verwerkt. Daarom kunnen, goed gekozen visolie- of omega-3-supplementen een ideale oplossing zijn, door zorgvuldig geselecteerde hoeveelheden EPA en DHA van hoge kwaliteit te leveren.

De invloed van omega-3 vetzuren op de menselijke gezondheid

Omega-3 vetzuren, behoren samen met omega-6 en omega-9, tot de groep van UNS geaturiseerde vetzuren die essentieel zijn voor het goed functioneren van ons lichaam. Elk type heeft zijn eigen functie:

  • Omega-3 (inclusief EPA en DHA) : Poly UNS geaturateerde vetzuren die niet door ons lichaam kunnen worden aangemaakt, maar die cruciaal zijn voor de goede werking ervan.
  • Omega-6: Ook poly UNS geaturiseerde vetzuren die via de voeding moeten worden verkregen.
  • Omega-9: Mono UNS geaturiseerde zuren die ons lichaam kan produceren, op voorwaarde dat we een geschikt dieet consumeren.

Deze zuren spelen een belangrijke rol in ons lichaam, waaronder:

  • Bevorderen van de immuniteit
  • Helpen bij het voorkomen en behandelen van hart- en vaatziekten
  • Ondersteunen van de hersenfunctie en -ontwikkeling
  • Bevorderen van de gezondheid van de ogen
  • Het verminderen van ontstekingen in het hele lichaam

Om hun effectiviteit te optimaliseren, is het essentieel om de juiste verhoudingen van deze vetzuren te handhaven, met name de balans tussen omega-3 en omega-6.

Visolie: Een superieure bron van EPA en DHA

Visolie, vooral die uit de lever van kabeljauw en verwante soorten, bevat een exclusieve mix van omega-3 vetzuren (EPA en DHA) samen met vitamine A en D3. Regelmatige consumptie van visolie kan diepgaande effecten hebben op de algehele immuniteit en het welzijn. De voordelen van visolie zijn onder andere:

  • Verminderen bloeddruk verlagen en de cardiovasculaire gezondheid verbeteren
  • De werking van het immuunsysteem verbeteren
  • Helpen bij de calciumopname en de gezondheid van de botten
  • De werking van de bloedsomloop verbeteren
  • Het slechte cholesterolgehalte verlagen
  • Ondersteuning van de gezondheid van de hersenen, geheugen, en concentratie
  • Revitalisering van de gezondheid van de huid

Visoliesupplementen zijn meestal verkrijgbaar in vloeibare of capsulevorm, vaak met toegevoegde smaakstoffen om eventuele onaangename nasmaak of aroma te elimineren, waardoor ze gemakkelijker in te nemen zijn.

Andere bronnen van omega-3 vetzuren

Terwijl visolie een uitstekende bron van EPA en DHA is, kunnen omega-3 vetzuren ook gevonden worden in verschillende plantaardige oliën. Enkele goede opties zijn:

  • Koolzaad (Canola) olie: Biedt een ideale verhouding tussen omega-3 en omega-6
  • Lijnzaadolie: Rijk aan alfa-linoleenzuur (ALA), een plantaardige omega-3
  • Chiazaadolie: Nog een uitstekende bron van ALA
  • Algenolie: Een veganistische bron van EPA en DHA

Het is belangrijk op te merken dat plantaardige bronnen voornamelijk ALA, leveren die het lichaam moet omzetten in EPA en DHA. Dit omzettingsproces is niet erg efficiënt, waardoor supplementen op basis van visolie of algen een meer directe bron zijn van deze cruciale omega-3 vetzuren.

Het juiste visoliesupplement kiezen

Bij het kiezen van een visolie of omega-3 supplement, rekening houden met de volgende factoren:

  • EPA- en DHA-gehalte: Zoek naar producten met hoge concentraties van deze omega-3 vetzuren
  • Zuiverheid: Kies supplementen die gezuiverd zijn om verontreinigingen zoals kwik te verwijderen
  • Versheid: Kies voor producten met toegevoegde antioxidanten om ranzigheid te voorkomen
  • Vorm: Kies tussen vloeibare, softgels, of capsules op basis van je voorkeur
  • Duurzaamheid: Overweeg supplementen die gemaakt zijn van duurzaam gewonnen vis

Raadpleeg altijd een arts of apotheker voordat je met een nieuw supplement begint, vooral als je een bestaande gezondheidstoestand hebt of medicijnen gebruikt.

Conclusie

Visolie en omega-3 vetzuren, met name EPA en DHA, zijn essentiële voedingsstoffen die tal van voordelen voor de gezondheid bieden. Hoewel het mogelijk is om deze voedingsstoffen binnen te krijgen via een zorgvuldig gepland dieet, vinden veel mensen supplementen een handige en betrouwbare manier om te zorgen voor voldoende inname. Door visolie of omega-3 supplementen van hoge kwaliteit op te nemen in je dagelijkse routine, kun je je cardiovasculaire gezondheid, hersenfunctie, en algeheel welzijn ondersteunen.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven