Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Sport
  3. Creatine

Creatine

(89 producten)
  • Creatine malaat
  • Creatine monohydraat
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • Skill Creatine Monohydrate Powder - 300 g

    Skill Nutrition

    Skill Creatine Monohydraat poeder - 300 g

    No reviews
    Reguliere prijs €12.39
    Eenheid prijs€41.30 /kg
    Details weergeven
  • Laborell Creatine Monohydrate Powder, Apple - 500 g

    Laborell

    Laborell Creatine Monohydraat poeder , Appel - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €19.89
    Eenheid prijs€39.78 /kg
    Details weergeven
  • WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate Cola-Lemon - 369 g
    Uitverkocht

    WK DZIK

    WK DZIK Creatine Monohydraat Cola-Citroen - 369 g

    No reviews
    Reguliere prijs €13.49
    Eenheid prijs€36.56 /kg
    Details weergeven
  • Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces Nutrend Creatine Gummies, Forest Fruits – 60 Pieces
    Uitverkocht

    Nutrend

    Nutrend Creatine Gummies, Bosvruchten – 60 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €10.59
    Eenheid prijs€0.18 per stuk
    Details weergeven
  • Nutrend Carbonex - 12 Tablets Nutrend Carbonex - 12 Tablets

    Nutrend

    Nutrend Carbonex - 12 tabletten

    No reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs€0.48 per stuk
    Details weergeven
  • WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g WK DZIK Creatine Monohydrate, Cola - 369 g
    Nieuw binnen

    WK DZIK

    WK DZIK Creatine Monohydraat, Cola - 369 g

    No reviews
    Reguliere prijs €13.89
    Eenheid prijs€37.64 /kg
    Details weergeven
  • Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules Yango Creatine Monohydrate - 100 Capsules

    Yango

    Yango Creatine Monohydraat - 100 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €9.09
    Eenheid prijs€0.09 per stuk
    Details weergeven
  • Now Foods Creatine Monohydrate Powder - 500 g

    Now Foods

    Now Foods Creatine Monohydraat Poeder - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €26.79
    Eenheid prijs€53.58 /kg
    Details weergeven
  • Optimum Nutrition Micronized Creatine, Powder - 634 g
    Uitverkocht

    Optimum Nutrition

    Optimum Nutrition Gemicroniseerde creatine, Poeder - 634 g

    1 review
    Reguliere prijs €32.99
    Eenheid prijs€52.03 /kg
    Details weergeven
  • Olimp Labs Creatine Xplode Powder, Pineapple - 260 g
    Uitverkocht
    Nieuw binnen

    Olimp Labs

    Olimp Labs Creatine Xplode-poeder, ananas - 260 g

    No reviews
    Reguliere prijs €14.29
    Eenheid prijs€54.96 /kg
    Details weergeven
  • BestLab BestCreatine Powder, Lemon - 500 g
    Uitverkocht
    Nieuw binnen

    BestLab

    BestLab BestCreatine-poeder, citroen - 500 g

    No reviews
    Reguliere prijs €22.69
    Eenheid prijs€45.38 /kg
    Details weergeven
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Watermelon - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Creatine Monohydraat Gummies Watermeloen - 120 Gummies

    No reviews
    Reguliere prijs €32.79
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • OstroVit Creatine Monohydrate 3300 mg - 120 Capsules
    Uitverkocht

    OstroVit

    OstroVit Creatine Monohydraat 3300 mg - 120 capsules

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Creatine Monohydrate Gummies Wild Berry Punch - 120 Gummies

    Swanson

    Swanson Creatine Monohydraat Gummies Wild Berry Punch - 120 gummies

    No reviews
    Reguliere prijs €32.79
    Eenheid prijs€0.27 per stuk
    Details weergeven
  • Swanson Creatine Monohydrate, Unflavoured – 30 Sachets

    Swanson

    Swanson Creatine Monohydraat, Zonder smaak – 30 zakjes

    No reviews
    Reguliere prijs €16.99
    Eenheid prijs€0.57 per stuk
    Details weergeven
  • Vitaler's Shaker Starter Kit
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Shaker Starter Kit

    33 reviews
    Reguliere prijs €20.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Vitaler's Intensive Training Kit
    Uitverkocht

    Vitaler's

    Vitaler's Intensieve trainingsset

    33 reviews
    Reguliere prijs €28.49
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 4 / 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Volgende

Creatine: Het ultieme supplement voor spiergroei en R Ecover y

Bij Medpak, bieden we een uitgebreid assortiment creatinesupplementen die ontworpen zijn om de spieren te ondersteunen r Ecover y, prestaties te verbeteren, en spiergroei te bevorderen. Onze hoogwaardige creatineproducten zijn geschikt voor atleten in verschillende krachtdisciplines en bieden de essentiële ondersteuning die nodig is voor optimale resultaten.

Begrijpen van creatine: De krachtpatser van je lichaam

Creatine is een natuurlijk voorkomende stof die cruciaal is voor de productie en opslag van energie in de spieren. Het speelt een vitale rol in:

  • De regeneratie en vorming van spiercellen
  • Het verbeteren van fysieke prestaties en kracht
  • Het ondersteunen van de eiwitsynthese en de opbouw van spiervezels
  • Het leveren van snelle energie voor intensieve oefeningen

Hoewel het lichaam creatine van nature produceert, kan suppletie het niveau ervan aanzienlijk verhogen, wat leidt tot betere atletische prestaties en snellere spiergroei.

Diverse vormen van creatine: Afgestemd op jouw behoeften

Ons productassortiment bevat verschillende vormen van creatine, elk met unieke voordelen:

1. Creatine Monohydraat, Creatine Monohydraat

De meest onderzochte en gebruikte vorm, bekend om zijn effectiviteit in het vergroten van spiermassa en kracht. Onze Creatine Monohydraat producten bieden een zuivere, zeer absorbeerbare formule.

2. Creatine Citraat

Creatine Citraat

Zeer goed oplosbaar en stabiel in zure omgevingen, waardoor het een uitstekende keuze is voor mensen met een gevoelige maag.

3. Creatine Malaat

Ondersteunt de vermindering van vetweefsel met behoud van spiervolume. Ideaal voor sporters die hun vetvrije spiermassa willen behouden.

4. Creatine Pyruvate

Een efficiënte hybride die helpt bij vetvermindering en r Ecover y, perfect is voor sporters die op zoek zijn naar een supplement met tweevoudige werking.

Optimaal gebruik van creatine voor maximale voordelen

Om het meeste uit je creatinesupplementen te halen:

  • Dosering: De gebruikelijke aanbeveling is 5-10g per dag, verdeeld over twee doses.
  • Timing: Consumeer rond je trainingsperiode voor een optimale voorbereiding en r Ecover y van je spieren.
  • Consistentie: Regelmatig gebruik, in combinatie met intensieve krachttraining, leidt tot een aanzienlijke groei van de spiermassa.
  • Hydratatie: Zorg voor voldoende waterinname wanneer je creatine gebruikt.

Kies je ideale creatinesupplement

Wij bieden creatine in verschillende vormen om aan je voorkeuren te voldoen:

Creatine poeder

Onze creatine in poedervorm is verkrijgbaar in verschillende smaken en concentraties. Gemakkelijk te mengen en veelzijdig in gebruik, het is perfect voor diegenen die de voorkeur geven aan aanpasbare porties.

Creatine Capsules

Voor het gemak en een nauwkeurige dosering, bieden onze creatine capsules een snelle en gemakkelijke supplementatie optie.

Verbeter je prestaties met Creatine van Medpak

Of je nu een bodybuilder, krachtsporter, of fitnessenthousiast, bent, ons assortiment creatinesupplementen kan je helpen je doelen op het gebied van prestaties en spieropbouw te bereiken. Voor een allesomvattende benadering van spiergroei en r Ecover y, kun je overwegen om onze creatineproducten te combineren met onze aminozuren supplementen .

Ervaar de kracht van wetenschappelijk onderbouwde creatinesupplementen. Shop Medpak's eersteklas creatine assortiment Toda y en til je atletische prestaties naar een hoger niveau!

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven