Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Baby
  3. Kinderhygiëne

Kinderhygiëne

(51 producten)
  • Zwangerschap en moederschap
  • Kinderen voeden
  • Gezondheid van kinderen
  • Kinderhygiëne
  • Kindervoeding
  • Fopspenen
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • vitamines, mineralen, probiotica en huidverzorging voor de herfst


    Bekijk nu
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Blue
    Uitverkocht

    Simed

    Simed Sonic tandenborstel 360 voor kinderen U-vorm 2 in 1 - Blauw

    2 reviews
    Reguliere prijs €19.39
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Pink

    Simed

    Simed Sonic tandenborstel 360 voor kinderen U-vorm 2 in 1 - Roze

    No reviews
    Reguliere prijs €18.89
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green Simed Sonic Toothbrush 360 for Children U-shape 2 in 1 - Green
    Uitverkocht

    Simed

    Simed Sonic tandenborstel 360 voor kinderen U-vorm 2 in 1 - Groen

    2 reviews
    Reguliere prijs €18.79
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 Gel and Shampoo for Children - 200 ml

    BioFresh

    Rose of Bulgaria Kid's 2-in-1 gel en shampoo voor kinderen - 200 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €3.89
    Eenheid prijs€1.95 /100ml
    Details weergeven
  • Johnson's Baby Powder - 400 g

    Johnson & Johnson

    Johnson's Babypoeder - 400 g

    4 reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€18.48 /kg
    Details weergeven
  • Cantu Kids Gentle Shampoo - 237 ml
    Uitverkocht

    Cantu

    Cantu Kids Milde Shampoo - 237 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €6.29
    Eenheid prijs€26.54 /l
    Details weergeven
  • Simed Cotton Training Panties - Frog

    Simed

    Simed Katoenen trainingsbroek - Kikker

    No reviews
    Reguliere prijs €4.49
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Simed Cotton Training Panties - Doggie
    Uitverkocht

    Simed

    Simed Katoenen trainingsbroek - Hondje

    No reviews
    Reguliere prijs €4.39
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Cantu Kids Moisturising Hair Conditioner for Children - 237 ml

    Cantu

    Cantu Kids Hydraterende Haarconditioner voor Kinderen - 237 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €6.49
    Eenheid prijs€27.38 /l
    Details weergeven
  • Simed Cotton Training Panties - Fox

    Simed

    Simed Katoenen trainingsbroek - Vos

    No reviews
    Reguliere prijs €4.69
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Simed Silicone Tip/Head for Sonic Toothbrush 360 ES3 - 1 Piece

    Simed

    Simed Siliconen tip/kop voor sonische tandenborstel 360 ES3 - 1 stuk

    No reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Pierpaoli Bioconte Baby Face, Hand, and Intimate Hygiene Wash for Children - 300 ml
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Baby Face, Hand, en Intimate Hygiene Wash voor kinderen - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €4.79
    Eenheid prijs€15.97 /100ml
    Details weergeven
  • Pierpaoli Bioconte Bathing Lotion for Babies and Children 2in1 - 500 ml

    Pierpaoli

    Pierpaoli Bioconte Badlotion voor Baby's en Kinderen 2in1 - 500 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €6.69
    Eenheid prijs€13.38 /l
    Details weergeven
  • Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml Urtekram Gentle Baby Shampoo with Calendula - 250 ml

    Urtekram

    Urtekram Milde Baby Shampoo met Calendula - 250 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €9.39
    Eenheid prijs€37.56 /l
    Details weergeven
  • Philips Avent Baby Care Set, Blue Philips Avent Baby Care Set, Blue Philips Avent Baby Care Set, Blue
    Uitverkocht

    Philips

    Philips Avent Babyverzorgingsset, Blauw

    No reviews
    Reguliere prijs €21.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Simed Standard Tip/Head for Sonic Toothbrush 360 ES3 - 1 Piece Simed Standard Tip/Head for Sonic Toothbrush 360 ES3 - 1 Piece

    Simed

    Simed Standard Tip/Head voor Sonic Tandenborstel 360 ES3 - 1 Stuk

    No reviews
    Reguliere prijs €2.49
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Simed Cloth Nappy Cover - Street

    Simed

    Simed Luierbroekje - Straat

    No reviews
    Reguliere prijs €5.99
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Simed Cloth Nappy Cover - Africa

    Simed

    Simed Luierbroekje - Afrika

    1 review
    Reguliere prijs €6.59
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Simed Cloth Nappy Cover - Green

    Simed

    Simed Luierbroekje - Groen

    No reviews
    Reguliere prijs €5.79
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Simed Cloth Nappy Cover - Red

    Simed

    Simed Luierbroekje - Rood

    No reviews
    Reguliere prijs €5.19
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml Pierpaoli Ekos Baby Bath Lotion for Babies and Children, No Tears - 400 ml
    Uitverkocht

    Pierpaoli

    Pierpaoli Ekos Baby Badlotion voor baby's en kinderen, No Tears - 400 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €6.79
    Eenheid prijs€16.98 /l
    Details weergeven
  • Simed Nappy Liner 14 x 33 cm 3 Layer Microfibre - 1 piece

    Simed

    Simed Luierbroekje 14 x 33 cm 3-lagige microvezel - 1 stuk

    No reviews
    Reguliere prijs €2.39
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Zuzii Bamboo Toothbrush for Children, Soft Bristles, Brown Zuzii Bamboo Toothbrush for Children, Soft Bristles, Brown

    Zuzii

    Zuzii bamboe tandenborstel voor kinderen, Zachte borstelharen, Bruin

    No reviews
    Reguliere prijs €2.49
    Eenheid prijs€2.49 per stuk
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • Volgende

Kinderhygiëne: Zachte verzorging voor de gevoelige huid en de groeiende glimlach

Bij Medpak, vinden we dat hygiëneproducten voor kinderen net zo puur en zacht moeten zijn als de kleintjes voor wie ze zorgen. Met 10 jaar ervaring in het selecteren van hoogwaardige gezondheids- en schoonheidsproducten, bieden we een uitgebreid assortiment hygiënebenodigdheden voor kinderen die effectiviteit combineren met natuurlijke, huidvriendelijke formules. Elk product in onze collectie is zorgvuldig gekozen om de tere huid van je kind te respecteren en tegelijkertijd een duurzaam milieu te ondersteunen.

Bad Essentials voor milde reiniging

Badtijd moet een rustgevende, verzorgende ervaring zijn voor je baby. Onze badcollectie bevat zachte reinigingsmiddelen, shampoos, en badadditieven speciaal ontwikkeld voor de babyhuid. Deze producten houden de natuurlijke vochtbalans en beschermende barrière van de tere babyhuid, in stand met plantaardige ingrediënten die effectief reinigen zonder essentiële oliën te verwijderen. Van pasgeborenen met een gevoelige huid tot actieve peuters, onze badproducten maken van de dagelijkse reiniging een zacht, plezierig ritueel.

Beschermende crèmes en huidverzorging

De huid van kinderen heeft speciale bescherming nodig tegen omgevingsfactoren en irritatie. Onze kindercrèmes en huidverzorgingsproducten bevatten voedende, natuurlijke ingrediënten die een beschermende barrière vormen en de huid toch laten ademen. Deze formules zijn vrij van agressieve chemicaliën, kunstmatige geurstoffen, en mogelijke irriterende stoffen, en richten zich in plaats daarvan op kalmerende plantenextracten, natuurlijke oliën, en zachte vochtinbrengers die de huid van je kleintje gezond en comfortabel houden in alle ontwikkelingsfasen.

Luieroplossingen: Comfort ontmoet duurzaamheid

Moderne ouders begrijpen dat de keuzes die ze maken bij het verschonen invloed hebben op zowel het comfort van hun baby als op het milieu. Onze collectie bevat milieuvriendelijke luiers, zwemluiers, en trainingsbroekjes die met beide aspecten rekening houden. In tegenstelling tot conventionele opties, gebruiken onze biologisch afbreekbare luiers natuurlijke, duurzame materialen die de huid laten ademen terwijl ze uitstekende absorptie en bescherming tegen lekken bieden. Deze producten breken aanzienlijk sneller af dan traditionele luiers, waardoor het milieu minder wordt belast zonder dat dit ten koste gaat van de prestaties.

Babydoekjes voor een milde reiniging

Onze babydoekjes onderscheiden zich door hun zuivere, minimale samenstelling. Ze bevatten voornamelijk gefilterd water en zachte plantenextracten met hydraterende eigenschappen, deze doekjes reinigen effectief terwijl de huid gehydrateerd blijft. Vrij van agressieve wasmiddelen, uitdrogende alcoholen, en kunstmatige geurstoffen, zijn ze niet alleen geschikt voor het verschonen van luiers, maar ook voor het voorzichtig reinigen van handen en gezicht gedurende de dag, om het risico op irritatie of allergische reacties te minimaliseren.

Mondverzorging Ontworpen voor een groeiende glimlach

Het aanleren van goede mondhygiëne begint al vroeg. Onze kindertandenborstels zijn ontworpen met de mond in ontwikkeling in gedachten, met leeftijdsgeschikte maten, zachte borstelharen, en ergonomische handgrepen die poetsen makkelijk en effectief maken. In combinatie met zachte, kindvriendelijke tandpasta's, helpen deze hulpmiddelen om een positieve tandverzorgingsroutine in te stellen en tegelijkertijd het gevoelige tandvlees en opkomende tandjes te beschermen tijdens deze cruciale ontwikkelingsjaren.

The Natural Advantage in Children's Hygiene

De voordelen van natuurlijke, milieuvriendelijke hygiëneproducten gaan verder dan direct huidcomfort. Door het vermijden van mogelijk schadelijke chemicaliën in conventionele producten, ondersteun je de gezondheid van je kind op de lange termijn en draag je bij aan een duurzaam milieu. Natuurlijke ingrediënten werken in harmonie met de huid van je kind, en verminderen het risico op irritatie en allergische reacties terwijl ze tegelijkertijd effectieve reiniging en bescherming bieden.

Complete oplossingen voor de verzorging van kinderen

Voor een holistische benadering van het welzijn van je kind, bekijk onze aanvullende collecties. Onze Children's Health lijn biedt natuurlijke supplementen en remedies om het inwendige welzijn te ondersteunen, terwijl onze Feeding Infants & Young Children collectie alles biedt wat nodig is voor gezonde voeding. Voor kalmerend comfort, biedt onze selectie Fopspenen & Speentjes veilige, ontwikkelingsgerichte opties.

Medpak's belofte voor kwaliteit

Elk hygiëneproduct voor kinderen in onze collectie wordt zorgvuldig beoordeeld voordat het zijn plaats in onze catalogus verdient. We werken samen met fabrikanten die onze toewijding aan kwaliteit, duurzaamheid, en zachte formuleringen delen. Dit strenge selectieproces zorgt ervoor dat wanneer je Medpak kiest voor de hygiënebehoeften, van je kind, je producten krijgt die voldoen aan de hoogste normen op het gebied van veiligheid, effectiviteit, en milieuverantwoordelijkheid.

Kies Medpak voor hygiëneproducten voor kinderen die de tere huid verzorgen met natuurlijke ingrediënten en tegelijkertijd duurzame praktijken ondersteunen. Met ons zorgvuldig geselecteerde assortiment badbenodigdheden, huidverzorging, luieroplossingen, en mondverzorgingsproducten, kun je gezonde hygiëneroutines instellen die je kind Toda y beschermen en tegelijkertijd het milieu beschermen voor hun toekomst.

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven