Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid

Schoonheid

(2583 producten)
  • Bad en douche
  • Lichaamscosmetica
  • Gezichtscosmetica
  • Handen en voeten
  • Haarcosmetica
  • Intieme hygiëne
  • Mondverzorging
  • Zonbescherming
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g

    We Love The Planet

    We Love The Planet Zesty Lime Deodorant Stick - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.39
    Eenheid prijs€18.48 /100g
    Details weergeven
  • d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml d'Alba White Truffle Mist/Serum in Spray Form with White Truffle - 100 ml

    d'Alba

    d'Alba Witte Truffel Mist/Serum in Sprayvorm met Witte Truffel - 100 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €27.49
    Eenheid prijs€274.90 /l
    Details weergeven
  • Hince True Dimension Radiance Balm, Tender - 10 g Hince True Dimension Radiance Balm, Tender - 10 g
    Uitverkocht

    Hince

    Hince True Dimension Radiance Balm, Tender - 10 g

    No reviews
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€177.90 /100g
    Details weergeven
  • iUNIK Propolis Vitamin Cream Night Mask with Propolis - 60 ml iUNIK Propolis Vitamin Cream Night Mask with Propolis - 60 ml iUNIK Propolis Vitamin Cream Night Mask with Propolis - 60 ml
    10% korting

    iUNIK

    IUNIK Propolis Vitamine Crème Nachtmasker met Propolis - 60 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €12.95 Reguliere prijs €14.39
    Eenheid prijs€215.83 /l
    Details weergeven
  • HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml HaruHaru Wonder Black Rice Bakuchiol Eye Cream - 20 ml
    15% korting

    HaruHaru Wonder

    HaruHaru Wonder Zwarte Rijst Bakuchiol Oogcreme - 20 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €13.52 Reguliere prijs €15.99
    Eenheid prijs€67.60 /100ml
    Details weergeven
  • Hairy Tale Cosmetics Squeaky Clean Acidic Scalp Scrub - 150 ml Hairy Tale Cosmetics Squeaky Clean Acidic Scalp Scrub - 150 ml Hairy Tale Cosmetics Squeaky Clean Acidic Scalp Scrub - 150 ml Hairy Tale Cosmetics Squeaky Clean Acidic Scalp Scrub - 150 ml
    5% korting

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Squeaky Clean Zure Hoofdhuid Scrub - 150 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €16.40 Reguliere prijs €17.29
    Eenheid prijs€109.33 /l
    Details weergeven
  • Hairy Tale Cosmetics Shine on You Silicone Serum for Hair Ends with UV Filter - 50 ml Hairy Tale Cosmetics Shine on You Silicone Serum for Hair Ends with UV Filter - 50 ml
    10% korting

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Shine on You Silicone Serum voor haarpunten met UV-filter - 50 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €7.80 Reguliere prijs €8.69
    Eenheid prijs€15.60 /100ml
    Details weergeven
  • Hairy Tale Cosmetics Malinois Glossy Hair Mask - 200 ml Hairy Tale Cosmetics Malinois Glossy Hair Mask - 200 ml

    Hairy Tale Cosmetics

    Hairy Tale Cosmetics Malinois Glossy Hair Mask - 200 ml

    1 review
    Reguliere prijs €13.99
    Eenheid prijs€69.95 /kg
    Details weergeven
  • Dr.Althea Pore Refresh Facial Cleansing Lotion - 50 ml Dr.Althea Pore Refresh Facial Cleansing Lotion - 50 ml Dr.Althea Pore Refresh Facial Cleansing Lotion - 50 ml
    20% korting

    Dr.Althea

    Dr.Althea Pore Refresh Gezichtsreinigingslotion - 50 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €12.23 Reguliere prijs €15.29
    Eenheid prijs€244.60 /l
    Details weergeven
  • Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser - 140 ml Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser - 140 ml Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser - 140 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Amino Acid Milde Bubbelreiniger - 140 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €13.79
    Eenheid prijs€98.50 /l
    Details weergeven
  • COSRX The AHA BHA PHA LHA 35 Peel - 30 ml COSRX The AHA BHA PHA LHA 35 Peel - 30 ml COSRX The AHA BHA PHA LHA 35 Peel - 30 ml COSRX The AHA BHA PHA LHA 35 Peel - 30 ml
    Uitverkocht

    COSRX

    COSRX De AHA BHA PHA LHA 35 Peel - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €14.59
    Eenheid prijs€48.63 /100ml
    Details weergeven
  • Cantu Shea Butter Styling Gel Honey - 524 g

    Cantu

    Cantu Shea Butter Styling Gel Honing - 524 g

    No reviews
    Reguliere prijs €7.89
    Eenheid prijs€15.06 /kg
    Details weergeven
  • Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo - 400 ml Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo - 400 ml
    Uitverkocht

    Aromatica

    Aromatica Rozemarijn Scalp Scaling Shampoo - 400 ml

    1 review
    Reguliere prijs €24.59
    Eenheid prijs€61.48 /l
    Details weergeven
  • RareCraft Tortuga Shower Gel - 400 ml RareCraft Tortuga Shower Gel - 400 ml
    Uitverkocht

    RareCraft

    RareCraft Tortuga Douchegel - 400 ml

    1 review
    Reguliere prijs €10.99
    Eenheid prijs€27.48 /l
    Details weergeven
  • RareCraft Druid Hair Soap - 110 g RareCraft Druid Hair Soap - 110 g RareCraft Druid Hair Soap - 110 g

    RareCraft

    RareCraft Druïde haarzeep - 110 g

    No reviews
    Reguliere prijs €5.29
    Eenheid prijs€4.81 /100g
    Details weergeven
  • Some By Mi Snail Truecica Miracle Repair Serum - 50 ml

    Some by Mi

    Some by Mi Slak Truecica Miracle Repair Serum - 50 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.59
    Eenheid prijs€35.18 /100ml
    Details weergeven
  • Hayejin Rice Bran Oil for Face - 30 ml Hayejin Rice Bran Oil for Face - 30 ml
    Uitverkocht

    Hayejin

    Hayejin Rijstzemelenolie voor Gezicht - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €18.29
    Eenheid prijs€60.97 /100ml
    Details weergeven
  • d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml d'Alba Waterfull Vegan Night Mask with White Truffle - 12x4 ml

    d'Alba

    d'Alba Waterfull Vegan Nachtmasker met Witte Truffel - 12x4 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €19.09
    Eenheid prijs€4.77 per stuk
    Details weergeven
  • Aunt Jackie's Ice Curls Curl Styling Gel - 426 g

    Aunt Jackie's

    Tante Jackie's Ice Curls Krul Styling Gel - 426 g

    No reviews
    Reguliere prijs €12.09
    Eenheid prijs€28.38 /kg
    Details weergeven
  • Aunt Jackie's Curl Boss Coconut Oil Gel for Curl Styling - 426 g
    Uitverkocht
    16% korting

    Aunt Jackie's

    Tante Jackie's Curl Boss Kokosolie Gel voor Krulstyling - 426 g

    No reviews
    Verkoopprijs €10.12 Reguliere prijs €11.99
    Eenheid prijs€29.76 /kg
    Details weergeven
  • Abib Jericho Rose Collagen Pad Firming Touch - 60 Pieces Abib Jericho Rose Collagen Pad Firming Touch - 60 Pieces Abib Jericho Rose Collagen Pad Firming Touch - 60 Pieces Abib Jericho Rose Collagen Pad Firming Touch - 60 Pieces

    Abib

    Abib Jericho Rozen Collageen Pad Verstevigende Aanraking - 60 Stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €18.29
    Eenheid prijs€0.30 per stuk
    Details weergeven
  • Some by Mi Snail Truecica Miracle Repair Cream - 60 g Some by Mi Snail Truecica Miracle Repair Cream - 60 g Some by Mi Snail Truecica Miracle Repair Cream - 60 g Some by Mi Snail Truecica Miracle Repair Cream - 60 g

    Some by Mi

    Some by Mi Slak Truecica Miracle Repair Cream - 60 g

    No reviews
    Reguliere prijs €18.29
    Eenheid prijs€30.48 /100g
    Details weergeven
  • La'dor Root Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & Citron - 300 ml

    La'dor

    La'dor Root Re-Boot Vitaliserende Shampoo Propolis & Citron - 300 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.79
    Eenheid prijs€3.93 /100ml
    Details weergeven
  • Anua Peach 77% Niacin Essence Toner - 250 ml Anua Peach 77% Niacin Essence Toner - 250 ml Anua Peach 77% Niacin Essence Toner - 250 ml
    Uitverkocht
    10% korting

    Anua

    Anua Perzik 77% Niacine Essentie Toner - 250 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €14.21 Reguliere prijs €15.79
    Eenheid prijs€56.84 /l
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 52 / 108
  • 1
  • …
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • …
  • 108
  • Volgende

Ontdek het perfecte assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit om er fantastisch uit te zien en je goed te voelen. Onze Persoonlijke Verzorging & Schoonheidsselectie biedt een uitgebreide keuze aan artikelen voor alle aspecten van uw zelfverzorgingsroutine, van baden en huidverzorging tot mondhygiëne en intieme verzorging.

Invigorating

Elevate Your Self-Care with Premium Personal Care & Beauty Products

Bij Medpak, bieden we een uitgebreid assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit die ontworpen zijn om uw dagelijkse routine te verbeteren. Onze zorgvuldig samengestelde selectie richt zich op alle aspecten van zelfverzorging, zodat u er van top tot teen op uw best uitziet en u goed voelt.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformeer uw badervaring met onze eersteklas bad- en doucheproducten. Kies uit een verscheidenheid aan zachte zepen, verkwikkende bodywash, en kalmerend badzout. Onze producten bevatten milde ingrediënten om huidirritatie en uitdroging te voorkomen, verkrijgbaar in een reeks geuren die bij je stemming passen.

Voedende lichaamsverzorgingsoplossingen

Houd je huid gezond en stralend met onze uitgebreide lichaamsverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Hydraterende lotions en lichaamsoliën
  • Exfoliërende scrubs voor een gladde huid
  • Gerichte cellulitis crèmes

Verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E, bieden onze producten langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit.

Advanced Facial Skincare

Bereik een stralende teint met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn. Onze producten zijn afgestemd op verschillende huidtypes en, huidproblemen, waaronder:

  • Milde reinigers voor alle huidtypes
  • Balancerende toners
  • Gerichte serums voor specifieke huidproblemen
  • Voedende moisturizers

Of je nu een vette, droge, of gevoelige huid, hebt, onze zorgvuldig samengestelde producten leveren effectieve resultaten zonder de gezondheid van de huid aan te tasten.

Gespecialiseerde verzorging voor handen & voeten

Geef je ledematen de aandacht die ze verdienen met onze gespecialiseerde hand- en voetverzorgingsproducten . Onze selectie bevat voedende handcrèmes, verjongende voetscrubs, en effectieve eeltverwijderaars om je handen en voeten zacht en glad te houden.

Innovatieve haarverzorgingsoplossingen

Bereik gezond, mooi haar met onze innovatieve haarverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Voedende shampoos en conditioners
  • Diep verzorgende haarmaskers
  • Stylingproducten voor alle haartypes

Onze deskundig samengestelde producten bevorderen een sterke haargroei, verminderen kroes, en versterken de glans voor prachtige, gezonde lokken.

Gentle Intimate Care

Zorg voor een optimale intieme gezondheid met onze discrete en effectieve collectie intieme verzorgingsproducten. Onze producten bevatten pH-gebalanceerde wasbeurten, zachte doekjes, en verzachtende crèmes, allemaal geformuleerd met milde ingrediënten zoals aloë vera en kamille voor een veilige en grondige reiniging.

Uitgebreide mondverzorging

Bereik een uitstekende mondhygiëne met ons brede assortiment mondverzorgingsproducten. Onze selectie bevat:

  • Tandpasta's met natuurlijke ingrediënten
  • Verfrissende mondspoelingen
  • Effectief tandzijde

Samengesteld met natuurlijke ingrediënten zoals pepermuntolie en tea tree olie, bieden onze producten een TiB acteriële werking voor een schone, gezonde mond.

Waarom Medpak kiezen voor uw persoonlijke verzorgings- & schoonheidsbehoeften?

Bij Medpak, streven we ernaar u te voorzien van persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van de hoogste kwaliteit. Onze selectie is:

  • Zorgvuldig samengesteld uit vertrouwde merken
  • Waar mogelijk samengesteld met natuurlijke en biologische ingrediënten
  • Geschikt voor verschillende huidtypen en huidproblemen
  • Grondig getest op kwaliteit en werkzaamheid

Ontdek onze uitgebreide Personal Care & Beauty collectie en ontdek de perfecte producten om je zelfverzorgingsroutine te verbeteren. Van essentiële huidverzorgingsproducten tot innovaties op het gebied van haarverzorging, Medpak heeft alles wat je nodig hebt om er op je best uit te zien en je goed te voelen.

Verhoog je persoonlijke verzorgingsroutine met het topassortiment van Medpak. Uw reis naar een stralende huid, gezond haar, en algemeen welzijn begint hier!

Bad & douche ervaringen: Verjongen en voeden

Verhoog je bad- of douchetijd met onze eersteklas collectie bad- en doucheproducten. Onze selectie bestaat uit zepen, bodywash, en badzout gemaakt met milde ingrediënten om irritatie en uitdroging te voorkomen. Kies uit een gevarieerd aanbod geuren die bij je stemming passen, of je nu op zoek bent naar de kalmerende geur van lavendel of een opwekkend citrusaroma.

Essentiële lichaamsverzorging: Revitaliseer en bescherm je huid

Houd je huid gezond en gevoed met onze uitgebreide collectie lichaamsverzorging. Onze producten omvatten lotions, oliën, scrubs, en cellulitis crèmes, allemaal verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E. Ervaar langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit, waardoor je huid soepel en fluweelzacht aanvoelt.

Geavanceerde gezichtsverzorging: Onthul een stralende, gezonde huid

Bereik een stralende, gezonde huid met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn, met reinigers, toners, serums, en vochtinbrengende crèmes. Onze producten zijn op maat gemaakt voor verschillende huidtypes en zorgen, voor de vette, droge, of gevoelige huid. Zorgvuldig gekozen ingrediënten zorgen voor zachte maar effectieve resultaten, waardoor je je huidverzorgingsdoelen kunt bereiken zonder het welzijn van je huid in gevaar te brengen.

Hands &; Feet Pampering: Geef je ledematen wat liefde

Verwen je Laat meer zien

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven