Ga naar inhoud

Moeilijk verkrijgbare merken in één winkel

Merken die in uw land moeilijk te vinden zijn – allemaal in één winkel

Hulp en contact
  • Nederland (EUR €)
Medpak
Account Winkelwagen
  • Vitamines en supplementen
    • Vitamines en supplementen
    • Aminozuren
      • L-Arginine
      • L-Carnitine
      • L-Carnosine
      • L-Citrulline
      • L-Glutathion
      • L-Glutamine
      • L-Lysine
      • L-Proline
      • L-Theanine
      • L-Tryptofaan
      • L-Tyrosine
      • N-Acetyl cysteïne (NAC)
    • Antioxidanten
      • Alfa-liponzuur
      • Astaxanthine
      • Co-enzym Q10 (CoQ10)
      • Luteïne en zeaxanthine
      • Quercetine
      • Resveratrol
    • Kruiden
      • Ashwagandha
      • Bacopa
      • Berberine
      • Cascara Sagrada
      • Kattenklauw (Uña de Gato)
      • Curcumine en kurkuma
      • Paardenbloem wortel
      • Duivelsklauw
      • Echinacea
      • Knoflook
      • Ginkgo Biloba
      • Gotu Kola
      • Oregano
      • Maca
      • Pau D'Arco
      • Zaagpalm
      • Rode klaver
      • Rhodiola
      • Tribulus
    • Mineralen
      • Chroom
      • Calcium
      • Jodium
      • IJzer
      • Magnesium
      • Kalium
      • Selenium
      • Silica
      • Zink
    • Vitamines
      • Vitamine A
      • Vitamine B
      • Vitamine C
      • Vitamine D
      • Vitamine E
      • Vitamine K
      • Multivitamines
    • Visolie en omega-vetzuren (EPA, DHA)
    • Collageen
    • Probiotica
    • Melatonine
    • Groene voeding en superfoods
  • Gezondheidsdoelen
    • Gezondheidsdoelen
    • Hersenen en cognitieve functies
    • Botten, gewrichten en kraakbeen
    • Hart en bloedvaten
    • Detox en reiniging
    • Spijsverteringsstelsel
    • Energie
    • Ogen en zicht
    • Haar, huid en nagels
    • Immuunsysteem
    • Nieren en urinewegen
    • Luchtwegen
    • Slaap
    • Gewichtsverlies
    • Mannengezondheid
    • Vrouwengezondheid
    Alle Gezondheidsdoelen →
  • Sport
    • Sport
    • Koolhydraten

      Koolhydraten

      Alle Koolhydraten →
      • Carbo
      • Energiegels
      • Isotone drankjes
    • Creatine

      Creatine

      Alle Creatine →
      • Creatine malaat
      • Creatine monohydraat
    • Pre-workout

      Pre-workout

      Alle Pre-workout →
      • Pre-workout stimulanten
      • Pre-workout pump
      • Pre-workout shots
      • Stimulanten
    • Eiwitpoeders

      Eiwitpoeders

      Alle Eiwitpoeders →
      • Plantaardig eiwit
      • Whey-eiwitmengsels
      • Whey-eiwitconcentraat (WPC)
      • Whey-eiwitisolaat (WPI)
    • Gewichtstoename

      Gewichtstoename

      Alle Gewichtstoename →
      • Gainers
    • Vetverbranders
    • Herstel
    • Testosteronversterkers
    Alle Sport →
  • Schoonheid
    • Schoonheid
    • Bad en douche

      Bad en douche

      Alle Bad en douche →
      • Badaccessoires
      • Bruisballen en zouten
      • Lichaamsscrubs
      • Douchegels
      • Zepen
    • Lichaamscosmetica

      Lichaamscosmetica

      Alle Lichaamscosmetica →
      • Deodorants en antiperspiranten
      • Lotions, boters, crèmes en lichaamsoliën
    • Gezichtscosmetica

      Gezichtscosmetica

      Alle Gezichtscosmetica →
      • Oogcrèmes
      • Gezichtscrèmes
      • Gezichtszuren, oliën en serums
      • Gezichtsreiniging
      • Hydrolaten, nevel en tonics
      • Maskers en klei
    • Handen en voeten

      Handen en voeten

      Alle Handen en voeten →
      • Behandelingen voor likdoorns, eelt en hallux
      • Voetverzorging
      • Handverzorging
    • Haarcosmetica

      Haarcosmetica

      Alle Haarcosmetica →
      • Conditioners
      • Haarkleuring
      • Haarmaskers
      • Haarverzorging, serums en sprays
      • Shampoos
    • Intieme hygiëne

      Intieme hygiëne

      Alle Intieme hygiëne →
      • Gels en zepen
      • Maandverband, inlegkruisjes, tampons
    • Mondverzorging

      Mondverzorging

      Alle Mondverzorging →
      • Mondwaters
      • Tandenborstels
      • Tandpasta's
      • Vervangende opzetborstels
    • Zonbescherming

      Zonbescherming

      Alle Zonbescherming →
      • Zonnebrandcrèmes, lotions
    Alle Schoonheid →
  • Make-up
    • Make-up
    • Gezichts-make-up

      Gezichts-make-up

      Alle Gezichts-make-up →
      • BB- en CC-crèmes
      • Foundations
      • Cushion foundations
      • Overige gezichts-make-up
    • Lip-make-up

      Lip-make-up

      Alle Lip-make-up →
      • Lipsticks
      • Lip-tints en -glosses
      • Lipverzorging
    • Oog-make-up

      Oog-make-up

      Alle Oog-make-up →
      • Mascara
    • Make-uptools en -accessoires
    Alle Make-up →
  • Moeder en baby
    • Moeder en baby
    • Zwangerschap en moederschap

      Zwangerschap en moederschap

      Alle Zwangerschap en moederschap →
      • Zwangerschapsplanning en tests
      • Zwangerschapsverzorging
      • Gezondheid tijdens de zwangerschap
      • Borstvoeding
      • Huid- en lichaamsverzorging
    • Kinderen voeden

      Kinderen voeden

      Alle Kinderen voeden →
      • Flessenspenen
      • Babyflessen
      • Drinkbekers
      • Voedingsaccessoires
      • Voedsel bewaren
    • Gezondheid van kinderen
    • Kinderhygiëne
    • Kindervoeding
    • Fopspenen
    Alle Moeder en baby →
  • Thuis
    • Thuis
    • Aromatherapie
      • Diffusers en vernevelaars
      • Etherische olie sets
      • Individuele etherische oliën
      • Geurvolle oliën
      • Wierookstokjes
    • Gehoorbescherming
      • Gehoorbeschermers
      • Oordopje accessoires
      • Oordopjes
    • Huishoudelijke verzorging en reiniging
      • Badkamerreinigingsmiddelen
      • Eco Zone 🍃
      • Keukenreinigingsmiddelen
      • Wasmiddelen
      • Universele reinigingsmiddelen
      • Geurneutralisators
    • Insecten- en tekenbescherming
      • Elektronische tekenwerend middelen
      • Insectenwerende middelen
    • Huisdieren
      • Dieraccessoires
      • Dierenvoeding en lekkernijen
      • Dierverzorging en hygiëne
      • Supplementen voor dieren
      • Teken- en vlooienbescherming
    • Sauna-accessoires
      • Sauna etherische olie
      • Sauna gereedschap en uitrusting
    • Waterfiltering en flessen
      • Waterflessen
      • Waterfilters
  • Gezondheid
    • Gezondheid
    • Gezonde voeding

      Gezonde voeding

      Alle Gezonde voeding →
      • Dranken & drankmixen
      • Ontbijt & granen
      • Koffie & thee
      • Oliën & azijn
      • Gezonde dranken & sappen
      • Gezonde snacks
      • Kruiden & specerijen
      • Jam, honing & zoet beleg
      • Notenpasta
      • Pasta & noedels
      • Sauzen & kruiderijen
      • Sportvoeding
      • Suikervervangers
      • Alle Gezonde voeding →
    • Intieme gezondheid

      Intieme gezondheid

      Alle Intieme gezondheid →
      • Condooms
      • Glijmiddelen & intieme verzorging
      • Welzijnsproducten voor volwassenen
    • Medische benodigdheden & testen
    Alle Gezondheid →
  • Merken
    • Merken
    • Onze merken
      • Atlantic Treat
      • Bilovit
      • Vitaler's
      • Wellbear
    • Topmerken
      • Himalaya
      • Life Extension
      • Missha
      • Now Foods
      • OstroVit
      • Solgar
      • Swanson
    • Nieuwe merken
      • Helpa
      • IODICA WORLD
      • L'Oréal Paris
      • ROM&ND
      • The Face Shop
    Bilovit
    Vitaler's
    Now Foods
    Alle merken A–Z →
  • Sale
  • Immuunseizoen
  1. Home
  2. Schoonheid

Schoonheid

(2583 producten)
  • Bad en douche
  • Lichaamscosmetica
  • Gezichtscosmetica
  • Handen en voeten
  • Haarcosmetica
  • Intieme hygiëne
  • Mondverzorging
  • Zonbescherming
  • Meest relevant
  • Best verkopende
  • Alfabetisch: A-Z
  • Alfabetisch: Z-A
  • Prijs: laag naar hoog
  • Prijs: hoog naar laag
  • Datum: oud naar nieuw
  • Datum: nieuw naar oud
Weergeven als

  • La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampoules x 13 ml

    La'dor

    La'dor Perfect Hair Fill-Up - 10 ampullen x 13 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €15.39
    Eenheid prijs€1.54 per stuk
    Details weergeven
  • Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g Cannaderm Exema Cream - 50 g

    Cannaderm

    Cannaderm Exema Crème - 50 g

    1 review
    Reguliere prijs €9.49
    Eenheid prijs€18.98 /100g
    Details weergeven
  • Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece Foligain Dermaroller for the Scalp with Titanium Needles - 1 Piece

    Foligain

    Foligain Dermaroller voor de hoofdhuid met titaniumnaalden - 1 stuk

    No reviews
    Reguliere prijs €23.89
    Eenheid prijs
    Details weergeven
  • Ishizawa Lab Keana Nadeshiko Rice Mask - 10 Pieces Ishizawa Lab Keana Nadeshiko Rice Mask - 10 Pieces Ishizawa Lab Keana Nadeshiko Rice Mask - 10 Pieces

    Ishizawa

    Ishizawa Lab Keana Nadeshiko rijstmasker - 10 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €14.49
    Eenheid prijs€1.45 per stuk
    Details weergeven
  • Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml Camille Rose Curl Maker Gel for Enhancing Curls - 355 ml
    Uitverkocht

    Camille Rose Naturals

    Camille Rose Curl Maker Gel voor het versterken van krullen - 355 ml

    1 review
    Reguliere prijs €23.19
    Eenheid prijs€65.32 /l
    Details weergeven
  • Purederm Collagen Eye Zone Mask - 30 Pieces Purederm Collagen Eye Zone Mask - 30 Pieces
    Uitverkocht

    Purederm

    Purederm Collagen Eye Zone Mask - 30 stuks

    No reviews
    Reguliere prijs €1.99
    Eenheid prijs€0.07 per stuk
    Details weergeven
  • Cos De BAHA P M.A Peptide Serum  - 60 ml
    Uitverkocht

    Cos De BAHA

    Cos De BAHA P M.A Peptide Serum - 60 ml

    1 review
    Reguliere prijs €12.79
    Eenheid prijs€21.32 /100ml
    Details weergeven
  • Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Toner - 125 ml Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Toner - 125 ml Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Toner - 125 ml Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Toner - 125 ml

    Axis-Y

    Axis-Y Donkere Vlek Corrigerende Gloed Toner - 125 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €17.79
    Eenheid prijs€142.32 /l
    Details weergeven
  • Activlab Pharma Alantella Regeneration Lip Balm - 4,9 g

    Activlab

    Activlab Pharma Alantella Regeneratie Lippenbalsem - 4,9 g

    1 review
    Reguliere prijs €1.59
    Eenheid prijs€3.53 /10g
    Details weergeven
  • As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml As I Am Rice Water Strengthening Hair Spray - 475 ml

    As I Am

    As I Am Rijstwater Versterkende Haar Spray - 475 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €10.69
    Eenheid prijs€22.51 /l
    Details weergeven
  • As I Am Dry & Itchy Leave-In Conditioner - 237 ml

    As I Am

    As I Am Droog & Jeukend Leave-In Conditioner - 237 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €11.39
    Eenheid prijs€48.06 /l
    Details weergeven
  • SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule - 30 ml SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule - 30 ml

    SKIN1004

    SKIN1004 Madagaskar Centella Poremizing Verse Ampul - 30 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €8.89
    Eenheid prijs€296.33 /l
    Details weergeven
  • Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ - 40 g Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ PA++++ - 40 g
    Uitverkocht

    Canmake

    Canmake Zeemeermin Huidgel UV SPF50+ PA++++ - 40 g

    No reviews
    Reguliere prijs €13.69
    Eenheid prijs€34.23 /100g
    Details weergeven
  • Innisfree No Sebum Mineral Powder - 5 g Innisfree No Sebum Mineral Powder - 5 g Innisfree No Sebum Mineral Powder - 5 g Innisfree No Sebum Mineral Powder - 5 g Innisfree No Sebum Mineral Powder - 5 g

    Innisfree

    Innisfree No Sebum Mineral poeder - 5 g

    No reviews
    Reguliere prijs €9.89
    Eenheid prijs€19.78 /10g
    Details weergeven
  • Ma:nyo Bifda Ampoule Mist - 120 ml Ma:nyo Bifda Ampoule Mist - 120 ml
    Uitverkocht

    Ma:nyo

    Ma:nyo Bifda Ampulnevel - 120 ml

    No reviews
    Reguliere prijs €17.09
    Eenheid prijs€142.42 /l
    Details weergeven
  • Pyunkang Yul Moisture Cream - 100 ml Pyunkang Yul Moisture Cream - 100 ml Pyunkang Yul Moisture Cream - 100 ml
    10% korting

    Pyunkang Yul

    Pyunkang Yul Vochtinbrengende crème - 100 ml

    2 reviews
    Verkoopprijs €20.42 Reguliere prijs €22.69
    Eenheid prijs€20.42 /100ml
    Details weergeven
  • Missha Glow Skin Balm - 50 ml Missha Glow Skin Balm - 50 ml Missha Glow Skin Balm - 50 ml

    Missha

    Missha Glow Huidbalsem - 50 ml

    1 review
    Reguliere prijs €18.09
    Eenheid prijs€36.18 /100ml
    Details weergeven
  • COSRX Propolis Light Cream - 65 ml

    COSRX

    COSRX Propolis Lichte Crème - 65 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €18.89
    Eenheid prijs€290.62 /l
    Details weergeven
  • Numbuzin No.9 NAD Peptides Dewy Sun Essence - 50 ml Numbuzin No.9 NAD Peptides Dewy Sun Essence - 50 ml Numbuzin No.9 NAD Peptides Dewy Sun Essence - 50 ml Numbuzin No.9 NAD Peptides Dewy Sun Essence - 50 ml

    Numbuzin

    Numbuzin No.9 NAD Peptides Dewy Sun Essence - 50 ml

    2 reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€37.38 /100ml
    Details weergeven
  • APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g APAGARD Premio Premium Type Whitening Toothpaste - 105 g
    Uitverkocht
    10% korting

    APAGARD

    APAGARD Premio Premium Type Whitening Tandpasta - 105 g

    No reviews
    Verkoopprijs €21.42 Reguliere prijs €23.89
    Eenheid prijs€204.00 /kg
    Details weergeven
  • Dr. Althea Aqua Marine Moisturising Light Face Cream - 50 ml Dr. Althea Aqua Marine Moisturising Light Face Cream - 50 ml

    Dr.Althea

    Dr. Althea Aqua Marine Hydraterende Lichte Gezichtscrème - 50 ml

    1 review
    Reguliere prijs €14.79
    Eenheid prijs€295.80 /l
    Details weergeven
  • Atopalm MLE Moisturising Cream - 65 ml

    Atopalm

    Atopalm MLE Hydraterende Crème - 65 ml

    1 review
    Reguliere prijs €15.59
    Eenheid prijs€23.98 /100ml
    Details weergeven
  • By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder - 110 g By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder - 110 g By Wishtrend Green Tea & Enzyme Powder - 110 g
    Uitverkocht

    By Wishtrend

    Door Wish trend Groene thee & enzympoeder - 110 g

    No reviews
    Reguliere prijs €18.69
    Eenheid prijs€169.91 /kg
    Details weergeven
  • Missha Mascure Soothing Mask with Propolis - 28 ml Missha Mascure Soothing Mask with Propolis - 28 ml
    26% korting

    Missha

    Missha Mascure Kalmerend masker met propolis - 28 ml

    No reviews
    Verkoopprijs €1.69 Reguliere prijs €2.29
    Eenheid prijs€6.04 /100ml
    Details weergeven
  • Vorige
  • Pagina 18 / 108
  • 1
  • …
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • …
  • 108
  • Volgende

Ontdek het perfecte assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit om er fantastisch uit te zien en je goed te voelen. Onze Persoonlijke Verzorging & Schoonheidsselectie biedt een uitgebreide keuze aan artikelen voor alle aspecten van uw zelfverzorgingsroutine, van baden en huidverzorging tot mondhygiëne en intieme verzorging.

Invigorating

Elevate Your Self-Care with Premium Personal Care & Beauty Products

Bij Medpak, bieden we een uitgebreid assortiment persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van topkwaliteit die ontworpen zijn om uw dagelijkse routine te verbeteren. Onze zorgvuldig samengestelde selectie richt zich op alle aspecten van zelfverzorging, zodat u er van top tot teen op uw best uitziet en u goed voelt.

Luxurious Bath & Shower Essentials

Transformeer uw badervaring met onze eersteklas bad- en doucheproducten. Kies uit een verscheidenheid aan zachte zepen, verkwikkende bodywash, en kalmerend badzout. Onze producten bevatten milde ingrediënten om huidirritatie en uitdroging te voorkomen, verkrijgbaar in een reeks geuren die bij je stemming passen.

Voedende lichaamsverzorgingsoplossingen

Houd je huid gezond en stralend met onze uitgebreide lichaamsverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Hydraterende lotions en lichaamsoliën
  • Exfoliërende scrubs voor een gladde huid
  • Gerichte cellulitis crèmes

Verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E, bieden onze producten langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit.

Advanced Facial Skincare

Bereik een stralende teint met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn. Onze producten zijn afgestemd op verschillende huidtypes en, huidproblemen, waaronder:

  • Milde reinigers voor alle huidtypes
  • Balancerende toners
  • Gerichte serums voor specifieke huidproblemen
  • Voedende moisturizers

Of je nu een vette, droge, of gevoelige huid, hebt, onze zorgvuldig samengestelde producten leveren effectieve resultaten zonder de gezondheid van de huid aan te tasten.

Gespecialiseerde verzorging voor handen & voeten

Geef je ledematen de aandacht die ze verdienen met onze gespecialiseerde hand- en voetverzorgingsproducten . Onze selectie bevat voedende handcrèmes, verjongende voetscrubs, en effectieve eeltverwijderaars om je handen en voeten zacht en glad te houden.

Innovatieve haarverzorgingsoplossingen

Bereik gezond, mooi haar met onze innovatieve haarverzorgingscollectie. Ons assortiment bevat:

  • Voedende shampoos en conditioners
  • Diep verzorgende haarmaskers
  • Stylingproducten voor alle haartypes

Onze deskundig samengestelde producten bevorderen een sterke haargroei, verminderen kroes, en versterken de glans voor prachtige, gezonde lokken.

Gentle Intimate Care

Zorg voor een optimale intieme gezondheid met onze discrete en effectieve collectie intieme verzorgingsproducten. Onze producten bevatten pH-gebalanceerde wasbeurten, zachte doekjes, en verzachtende crèmes, allemaal geformuleerd met milde ingrediënten zoals aloë vera en kamille voor een veilige en grondige reiniging.

Uitgebreide mondverzorging

Bereik een uitstekende mondhygiëne met ons brede assortiment mondverzorgingsproducten. Onze selectie bevat:

  • Tandpasta's met natuurlijke ingrediënten
  • Verfrissende mondspoelingen
  • Effectief tandzijde

Samengesteld met natuurlijke ingrediënten zoals pepermuntolie en tea tree olie, bieden onze producten een TiB acteriële werking voor een schone, gezonde mond.

Waarom Medpak kiezen voor uw persoonlijke verzorgings- & schoonheidsbehoeften?

Bij Medpak, streven we ernaar u te voorzien van persoonlijke verzorgings- en schoonheidsproducten van de hoogste kwaliteit. Onze selectie is:

  • Zorgvuldig samengesteld uit vertrouwde merken
  • Waar mogelijk samengesteld met natuurlijke en biologische ingrediënten
  • Geschikt voor verschillende huidtypen en huidproblemen
  • Grondig getest op kwaliteit en werkzaamheid

Ontdek onze uitgebreide Personal Care & Beauty collectie en ontdek de perfecte producten om je zelfverzorgingsroutine te verbeteren. Van essentiële huidverzorgingsproducten tot innovaties op het gebied van haarverzorging, Medpak heeft alles wat je nodig hebt om er op je best uit te zien en je goed te voelen.

Verhoog je persoonlijke verzorgingsroutine met het topassortiment van Medpak. Uw reis naar een stralende huid, gezond haar, en algemeen welzijn begint hier!

Bad & douche ervaringen: Verjongen en voeden

Verhoog je bad- of douchetijd met onze eersteklas collectie bad- en doucheproducten. Onze selectie bestaat uit zepen, bodywash, en badzout gemaakt met milde ingrediënten om irritatie en uitdroging te voorkomen. Kies uit een gevarieerd aanbod geuren die bij je stemming passen, of je nu op zoek bent naar de kalmerende geur van lavendel of een opwekkend citrusaroma.

Essentiële lichaamsverzorging: Revitaliseer en bescherm je huid

Houd je huid gezond en gevoed met onze uitgebreide collectie lichaamsverzorging. Onze producten omvatten lotions, oliën, scrubs, en cellulitis crèmes, allemaal verrijkt met biologische ingrediënten zoals kokosolie, sheaboter, en vitamine E. Ervaar langdurige hydratatie en verbeterde huidelasticiteit, waardoor je huid soepel en fluweelzacht aanvoelt.

Geavanceerde gezichtsverzorging: Onthul een stralende, gezonde huid

Bereik een stralende, gezonde huid met onze geavanceerde gezichtsverzorgingslijn, met reinigers, toners, serums, en vochtinbrengende crèmes. Onze producten zijn op maat gemaakt voor verschillende huidtypes en zorgen, voor de vette, droge, of gevoelige huid. Zorgvuldig gekozen ingrediënten zorgen voor zachte maar effectieve resultaten, waardoor je je huidverzorgingsdoelen kunt bereiken zonder het welzijn van je huid in gevaar te brengen.

Hands &; Feet Pampering: Geef je ledematen wat liefde

Verwen je Laat meer zien

Medpak

Ontdek Medpak – uw betrouwbare bestemming voor premium gezondheids- en wellnessproducten sinds 2014. Wij bieden zorgvuldig geselecteerde supplementen, fitnessaccessoires en cosmetica vanuit Krakau, Polen aan klanten in heel Europa.

  • Facebook
  • Instagram
  • Nederland (EUR €)

Informatie

  • Privacybeleid
  • Retourbeleid
  • Servicevoorwaarden
  • Herroeping
  • Een product voorstellen

Klantenservice

  • Over ons
  • Betalingsinfo
  • Verzendinfo
  • Retourzendingen en omruiling
  • Impressum
  • Blog
  • Onze groothandelssite
  • Contact

Contact

Telefoon: +48 12 446 64 99

E-Mail: info@medpak.shop

Ma–Vr: 08:00-16:00

Neem nu contact op

© 2026 Medpak.
Geaccepteerde betaalmethoden
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • USDC
  • Visa

Kies mogelijkheden

Item toegevoegd aan uw winkelwagen.

Winkelwagen weergeven